Ruoniai vakaroja prie laužo

Su ypatingomis tradicijomis
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Ruoniai vakaroja prie laužo

Post by 111 »

Butent , pas mane yra dujinis , bet is rozetes istrauksi ir ba ba siluma...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ruoniai vakaroja prie laužo

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:
žmonės, kurių šildymo katilai be elektros neveikia, stebėjo kaip "ant akių" krenta šiluma namuose.
per 45 minutes nuo +25 iki +5 :o
Nu jau, tu duodi, taip tikrai nebuna. :)

Pirma - abejoju, kad kas nors ziema namuose laiko +25. :mrgreen: Ypac taupus olandai. Ir ypac uzsigrudine olandai, kurie prie -5 net vaikams leidzia vaiksciot be kepuryciu, o patys is vis niekad ju neuzsideda. :) Jiems +25 baisus karstis, jie jau susijungia ventiliatorius...

Antra - per 0,45 min pas mane nukrito 0,5 laipsnio! Taigi manau, kad per 2 val max butu nukrite kokius 2 laipsnius.
Beje, kai dingsta elektra reikia uzdaryt visus langus/orlaides ir duris i visus kambarius, kad is koridoriaus, nuo lauko duru nesaldytu visu patalpu.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Ruoniai vakaroja prie laužo

Post by Qlumpyz »

GretaSK wrote: Nu jau, tu duodi, taip tikrai nebuna. :)
būna būna, iš pirmų lūpų ši istorija...
tam rajone menkai izoliuoti namai...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ruoniai vakaroja prie laužo

Post by Greta »

Na gal, Qlumpy, jei jau tikrai zinai.
Beje, sildymo sistemoms atidariau nauja tema.
Bokn
Posts: 14
Joined: 2010-12-4, 22:33

Re: Ruoniai vakaroja prie laužo

Post by Bokn »

Į visų sveikatą.
Aš gyvenu sename, bet padoriai gerame name. Jokių modernių šildymo prietaisų neturiu, tiktai įprasti el.šildytuvai ir židinys. Ir židinys tikras išsigelbėjimas. Dingus elektrai tai netik šilumos šaltinis, bet ir vieta kur gaminti valgyt. Kita vertus labai smagu kai malkos treška. ;)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Ruoniai vakaroja prie laužo

Post by Greta »

Bokn wrote:Į visų sveikatą.
Aš gyvenu sename, bet padoriai gerame name. Jokių modernių šildymo prietaisų neturiu, tiktai įprasti el.šildytuvai ir židinys. Ir židinys tikras išsigelbėjimas. Dingus elektrai tai netik šilumos šaltinis, bet ir vieta kur gaminti valgyt. Kita vertus labai smagu kai malkos treška. ;)
Ir i tavo sveikata, Bokn, kaip gera tave matyt! :)

Zidinys labai fainas dalykas, kas ji namuos turi, tas ir nesusals ir nervus sveikesnius tures. :) Man atrodo,kad vakarojimas prie zidinio atnesa labai daug teigiamu emociju.
gerdunka222
Posts: 181
Joined: 2019-06-11, 15:02

Re: Ruoniai vakaroja prie laužo

Post by gerdunka222 »

Mes čia pernai kaimo sodybai padarėm židinį, nenustojam svaigt, kad ir namuose norim.. :D
Meshkius
Posts: 138
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Ruoniai vakaroja prie laužo

Post by Meshkius »

Pritariu del zidinio. Tikrai ne tik siluma, bet ir emocija jis duoda. Malku sukrovem keleriems metams. Reik kopeciu. Galvoju gal teleskopines imti https://www.bausa.lt/irankiai/kopecios- ... s-kopecios bus ir ilgos jei prireiks ant stogo lipti ar ka auksciau daryti, ir tuo paciu kompaktiskesnes
Post Reply