Kasperskis

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kasperskis

Post by Greta »

Sovietmečiu mes juokaudavome: optimistas mokosi anglų kalbos, nes tikisi, kad šalis taps atvira, pesimistas mokosi kinų kalbos, nes bijo, kad Kinija mus užkariaus, o realistas mokosi naudotis „Kalašnikovu“. Šiandien optimistas mokosi kinų kalbos, pesimistas – arabų...
O realistas ir toliau treniruojas su Kalašnikovu.


:lol: :lol: :lol:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kasperskis

Post by Greta »

Qlumpy, ar jau apsisprendei del antivirusines?
Cia yra toks saitukas, kur gali rast daug info be vargo, nemokamu antivirusiniu, vienkartinio valymo programu ir pan.

http://pc-hulp.startpagina.nl/
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Kasperskis

Post by Qlumpyz »

man dar 2 mėn apsisprendimui :mrgreen:
bet manau imsiu kokį McAfee arba Nortoną, iš tokių "šyrpotriebų"... kad nebūtų per prastas (tipo nemokamas) ir kad nebūtų per krūtas...
be to Nortoną ir McAfee jau turėjau kompiuterinėj pradžioj :)
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Kasperskis

Post by Qlumpyz »

pagal šitą palyginimą Nortonas laimi:

http://www.pcantivirusreviews.com/Compa ... vs-McAfee/
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kasperskis

Post by Greta »

Tai uz babkes imsi? As galvojau,kad dykai... :crazy:
As mokama tik Kasperski pripazistu, cia be jokiu abejoniu. Moketi uz nortona - tai jau ne.
Jei imt kazka "ne kruta", tai tik nemokama is ineto parsitempt ir vsio. Dar plius isikelk Sygate Personal Firewall. Turint galvoj,kad tavo Vistoje sedi Windows Defender, kuris irgi geras daiktas, tai ir pakaks visko.

Na cia tik mano nuomone, tau geriau matyt. Jei kasperskis paede, tai aisku ieskai kazka ramesnio. Bet nesitikek jokio ramumo is nortono. ;)
User avatar
Fraise
Posts: 12
Joined: 2010-11-2, 12:30
Location: Utrecht

Re: Kasperskis

Post by Fraise »

Na, nesusilaikiau ir as neisikisusi :). Mano asmeninis pasirinkimas - pilnos licenzijos AVG. Esu pries tai ilga laika turejusi Kasperski (irgi full version), tai mano kompiuteriui ji buvo gerokai per sunki, nuolat stabdydavo, jau nekalbant apie savaitini viso kompiuterio scan'a - eidavau knygu trim valandom paskaityti :) Kai atsisakiau Kasperskio, perejau prie nemokamos AVG (nes perskaiciau, kad tai geriausia nemokama antivirusine), ir po metu patenkinta isigijau pilna versija. Nors kompiuteris mano jau moraliskai pasenes, bet iki siol neturejau problemu net ir su auksciausiais apsaugos nustatymais. Zinoma, per scheduled scans zaidimu nebepazaisciau, bet kasdienines funkcijos ne kiek nestringa. Tikiu, kad kasperskio performance geresnis (gal ne taip zymiai), bet jau antrus metus neturejau jokiu security issues, nors mano interneto trafikas tikrai intensyvus :).
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Kasperskis

Post by Qlumpyz »

nuo tada, kai perėjau ant windows 7, Kašperskis sukasi kaip bitutė :mrgreen:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kasperskis

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:nuo tada, kai perėjau ant windows 7, Kašperskis sukasi kaip bitutė :mrgreen:
Pas mane ir XP ir Vistoj - jis kaip bitute. ;)
Dabar esu nusipirkus mini laptopiuka, tai ji gavau su Win 7. Ir priedo Nortona! Atseit 30 -ai dienu. Bet pabandykit ji isknist po tu 30 dienu. Vargstu baisiausiai, o jis nebeveikia, bet ir neismetamas.

Paziurejau, dabar Olandijoj - visi laptopai su Win 7. Ta septyniuke niekuo nesiskiria nuo Vistos, tik viena kita skyle uzlopyta.
Neina i koja su laiku Olandijos pardavejai. ;) Dabar jau galima nusipirkt ir susiinstaliuot ir Win 8. Nuo rugsejo 13 dienos ta jau galima daryt oficialiai.
Vot ten jau yra zenkliu pakeitimu. Bus galima duot komandas balsu, sistema atpazins vartotoju veidus. :lolno:
User avatar
Fraise
Posts: 12
Joined: 2010-11-2, 12:30
Location: Utrecht

Re: Kasperskis

Post by Fraise »

Qlumpyz wrote:nuo tada, kai perėjau ant windows 7, Kašperskis sukasi kaip bitutė :mrgreen:
na mano kompo bėda - ne tik Vista, bet ir jo hardwarines galimybės. Manau, kad ant mano sekančio personalinio draugo - Samsung Series 9 - puikiai veiks ir du Kasperskiai :D Reikia tik palaukt, kol kaina sugrįš iš naujų gadget'ų zonos 8-)
IrenaPet7705
Posts: 1
Joined: 2018-05-30, 07:46

Re: Kasperskis

Post by IrenaPet7705 »

Na dabar kaspersky tikrai pagerėjo savo veikimu ir man neapkrauna laptopo visiškai. http://kaspersky24.lt/gresmes
Post Reply