Vestuvės Lietuvoje

Naujienos iš Lietuvos
Post Reply
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Vestuvės Lietuvoje

Post by Greta »

Vienos mano pazistamos dukte is Lietuvos paprase patart kur jai svest vestuves, jei tures labai daug sveciu. Nori susikviest klasiokus, kai kurie is ju jau zenoti, kursiokus, kurie irgi turi antras puses, aibe giminiu ir draugu.
Patariau jai kaimo sodyba Traku rajone. Ji susidomejo, nuvyko tartis. Gal ir visai nieko bus? Juolab, kad ji ir vestuviu organizatoriu zada samdytis.
Vienai parai visa sodyba kainuoja iki 6000 litu.
Kai pagalvoji, tai ojej ojej kokiu sodybu jau yra Lietuvoj. Sukasi zmones, netinginiauja.

http://kaimoturizmas.vtv.lt/sodyba/49/k ... io_krantas

http://www.atostogoskaime.lt/sodyba-riteriokrantas
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Vestuvės Lietuvoje

Post by Andrius »

Atsimenu kai sodybos reikėjo irgi naudojomės atostogoskaime.lt kaip sodybų sąrašu (kainos kažkaip nebuvo labai tikslios), Google kaip pagyrimų/papeikimų šaltinių. Po to apvažiavom kelis variantus ir išsirinkom.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Vestuvės Lietuvoje

Post by Greta »

Andrius wrote:Atsimenu kai sodybos reikėjo irgi naudojomės atostogoskaime.lt kaip sodybų sąrašu (kainos kažkaip nebuvo labai tikslios), Google kaip pagyrimų/papeikimų šaltinių. Po to apvažiavom kelis variantus ir išsirinkom.
Man atrodo, kad nuvykus dar galima deretis. Be to, jei seiminkai pades svente organizuot, patars kur pigiau supirkt maista, kokius vietinius gerus virejus pasamdyt, pades su parkavimo klausimais ir t.t. - tai bus viena kaina, o jei nieko nepades, tik duos raktus nuo "grycios" - tai jau kita kaina.
Na siuo atveju vestuvese ketinama daryt svediska stala ir jokiu bendru uzstaliu. Vieni vienur "nukris", kiti kitur - su savo lestem ir taurem. Taigis laisva tusovka. ;) O bendra "tusovka" - lauke kepami saslykai (beje ta darys nusamdyti profai) ir koncertas.

As asmeniskai tokiu vestuviu nesuvokiu, t.y. man butu neidomu ir perdaug erzelio... Uz tuos pinigus as geriau su vyru i Australija nulekciau ir po palme sedeciau. :mrgreen:
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Vestuvės Lietuvoje

Post by Andrius »

Iš savo patirties pasakysiu, kad derėtis galima, bet ne visur pavyko. Yra įkainuotas meniu, kitos paslaugos. Pasirenki ką imi ko ne ir gaunasi suma (žmogui).
Ką įdomaus patyriau (tada sodybą rinkausi Kauno rajone), tai kaip skirtingai elgiasi sodybų šeimininkai.

"Geroje sodyboje" šeimininkai bendrauja tikrai maloniai, viską nupasakoja ir aprodo su smulkmenom. Gausi tikrai gerų patarimų savo šventei. Parodo meniu. Panorėjus duoda kopiją.
Ko tikrai nesitikėjau, netgi išvardina kitas gretimas sodybas ir pasiūlo ten apsižiūrėti. Paklausus apie kitas sodybas, pasako savo nuomonę pagal jūsų situaciją (pagal žmonių skaičių, kaina ir t.t.).

"Blogoj sodyboje" dejuoja kokia baisi krizė. Pavedžioja po sodybą sustingusiai veidais. Nepamiršta padejuoti. Parodo baseiną. Padejuoja, kad svečiai daug vandens ištaško. Paprašai meniu - parodo. Paprašai kopijos - neduoda ( :wtf: ). Parodo salę. Pasigiria, kad nauja tas tas tas. Padejuoja kiek viskas daug kainavo.
Nepamiršta savo kozirio: pas mus šventė Zvonkė (ar Cicinas, ar meras, ar ministras...). :lol:

Be to, sodybos viena su kita bendrauja, derina kainas (būna kasmetiniai susitikimai). Kaip ir fotografai, filmuotojai, muzikantai. Niekas nenori išsišokti iš daugumos su savo kainom. O jei jau nuleidžia, prašo niekam garsiai nekalbėti :).
Informacijos teisingumo garantuoti negaliu. Šaltinių neatskleisiu.
juozapas58
Posts: 1
Joined: 2013-04-12, 15:09

Re: Vestuvės Lietuvoje

Post by juozapas58 »

Dėkui, už labai naudingus patarimus! :)
vyshnia100
Posts: 7
Joined: 2011-11-8, 21:07
Contact:

Re: Vestuvės Lietuvoje

Post by vyshnia100 »

:clap:
Image
Audrius22
Posts: 16
Joined: 2021-02-25, 09:11

Re: Vestuvės Lietuvoje

Post by Audrius22 »

Gal kas ieškote palinkėjimų knygos vestuvėms ir radote kokių įdomesnių variantų? :)
uniqa
Posts: 4
Joined: 2021-07-22, 15:35

Re: Vestuvės Lietuvoje

Post by uniqa »

Gal kas planuojatės vestuves Rugsėjo mėn. ką galvojate apie pandeminę situaciją, ir jau vėl kalbamas naujas bangas, ar neketinate persikelti datos?
gerdunka222
Posts: 182
Joined: 2019-06-11, 15:02

Re: Vestuvės Lietuvoje

Post by gerdunka222 »

būtinai fainą vietą išsirinkit, kad ir patiems būtų fainai ir tuo pačiu nesinorėtų iš ten išeiti. mums labai patiko plateliudvaropalivarkas.lt, buvom du kartus, abu kartai fantastiški
Post Reply