kaip pasireklamuoti efektyviai

Diskutuokime, pasidalinkime patirtimi ir patarimais
Post Reply
assetas
Posts: 25
Joined: 2018-09-19, 18:32

kaip pasireklamuoti efektyviai

Post by assetas »

Neseniai atidarem barbershopa vilniuje. Bet nelabai gauname klienturos, nors atrodo viskas kaip ir tvarkoje. Galvojam kad reiktu daugiau reklamos. Gal zinot kokius efektyvius budus pareklamuoti paslaugas?
zingeris
Posts: 33
Joined: 2018-06-27, 22:30

Re: kaip pasireklamuoti efektyviai

Post by zingeris »

O kaip vadinas barbershopas jei nepaslaptis?:) Visai gal ateičiau :) Ką pastebėjau tai tų barbershopų bent Vilniuj tai labai nemažai atsidarė, o kas keisčiausia, kad nei vienam netrūksta klientūros. Tai čia toks dalykas ant bangos visai, nes žmonės nebenori kirptis kurnors daugiabučio salone už 7eur, jie nori profesionalaus apsikirpimo. Tai manau ilgainiui turėtų atsirasti klientūros, tik aišku tą procesą galima ir paspartint. Manau pradėt reiktų nuo reklamos soc. medijose. Patarčiau sukurti kokį reklaminį klipuką, kuris pradėtų cirkuliuoti soc. erdvėse ir žmonės sužinotų, kad toks barbershopas egzistuoja. Gal jiems bus šalia namų ir jie pradės pas jus vaikščiot. Dar geras būdas yra pagaminti visokių skrajučių. Pats neseniai dariau vienam eventui skrajutes iš čia https://kopija.lt/produktai/skrajute-455, tai net nustebau kad taip pigiai gali pasidaryti tokios geros reklamos. Pagamintas skrajutes reiktų pametyti vietose, kur renkasi tavo tikslinė auditorija - ar tai cofee inn'ai, ar kokie tais barai. Svarbu tik nepagailėt lėšų skrajučių dizainui, nes jei žmogus pamatytų pigią ar nuvalkioto dizaino skrajutę, tai tokios asocijacijos kiltų ir apie tavo barbershopą.
Meshkius
Posts: 138
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: kaip pasireklamuoti efektyviai

Post by Meshkius »

Svarbiausias aspektas renkantis reklamos rūšį, numatyti ar prognozuojamas pajamų didėjimas proporcingas išlaidoms reklamai. Žinoma dabar labai gera reklama socialiniuose tinkluose, darant konkursus, kur kažkas gali laimėti paslaugą nemokamai. Bet efektyviausia yra patenkintų klientų atsiliepimai
gerdunka222
Posts: 182
Joined: 2019-06-11, 15:02

Re: kaip pasireklamuoti efektyviai

Post by gerdunka222 »

kiekvienam produktui būna skirtingi metodai reklamos, manau būtų protingiausia su kokia agentūra pabendrauti, kurie išmano ir patirties įvairios turi. mum Tilis sudėliojo visus taškiukus ant i
OlgaKim
Posts: 11
Joined: 2024-03-19, 10:05

Re: kaip pasireklamuoti efektyviai

Post by OlgaKim »

Dabar populiari reklamos tema yra šviesdėžės. Tai unikakus metodas, kuris gali pritraukti potencialaus kliento dėmesį. Rekomenduočiau visiems pasinaudoti diaro.lt šviesdėžių gamybos ir montavimo paslaugomis. :thumbup:
Post Reply