Palaiku gabenimas is uzsienio!!!!

Asmeniniai arba komerciniai skelbimai. Įmonėms: nepiktnaudžiaukite mūsų gerumu.
Post Reply
gabenimas
Posts: 1
Joined: 2014-10-23, 11:39

Palaiku gabenimas is uzsienio!!!!

Post by gabenimas »

PALAIKŲ PARGABENIMAS IŠ UŽSIENIO GERIAUSIA KAINĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mūsų įmonė turi specializuotą transportą su šaldymo įranga ir atitinka visus Europos Sąjungos bei higienos normų reikalavimus. Atlikę paslaugą pateiksime sąskaitas ir visus reikiamus dokumentus Lietuvos Respublikos paramai už palaikų parvežimą gauti.
Artimiesiems pakanka parašyti įgaliojimą ir visą sudėtingą dokumentų rengimo procesą kvalifikuoti įmonės darbuotojai sutvarkys už giminaičius. Susisieks su atitinkamomis instancijomis užsienyje, tokiomis kaip: policija, teismo medicinos ekspertais, ambasados darbuotojais... Gaus visus reikiamus leidimus, dokumentus, mirties liudijimą, medicinos išrašą ir kt. Artimieji bus nuolatos informuojami apie esamą padėtį ir žinos kada bus išduoti leidimai kūną atsiimti, laiką kada kūnas bus paimtas iš morgo ir parvežtas į Tėvynę.
Paskambinę gausite visus atsakymus i jums rūpimus klausymus, nes kiekvienos valstybės tvarka palaikų pargabenimui į Lietuvą šiek tiek skiriasi.
Norime pabrėžti, kad už velionio parvežimą iš užsienio ar gabenimą į jį nereikia mokėti visos sumos iš anksto. Sudarant sutartį sumokamas tik avansas, o likusią pinigų dalį pagal sutartį galima sumokėti.

Dažniausiai gabename palaikus iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Čekijos, Slovakijos, Anglijos, Airijos, Ispanijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Rusijos ir kitų šalių. Taip pat siunčiame į Kazakstaną, Armeniją, Azerbaidžianą, Uzbekistaną ir kitas šalis. Dirbame ir gabename palaikus į/iš ir nepaminėtas šalis (nėra prasmės vardinti visų šalių), turime partnerių įvairiose šalyse, kas leidžia mums operatyviai ir patikimai atlikti savo pareigą pargabenti jūsų mirusiojo artimojo palaikus į gimtinę.

Bet kuriuo paros metu visoje Lietuvoje teikiame pigiausias kremavimo paslaugas.

Jei pasirinksite, pasitikėsite mumis ir mūsų įmone - Jums bus priskirtas atsakingas darbuotojas, kuruojantis jūsų artimojo pervežimą, pasiekiamas telefonu 24 val per parą. Garantuojame jums nuolatinį informavimą apie dokumentų paruošimo bei transportavimo proceso eigą!

Skambinkite, padėsime bet kuriuo paros metu!
+37067712851
+37064602042
juozginta.gabenimai@gmail.com
gerdunka222
Posts: 81
Joined: 2019-06-11, 15:02

Re: Palaiku gabenimas is uzsienio!!!!

Post by gerdunka222 »

oho kaip jūs čia aršiai :D teko mums susidurti su palaikų gabenimu, neturiu su kuo palygint, bet palaikutransportavimas.lt komanda paliko didelį įspūdį, tiek greičiu, tiek bendravimu..
Meshkius
Posts: 99
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Palaiku gabenimas is uzsienio!!!!

Post by Meshkius »

O gal žinote ar yra tokia paslauga kaip kapų tvarkymas Kaune gal kas naudojatės ir galite rekomenduoti? Kažkaip spaudžia krūtinę, kad tik kartą per metus aplankom ir sutvarkom.
Post Reply