Mokyklos Olandijoje

gitana2011
Posts: 3
Joined: 2011-09-13, 13:01

Re: Mokyklos Olandijoje

Post by gitana2011 »

sveiki

planuojam savo vaikucius leist iolandiska mokykla. isties labai neramu delto. kalbos barjeras ir t.t.gal kam teko jau tai patirti.butu labai idomu isgirsti.tiesa kokios mokyklos yra R'dame,ar yra is ko pasirinkti
drugeliza
Posts: 2
Joined: 2012-04-17, 23:01

Re: Mokyklos Olandijoje

Post by drugeliza »

Sveikos mamytes,niekaip nesuradau temytes apie darzelius musu pipiriukams tai nusprendziau jusu paklausti cia gal kas zinote vaikuciams kokiu uzsiemimu pamokeliu Reijswijk arba Den Hagoje?Mums trys metukai labai noreciau ji kur isvesti i kokius uzsiemimus,bet esame neseniai atvyke todel nelabai zinome,prie to pacio,o kaip cia reikalai su darzeliais?Ps. labai dekoju.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 22:11

Re: Mokyklos Olandijoje

Post by Greta »

drugeliza wrote:Sveikos mamytes,niekaip nesuradau temytes apie darzelius musu pipiriukams tai nusprendziau jusu paklausti cia gal kas zinote vaikuciams kokiu uzsiemimu pamokeliu Reijswijk arba Den Hagoje?Mums trys metukai labai noreciau ji kur isvesti i kokius uzsiemimus,bet esame neseniai atvyke todel nelabai zinome,prie to pacio,o kaip cia reikalai su darzeliais?Ps. labai dekoju.
Socialineje rubrikoje yra atskira tema "del darzelio", ten visa info.
VuduMaster
Posts: 38
Joined: 2018-09-4, 12:03

Re: Mokyklos Olandijoje

Post by VuduMaster »

Sveikos mamytės,

siūlau išbandyti šį vaikų kambarį Vilniuje. Daugybė pramogų įvairaus amžiaus vaikams, yra galimybė užsisakyti personažą bei fotografą. Esant poreikiui, galime suorganizauoti visą šventę jūsų vaikui.
Taya89
Posts: 1
Joined: 2023-04-30, 21:22

Re: Mokyklos Olandijoje

Post by Taya89 »

Ar galite rekomenduoti matematikos korepetitorių Roterdame? Šiuo metu naudojame nuotolinėmis paslaugomis iš Lietuvos https://www.corepetitus.lt/ esame labai patenkinti, tik dėl patogumų ir egzaminų tvarkos, norėtume pabandayti vietinį Olandijoje.
Post Reply