Telefono abonentas

Čia galite pasidalinti gyvenimiška patirtimi, teisiniais, socialiniais klausimais (įstatymai, pašalpos, pilietybė) ir panašiai.
Post Reply
Willy
Posts: 3
Joined: 2013-12-12, 18:14

Telefono abonentas

Post by Willy »

Peržiūrėjau visus topikus sąžiningai ir neradau atsakymo į rūpimą klausimą. Bet jeigu pražiopsojau, tai atsiprašau ;)

O klausimas toks:
Nesu Olandijos pilietė, tačiau esu čia registruota gyventoja, turiu adresą, dirbu ir t.t. Ar įmanoma man pasirašyti telefono abonento sutartį? Kadangi nesu šios šalies pilietė, ar reikia su savimi turėti tarkim darbo sutartį, gyvenosios vietos registracijos dokumentą ar kažką panašaus kaip įrodymą, kad būsiu moki klientė?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Telefono abonentas

Post by Greta »

Pilietybes nereikia.
Registracijos dokumento vargiai ar prasys, bet reikes turet kazkokia kortele (ID), irodancia, kad cia gyveni. Jei nieko neturi - neskis registracijos pazymejima. Jei jo neturi - lengvai gali gauti savo savivaldybeje.
Bet tas popiergalis neirodo, kad esi moki kliente. Dazniausiai tokiose vietose praso triju paskutiniu menesiu atlyginimo lapu ar net geriau, jei turi - metinio loonstroko.

Zinoma, reikes ir banko korteles.

Na o darbo sutartis nera tas dokumentas, kuris yra rodomas pasaliniams zmonems, tai labai konfidencialus dokumentas ir ji patartina niekam nerodyt!

Kas del abonemento - as apie juos esu prastos nuomones. Aferizmas kaip ir visose europos telefonu kompanijose.
Geriausia laisva, neprirista kortele, tokia kaip pvz T-Mobile, kuri veikia ir Olandijoje ir kai esi uzsienyje.
Na o jei esi Olandijoje ir nori turet laisva lietuviska kortele be jokiu sutarciu ir uzstatu - naudok Ežį, pirkta Lietuvoje. Olandijoje jis veikia be problemu.

Gali buti,kad sutartis tau reikalinga, kad gaut nemokamai telefona. Nemokamas tik suris spastuose. Per pora metu uz ta telefona uzmokesi vos ne dvigubai. Ir abonentas, kai imi telefona, kainuoja brangiai, zenkliai brangiau, nei tada, kai neimi jokio telefono. Be to, gauni mazai kasmenesiniu atseit dyku minuciu...

Be to, sutartis gali buti prifarsiruota dar ivairiu nesamoniu, ja reikia IDEMIAI PERSKAITYT. Ypac atsijungimo salygas ir pries kiek menesiu reikai ispeti apie tavo nora nuo ju atsijungti.

Olandijoje VISAS sutartis LENGVA sudaryt, bet labai sunku nuo ju ATSIPLEST. Net uzsakius koki nors zurnala pvz metams, tai busit laimes kudikis, jei po metu jus nuo ju atsikniedysit, grasindami teismais ir visais velniais.

As per visa tai perejau: abonentas, naujas telefonas, zurnalai... 8-) Ir niekam nelinkiu prasidet su tomis sukciu ir aferistu gaujomis.
Na bet aisku kievinam jaunam zmogui reikia pereiti savo kanciu kelia ir nieko cia nepadarysi......
Willy
Posts: 3
Joined: 2013-12-12, 18:14

Re: Telefono abonentas

Post by Willy »

Super! Dėkui už išsamų atsakymą :)
edviu
Posts: 40
Joined: 2021-06-28, 11:45

Re: Telefono abonentas

Post by edviu »

o kokia kaina ten yra abonento? ar geresnės kainos nei pas mus?
Post Reply