Sandarumo bandymas

Skelbimai, kurie netinka aukščiau esančioms temoms.
Post Reply
Natalija
Posts: 11
Joined: 2020-11-4, 15:21

Sandarumo bandymas

Post by Natalija »

Svajojate apie ekonomiškus namus?

Sandarumo bandymą atlikti yra naudinga ne tik dėl to, jog galima sužinoti, ar pastatas yra ekonomiškas, bet ir dėl kitų priežasčių:

Sandarumo bandymo metu yra nustatomas bendras pastato sandarumo lygis. Jis yra lyginamas normomis, kurios yra nurodytos techniniuose standartuose.
Atlikti sandarumo bandymą yra naudinga, kadangi jo metu yra lokalizuojamos nesandarios vietos. Svarbu, jog namas ar pastatas būti tinkamai užsandarintas. Pastatas turi būti sandarus. Nesandariame pastate rekuperacinė sistema veikia ne itin efektyviai, rekuperatorius, šalindamas orą, per nesandarias vietas įtraukia lauko oro.
Pastate langai ir durys turi būti sumontuoti sandariai. Tuomet bus galima džiaugtis mažesniais šilumos nuostoliais, nereikės jaudintis dėl pelėsio, drėgmės kondensavimosi. Sandarumo bandymas yra naudingas, nes galima sužinoti, ar langai ir durys yra sandariai sumontuoti. Pelėsiai namuose yra nepageidaujami, todėl apsimoka atlikti testą ir sužinoti esamą situaciją.
Sandarumo bandymas leidžia sužinoti reikiamą informaciją apie pastato sandarumą. Galbūt statybų metu buvo padaryti darbai, kurie trukdo pastatui būti sandariam. Tokiu atveju yra atliekami darbai, kurie pataiso esamą situaciją. Svarbu, jog namas būtų kuo sandaresnis ir būtų galima nebrangiai mokėti už šildymą.

SUŽINOKITE DAUGIAU:
https://namusandarumas.lt/paslaugos/sandarumo-testas/
https://namusandarumas.lt/sandarumo-bandymas/
https://namusandarumas.lt/termovizija/
https://namusandarumas.lt/paslaugos/ter ... s-tyrimas/
Natalija
Posts: 11
Joined: 2020-11-4, 15:21

Re: Sandarumo bandymas

Post by Natalija »

gerdunka222
Posts: 182
Joined: 2019-06-11, 15:02

Re: Sandarumo bandymas

Post by gerdunka222 »

hmm, įdomu būtų pabandyti pratestuoti, ar sandarus mūsų namas ir po to pabandyti patiems užsandarinti. kas nors taip daro? nuomota įranga pagelbėtų https://www.ramirent.lt/
Solar
Posts: 10
Joined: 2022-09-19, 16:20

Re: Sandarumo bandymas

Post by Solar »

Sandarinimas labai gerai, bet būtinai dar reikalingas namo šiltinimas, jei tikrai norima mokėti mažiau už šildymą. Mes tai planuojame ne tik tikrinti sandarinimą, bet ir po to tinkamai apšiltinti, kaip tik radome ir žadame kreiptis į https://2ab.lt/ specialistus. Gal kas esate į juos kreipęsis? Kaip jums?
Post Reply