Ka siandien gaminame...

Post Reply
Zahra
Posts: 45
Joined: 2010-12-1, 18:12

Ka siandien gaminame...

Post by Zahra »

Siandien darau plova, bet ne pagal visa taisykles :mrgreen: Vietoj spizinio puodo - greitpuodis. Ir slaptas ingridientas - Daumantu "Adzika" . Siaip is principo tas pats - avienos gabaliukai, svogunai, cesnaikai, lauro lapai, kuminas, morkos ir veliau ryziai, tik dar idejau du arbatinius saukstelius adzikos. Tikrai labai skanu :D
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

Zahra wrote:Siandien darau plova, bet ne pagal visa taisykles :mrgreen: Vietoj spizinio puodo - greitpuodis. Ir slaptas ingridientas - Daumantu "Adzika" . Siaip is principo tas pats - avienos gabaliukai, svogunai, cesnaikai, lauro lapai, kuminas, morkos ir veliau ryziai, tik dar idejau du arbatinius saukstelius adzikos. Tikrai labai skanu :D
Niam niam, tikrai skanu. Kaip ziuriu tu daznai netingi visokiu skaniu dalykeliu pasigamint. Gal ir pyragelius moki kept? Jei moki - ismokyk mane, nes be pyrageliu baigiu nuvyst. :D

Na o as siandien tusinau kopustus su desrelem. Ir prie ju isviriau bulviu su lupena. Vot toks paprastas, lietuviskas valgis. Ne visada ir tai galiu pasidaryt, nes olanduose ner kur gaut kiaulienos tauku. Na yra cia KAZKAS TOKIO, ka jie vadina kiaul. taukais, bet tai kazkas baisaus ir dvokia kaip pries menesi nudvesusi kiaule, persiprasau... 8-)
O dabar lietuviskame siuntinyje radau ir kiaulienos tauku, tai va. ;)
Zahra
Posts: 45
Joined: 2010-12-1, 18:12

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Zahra »

Zinai as pyrageliams padarau tesla tokia - 700g miltu, 300-400ml silto pieno su saukstu sausu mieliu ir sauksteliu cukraus(tegu istirpsta is pakyla truputi), pusantro sauksto margarino arba minksto sviesto, truputi druskos(puse saukstelio). Isminkyk tesla ir idek 2 val i saldytuva ( taip,taip butent i saldytuva -labai gerai iskyla). O i pyrageliu vidu galima deti ko tik sirdis geidzia - kopustu arba grybu idaro, mesos arba lasinuku, vienzo skonio reikalas. padarius pyragelius patepti isplaktu kiausiniu ir viskas.
Beje mano orkaiteje ugnis is sono ne is apacios, tai pyrageliams iskepus turiu juos apversti ir pakepti apacia, nes nelabai apkepa.

Desreles su kopustais, mmmm. Seniai jau zadu pasidaryti, reikes kuria diena prisiruosti.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Ka siandien gaminame...

Post by kregzdutenr1 »

GretaSK,galiu pasiulyti labai paprasta ,greita buda ismokti pyraga kepti.Tereikia geros orkaites ir nusipirkti "Koop Mans" (Plius-supermarkete ju buna) paruosta misini pvz: man labai skanus pyragas(chocolade cake) su sokolado gabaliukais viduje.Tau tereikes 200g sviesto arba margarino ir 4 kiausiniu ideti. ;) (As taipat nemoku kepti :oops: ,bet sis pyragas pavyko,mmm...skanumelis :)
Apskritai Koop Mans pyragai skanesni nei kitu gamintoju,bent jau man.Zinoma cia skonio reikalas.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Qlumpyz »

aš tame Koopmans esu dirbęs (kai tik pradėjau savo "karjerą" Olandijoj) :mrgreen:
per pietų pertrauką mums iš laboratorijos-kepyklėlės tempdavo visokių ragauti, skanių pasitaikydavo :P
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

Zahra wrote:Zinai as pyrageliams padarau tesla tokia - 700g miltu, 300-400ml silto pieno su saukstu sausu mieliu ir sauksteliu cukraus(tegu istirpsta is pakyla truputi), pusantro sauksto margarino arba minksto sviesto, truputi druskos(puse saukstelio). Isminkyk tesla ir idek 2 val i saldytuva ( taip,taip butent i saldytuva -labai gerai iskyla).
Zahra, aciu, bandysiu. :mrgreen:
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Qlumpyz »

Netyčia atradau neapsakomą skanumyną: toj pačioj turkų parduotuvėj, kur pirkau kavą, susigunžiau artišoko ir alyvuogių salotomis.
Vakar valgėm paprasčiausią pastą su pastasaus ir pasiskaninom tom salotom - neapsakomai geras derinukas!!!
Rekomenduoju!
ragana
Posts: 56
Joined: 2010-11-29, 20:06

Re: Ka siandien gaminame...

Post by ragana »

siandiena vakarienei silke su grybais ir aisku karstom bulvem
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ka siandien gaminame...

Post by Greta »

ragana wrote:siandiena vakarienei silke su grybais ir aisku karstom bulvem
Niam niam, labai skanu. O silke lietuviska ar olandiska? As, beje, jau nebegaliu valgyt lietuviskos, stringa gerklej del surumo.:mrgreen:

Ryt tušinsiu kopustus. Su rukytom desrelem. Prie kopustu - bulves su lupena.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Ka siandien gaminame...

Post by kregzdutenr1 »

O man apskritai tingisi gaminti maista .Valgau kad gyvenciau. :lol:
Nusipirkau ir as kopustu bet kad jau antra savaite jie miega saldytuve.

Tarpkitko,gal kas pamokintumete kaip gaminti makaronus su lasisa ir pomidorais?
Post Reply