Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Naujienos iš Lietuvos
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Qlumpyz »

Ką gero pasiūlytumėt aplankyti birželio mėnesį?
mano planuose apsilankyti savo mokyklose, pasivaikščioti senamiesčiu (Gedimino pilis ir Trijų Kryžių kalnas savaime aišku), užsukti į KGB muziejų (niekad nebuvau), ŠMC (nostalgija), girdėjau, kad daug žydų monumentų Vilniuje atsirado, galvojam nulėkt į Palangą ir Nidą.
gal kas įdomaus vyks, ką patartumėt???
dar planuose nulėkt į Taliną užsukant į Rygą...
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Qlumpyz »

kijevo kotletai Neringos restorane :P
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Greta »

I knygynus Gedimino prospekte. ;)
I Trakus pavalgyt kibinu.

Na o kas del renginiu, tai gali cia pasidairyt, gal ka isirinksi.
http://www.vilniusbynight.lt/lt/Renginiai/?date=2011-6
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Greta »

Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Qlumpyz »

gaila, kad pagal mano datas nieko įdomaus nebus, o kaip čia taip Trakai visai iš galvos išlėkė :crazy: :mrgreen:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:............. o kaip čia taip Trakai visai iš galvos išlėkė :crazy: :mrgreen:

Tai va, gerai, kad turi mus. Tpsknt viena galva gerai, o burys galvu dar geriau. ;) Skaniu kibinu!
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Greta »

Na, Qlumpy, kaip tau si karta Lietva?
Mes su tavim beveik vienu metu ten buvom ;)

Na as pilna liudnu ispudziu, tau gal viskas kitaip, gal Vilnius biski kitoks...
Kaune zmones tokie, kad ne nezinau kaip juos apibudint. Anksciau tokie buvo tik seni ir as tai nurasydavau del ju savotisko pavydo, kad jie gime blogu laiku ir neturejo tokiu galimybiu kaip dabartinis jaunimas. Be to, jie uzaugo ir nugyveno tokiam laikmetyje, kai valdzia zmogu vedziojo uz rankutes ir juo rupinosi. Na tegul rupinosi taip, kaip jai naudinga, bet rupinosi. Ir kai staiga uzgriuvo laisve ant 40-50- meciu galvu, is darbu juos isdrebe, o valdzia pasake: kapitalizmas, brolyciai, visi privalo patys savimi rupintis. :o

Bet dabar ir jaunimas sedi tokiais rugstais feisais, lyg kazkas kazka jiems skolingas...
Kaltint mazus atlyginimus tikrai neverta, nes visi visur dirba taip blogai, kad ir tu pinigu, kuriuos gauna, tikrai neuzdirba. Be to, kaip pradet moket daugiau uz toki darba ir toki poziuri i darba??? Visur kazkoks kosmaras, NIEKAS NIEKO NEDARO IS VIS !!!
Pvz milijonas. Nunesiau i remonta mobilu, ten reikejo tik truputi klaviatura pataisyt, pazadejo, kad po 3 dienu bus sutvarkytas. Nuejau po savaites. Nustebo ko atejau, jei man neskambino kad gatavas. Pazadejo dar po 5 dienu. :D Atejau. Nepadaryta. Bet gal padarys po joniniu... ;) Kai pasakiau, kad noriu pasiimt, nes isvaziuoju, pasake, kad nezinia ar taip galima, kad meistras tinges atvezt, jam neapsimoka ir t.t. Kol neisikoliojau, tol neatveze... Ir, beje, ne kokie chalturscikai, o Omnitelis.

Su skalbykla buvo labai panasi problema.

Su fotiko uzsakymu irgi panasiai. Uzsakiau, pasake, kad bus po 3 dienu, bet gavau tik po 18 dienu. Ir dar be rusisko meniu. Nors buvo pazadeta su rusisku... Vnz nori imk, nori ne, koki gavom, toki duodam. -Bet juk pazadejot! -Na ir kas?

Televizoriu per 3 savaites sutvarkyt nepavyko, nes meistras atejo 3 kartus ir visus 3 kartus buvo kazka pamirses. Kadangi buvau ispejus, kad mokesiu tik uz galutini rezultata, tai nieko jis is manes ir negavo. Bet jiems ir tai dzin, jie vaiksto apspange ir galvoja tik apie samane. Kai kur nors gauna 20 litu, tai 3 dienas is vis nedirba, kol neprageria.

Apie mikru vairuotojus jau seniai baisu ir rasyt, na bet dabar is vis absurdas. Mikrai tokie seni ir tokie nesvarus, kad ilipt i juos baisu. O vairuotojai visi su alkoholio kvapu, irgi nesvarus, ziauriai dvokia prakaitu... O jau kaip vairuoja ir kaip kalba su zmonemis - baisu.

Kasininkes pardese jaunos merginos, bet mandagiu per 3 savaites neteko pastebet. Jokiu laba diena, aciu, prasau...
I pasisvekinima ne viena niekad neatsakineja.

Produktu kainos pardese kaip is fantastinio filmo, visos aukstesnes nei Olandijoje. Bet maisto kokybe taip nusiritus, kad as net apakau. Nusipirkt nedvokiancios mesos ar zuvies - be sansu. Grietine pasidarius is vis be skonio, varske irgi. Net sokoladiniai saldainiai ir tie nevalgomi. Pabanziau keleta rusiu rukytu desru, kurias kazkada megau - visos vieno, nelietuvisko skonio- lyg kaliosas su pipirais... ;) Nei juoda duona, ne sviestas nebeturi buvusio lietuvisko skonio.

Baisiausia - keliai ir kiemai. Na tie keliai niekad nebuvo idealus, bet kas dedas dabar - isivaizduot tikrai negalit........
Bet maskiu dar padaugejo, visur pristatyta baisiu grabu... Ir atrodo,kad gatvemis juda metalo lauzo savartynas. O jau oro uzterstumas, nors su dujokauke vaiksciok.

Ligoninese ir poliklinikose tas pats abejingumas, plius aferizmas.
Buvau Klinikose aplankyt sergancia giminaite, tai ne su viena sesele negalejau susikalbet, ne is vieno gydytojo negalejau gaut info, kol nedaviau pinigu. Sedi visi ir kava geria, o i bet koki prasyma atsako: "Mes dabar uzimti, ar nematot?" Istiesus seselei 20 litu ji is karto pamirsta, kad uzimta. ;)
Tris kartus buvau aplankyt giminaites, pabuvau ten po pora valandu ir seseles maciau tik sedincias ir ant viso skyriaus pletkus varinejancias bei kalbancias mobiliais. Vnz vargses blogai uzdirbancios...

Giminaite gulejo ligonej beveik be vaistu, beveik negydoma. Gydytojas man maloniai pasake (kai gavo 20 euru), jog vaistu nera, tai deficitas. Paklausiau kiek, suzinojau atsakyma ir is seifo buvo istraukti vaistai. ;)

Pati norejau gerai isitirt krauja ir padaryt keleta tyrimu, bet supratau, kad to padaryt nepavyks. Apsilankiau keliose privaciose poliklinikose, bet jie kalba tik apie pinigus, o ne apie mano sveikata ir ne apie tai ka ir kaip reiketu istirt. Tai jiems yra pati nereiksmingiausia detale.
Girdejau, kad visu baisiausia padetis pas stomatologus. Niekas nebedirba zmogui, niekas rimtai netvarko dantu, viskas vyksta tik tam,kad paimt piniga. Daug ivairiu privaciu klinikeliu, kuriose sedi vakaryksciai studentai ir daro bile ka ir bile kaip. Niekas ju net nekontroliuoja. (Kas liecia kokybe.) O seni vilkai stomatologai irgi chalturina visu 100 %.
Na siaip jau kas del stomatologu, tai cia ne stebuklas, nes Olandijoje tokia pat padetis. Arba nevykelis studentas arba aferiuga senas vilkas.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Greta »

Dabar apie pliusus.

Man pasirode teigiamas dalykas graziai atsigavusi lietuvisku patiekalu valgykla prie Soboro. Dirba kaip savitarna, taigi nereikia laukt pusvalandzio kol kazkas atnes meniu, dar pusvalandzio kol gausi valgyt ir paskui pusvalandi kol atgurins atsiskaityt.
Na bet maloniausia joje tai, kad valgis skanus. Nustebino ir cepelinai ir saltibarciai. Ypac saltibarsciai. Grynai naminiai, tirsti, skanus. Ir isivaizduokit - man nepaleido viduriu! Vnz kokybe aukstumoj. Nes jei man nepaleido, tai tikrai niekam nepaleis. :D
Uz saltibarcius su bulvem, porcija cepelinu ir stikline kompoto sumokejau 12 litu. Tikrai nebrangu.

Nu kaip ir viskas, daugiau pliusu nebuvo.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by Qlumpyz »

na man aptarnavimas pasirodė žymiai geresnis nei prieš 10 metų.
apsiprikinėjau Maximoj (buv. Minskas ir Žalgiris), privačiose kavinėse ir restoranuose taip pat aukštumoj.
Aišku ne A lygio, bet vistiek, kai žmonės stengiasi, rezultatai geresni...
Turistinėse vietose tai apskritai vakarietiškas lygis (oro uostas, Gedimino bokštas, keltas į Neringą ir t.t.)

Parduotuvėse per didelė pasiūla, dėl to prekės užsiguli su visom iš to išplaukiančiom pasekmėm... Girdėjau, kad Maxima žada mažint asortimentą...

Taksi kainos normalios, visos atvažiuoja "po 6 minučių" :lol:
Vairavimo kokybė normali.
Kainos normalios (10 - 15 litų).

Veidai Vilniuje normalūs, draugiški, jaučiasi "laisvė ir atsipūtimas" (aišku kai nematai alkoholikų prie kioskų ar tarpuvarčiuose). Deje daug bedarbių, besišlaistančių nuo ryto darbo metu.

Veidai buvo kur kas baisesni Palangoje. Eiti prie jūros tilto jau nemalonu, iš kur jie ten suvažiavę - neaišku, visi kreivai žiūri.
Nidoj tokių problemų nėra.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Lankytinos vietos ir naujovės Lietuvoje

Post by kregzdutenr1 »

Na idomus jusu ispudziai Lietuvoje?!Taigi as ir nevaziuosiu ten...Mano giminaite kai kalbejomes telefonu tai pat patare nevaziuoti i Lietuva ,pasake viskas brangu ir t.t.
Taigis nuo to laiko kai as ten buvau nelabai kas ir pasikeite....Kai mano vaikas buvo mazutis as isitikinau kad pampersus olandijoje pigiau pirktis ir auginti kudiki nei kad Lietuvoje.Baisoka o ir gaila ,kad nebutu Lietuviams taip kaip kad Graikams!
Post Reply