Priešgaisrinių, apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemų darbas.

Siūlo, ieško darbo
Post Reply
Pykolassssz
Posts: 1
Joined: 2013-04-13, 11:22

Priešgaisrinių, apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemų darbas.

Post by Pykolassssz »

Sveiki, su drauge po 2 metų ketiname vykti į Olandiją studijuoti. Man įdomu ar sunku rasti darbą, mokant anglų ir rusų kalbas? Ar apsaugos, priešgaisrinių ir vaizdo stebėjimo sistemoms prižiūrėti/montuoti yra sunku rasti darbą? ačiū už pagalbą! :)
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Priešgaisrinių, apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemų dar

Post by Klevas »

Manau shiame darbe techniko vietoje reikes normalios Olandu kalbos (gerai kad dar ne vietinio dialekto, todel venk tokiu vietu, sakysim shiaureje ar Limburge)
Kodel? juk vazhiuosi pas uzhsakovus, o kadangi esi technikas tai teks derinti ivairias smulkias detales vietoje su vietine fauna.
Net jei didele organizacija, teks vies tiek dirbti su pastatu priezhiurios vadovais, lietuvishkai ukvedzhiais, kuriem ne tik anglu, bet ir oficiali olandu gali but per daug sunki kalbet... Tai labai "paprasta" liaudis...
Puse etato padeti kazhkam pradzhioje prie stambesniu projektu - realu, bet kad vietiniu neishsilavinusiu pakankamai kurie sutinka eiti mokiniais.

Tendencija - kompanijos smulkios kaip LT daranchios viska, po truputi lenkiasi, tai lieka daugybe seno kirpimo (ne IT orientuotu) zhmoniu, uzhsieniechiu jiems ten tikrai nereikia.
Susidomes gal, jei zhinai naujas technologijas, IT, kompiuteriu tinklu struktura, na tada jau bus pranashumas, gal ir bus shansu... paskirs su kokiu vietiniu, jis ten jungines melyna laiduka prie 3 kontakto, o tau reiktu atsakyti uzh galutini rezultata.
Jis gautu 2 kart daugiau, bet tai smulkmena, nes jis gautu neilgai, kol ishmolktum Olandu, vietinius paprochius ir bendravima ir pasiustum buvusi i gatve. Kai normaliai dirbsi - tai mokes daugiau nei buvusiam (nes kitaip isheisi)
Tiesa... patarimas, mokinkis vokiechiu kalbos, ji turi but pirmoji priesh olandu, tik labai nesigirk, kad moki, pabrezhk tik olandu kad mokinies ir anglu.

Kodel? paaishkinu. NL toje sferoje egzistuoja nerashyti susitarimai neviliot zhmoniu vieni ish kitu ir nesukelt jiems atlyginimo. Taigi i kita imone nelabai priims. (tikras dalykas)
Bet, jei busi reikalingas ir suzhinos veliau, kad gerai kalbi vokishkai, tai juk gali pasiplaut i Vokietija jei nepatiks... Todel pradzhioje vokiechiu nemini, o veliau tai gali but kozyris.
Shita info ish vieno olando. ZHinau dar 2 dirbanchius Flamandijoje - viskas panashu kaip UK ir NL tik dar zhemesnis lygis.
gerdunka222
Posts: 172
Joined: 2019-06-11, 15:02

Re: Priešgaisrinių, apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemų darbas.

Post by gerdunka222 »

o kokios čia būtų dedamos vaizdo stebėjimo sistemos? galbūt belaidės? įdomu būtų sužinoti kaip tai daroma
Benut4
Posts: 1
Joined: 2023-09-12, 09:54

Re: Priešgaisrinių, apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemų darbas.

Post by Benut4 »

Sveiki, kelerių metų patirtį turite stebėjimo kamerų srityje? :D
Post Reply