Planšetiniai kompiuteriai

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
eduarda88
Posts: 3
Joined: 2015-05-27, 21:49

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by eduarda88 »

eduarda88 wrote:Maniškiam Prestigio irgi taip buvo, nunešus į garantinį tik padarė factory reset, pabandžius jiem veikė ir grąžino, bet man ilgiau naršant ta problema irgi liko. Kažkaip jau nenešiau dar kart, kai tokia kaina negali skųstis, plius buvo gaila asmeninių duomenų, kuriuos vėl ištrintų. Pasinaudosiu dar šiek tiek ir nusipirksiu kitą akcijinį, kuris patarnaus ~metus ir bus to vertas:)


Na man nei telefone, nei nešiojamam kompiutery tokios bėdos nėra buvę, dėl to ir užtruko kol diagnozavau.. O su kitais prietaisais tai stebėsiu, kol nežinojau apie tokį dalyką, tai kažkaip ir nekreipdavau dėmesio :)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Greta »

eduarda88 wrote:Na man nei telefone, nei nešiojamam kompiutery tokios bėdos nėra buvę, dėl to ir užtruko kol diagnozavau.. O su kitais prietaisais tai stebėsiu, kol nežinojau apie tokį dalyką, tai kažkaip ir nekreipdavau dėmesio :)
As irgi anksciau nebuvau susidurus ir panikavau kol Klevas neparase: IJUNK - IšJUNK. Tai ir buvo vaistas nuo tos ligos.
Problema lengvai sprendziasi, tai tiek to... Jei reiktu daug kartu perkraut pries pradedant minkyt laptopa ar tableta, tada pradeciau kovot su Zigo, o del vieno karto neverta.
Kol ka nors išsikovoji - būni su pakrikusiais nervais visai savaitei... :D
Nexusas
Posts: 1
Joined: 2015-10-29, 22:47

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Nexusas »

Man anksčiau su labai pigia planšete būdavo tokių bėdų visokių- tai ryšio nėra, tai baterija miršta be jokių įspėjamųjų ženklų tai dar kokie biesai.. Paskutinę pirkom brangesnę ir bėdų nėra, geras daiktas kainuoja brangiau, bet yra nuspėjamesnis, patikimesnis
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Klevas »

Shitas forumas tikrai tampa kanalizacija spameriams
Alinka
Posts: 8
Joined: 2018-07-11, 11:23

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Alinka »

Sveiki, ar dar yra čia gyvų, kurie man patartų, kokį planšetinį kompiuterį pirkti? :)
assetas
Posts: 25
Joined: 2018-09-19, 18:32

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by assetas »

Aš irgi neseniai pirkau planšetę, tai išsirinkau šitą https://www.telia.lt/privatiems/planset ... -t835-64gb. Norėjau griebt iPad pro, bet tada pamačiau kainą ir pagalvojau kad nelabai man reikia ten visų tų esančių parametrų. Pilnai pakanka ir galaxy tabo. Realiai čia 2in1 tabletė, nes gali paversti poto į laptopą. Tai neturint laptopo kito namie, tikrai pravarti funkcija, daug patogiau taip naudotis jeigu tarkim daug spausdint tekstų reikia. Įdiegtas Dex rėžimas manau labai geras dalykas, kuris paverčia Androido tabą į dekstopinį kompiuterį. Žodžiu, tabletas neatitiks visų poreikių, bet man tai puikiai suėjo :)
AlgirdasVat
Posts: 7
Joined: 2019-09-25, 12:29

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by AlgirdasVat »

Ai, aš tai jau seniai susitaikiau, kad nei planšečių nei telefonų pats nepataisysi. Gi specialiai gamina taip, kad po kiek laiko sugestų. Pats naudojau kokius 3 metus, pradėjo strigt, tai dabar naują iš https://www.varle.lt/plansetiniai-kompiuteriai/ nusipirkau ir vėl laimingas :D
Mattylor
Posts: 1
Joined: 2023-08-31, 20:42

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Mattylor »

Renkantis planšečių taisyklą arba paslaugą, svarbu atkreipti dėmesį į jų patikimumą ir patirtį, nes planšetinių kompiuterių remontas gali būti sudėtingas procesas. Pasirinkdami patikimą taisyklą arba specialistus, galite būti tikri, kad jūsų įrenginys bus tvarkomas profesionaliai ir sugrįš į naudojimą greitai ir efektyviai - https://phonefix.lt.
Maroon96
Posts: 1
Joined: 2023-11-2, 10:00

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by Maroon96 »

Labai ilgai ieškojau kokybiškų Apple kompiuterių remonto paslaugų Vilniuje, ir pagaliau atradau puikų pasirinkimą https://laptopfix.lt/. Nepriekaištingas aptarnavimas, greitas atsakymas, ir, svarbiausia, remontas buvo atliktas labai profesionaliai! O kur Jūs remontuojate Apple kompiuterius?
beeflower44
Posts: 8
Joined: 2022-05-28, 15:04

Re: Planšetiniai kompiuteriai

Post by beeflower44 »

Sveiki. Ar realu butų nusipirkti neblogą planšetę iki 200-300eur.? Gal galėtumėtie įvardinti modelius, kurie būtų verti dėmesio. Galbūt svarstyčiau galimybę įsigyti ir išsimokėtinai bei kol kas žiūrausi https://www.bite.lt/, nes yra neblogų pasiūlymų bei galima įsigyti ir be pabrangimo.
Post Reply