Kemperiu aplink Europą

Norintiems pamatyti pasaulį arba pailsėti. Taip pat pasidalinti įspūdžiais, nuotykiais ar gerais patarimais.
Post Reply
JokubasMas
Posts: 6
Joined: 2020-01-3, 07:47

Kemperiu aplink Europą

Post by JokubasMas »

Sveiki, planuojame su draugais surengti kelionę kemperiu po visą Europą, aplankant kikevieną valstybę. Gal kas esate panašiai pramogavę ir turite džiugių ar skaudžių prisiminimų ir nprite jais pasidalinti. Gal kokių patarimų žinote, nuo ko pradėti, kaip viską suorganizuoti ir kaip išvengti nemalonumų kelionės metu. Kol kas viskas ką turime - tai kemperis ir begalinis užsidegimas, tačiau spėju, kad reikės kur kas daugiau :D
VuduMaster
Posts: 37
Joined: 2018-09-4, 12:03

Re: Kemperiu aplink Europą

Post by VuduMaster »

praeitą vasarą keliavome su kemperiu keturiese. Na ne po europa, bet po Olandiją ir Vokietiją. Nuotykis nuostabus, kartočiau ir kartočiau. Labai daug neplanavome, tik nusprendėme kada kur važiuojame, bet nei mepingų nebuvome susiradę nieko. Na Olandijoj buvo paprasčiau, nes esame ten gyvenę ir pažįstame ją, bet Vokietijoj reikėjo pavargti dėl kempingų. Teko ir tiesiog degalinės aikštelėj nakvoti, kas buvo taip pat labai smagu. Tai iš mano pusės patarimas vienas, paisieškoti kempingų iš anksto :)
VuduMaster
Posts: 37
Joined: 2018-09-4, 12:03

Re: Kemperiu aplink Europą

Post by VuduMaster »

Mes planuojame pasinaudoti https://www.sitandgo.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma/ ir keliauti po europa. Ka manote apie tai, gal esate nuomavesi automobili?
tyliai94
Posts: 2
Joined: 2021-10-30, 12:46

Re: Kemperiu aplink Europą

Post by tyliai94 »

Keliavome su draugais praėjusią vasarą. Puiki patirtis, labai daug pamatėme. Prieš išvykstant pasižiūrėkite kokiose vietose apsistosite, daugmaž pasiskaičiuikite maršrutą, kad nereikėtų bet kur pakelėje sustoti. Sėkmės ;)
Meshkius
Posts: 112
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Kemperiu aplink Europą

Post by Meshkius »

Labai įdomi patirtis. Keliavome ir mes. Tik neapsižiūrėjome, kad valytuvų varikliukas sugedęs ir turėjome šiek tiek rūpesčio kai pradėjo lyti. Visa laimė, jog greitai radome pirkti
Post Reply