Šaltas / karštas dušas

Martina
Posts: 15
Joined: 2012-10-25, 10:04

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Martina »

Mes jau atsidare nuo spalio 1 iki nauju metu...tai visada prasom,jei busit Amsterdame,Sloterplaas kitaip sakant :D ir ten yra aikste 40 - 45 :D
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Greta »

Qlumpy, juk ka tik is Lietuvos grizai! Nejau neprisivalgei olliebolu??? As juos perku kiekviena diena supermarkete IKI. Tip top olandiski, tik labai skanus. Kazkaip Olandijoj tokiu skaniu nesu uztikus. Jie pardej IKI kiekviena diena buna sviezi, ju nedaug uzsako. Gal ne tik IKI jais prekiauja, bet as nzn. Prie mano namo stovi IKI, tai.....
Reikia pardej paklaust kur jie yra, pats gali nerast. Jie nesufasuoti, pats prisidedi i maiseli kiek tau reikia. Buna sudeti i tokia uzdara spinta/lentyna, su permatomom plastmasinem durelem.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Amina »

Greta wrote:Prie mano namo stovi IKI, tai.....
Greta, as pradedu galvot, ar tu ne prie manes gyveni? As irgi islipu prie Kalnieciu, kai parvaziuoju is Vilniaus ir prie mano namu irgi yra IKI. :lol:
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Qlumpyz »

Martina wrote:Mes jau atsidare nuo spalio 1 iki nauju metu...tai visada prasom,jei busit Amsterdame,Sloterplaas kitaip sakant :D ir ten yra aikste 40 - 45 :D
būtinai apsilankysiu, kai tik būsiu Adame :mrgreen:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Greta »

Amina wrote:
Greta, as pradedu galvot, ar tu ne prie manes gyveni? As irgi islipu prie Kalnieciu, kai parvaziuoju is Vilniaus ir prie mano namu irgi yra IKI. :lol:
Chmmmm, buna, kad ir daugiau dalyku paaiskeja, ne tik "prie manes". ;)
gerdunka222
Posts: 181
Joined: 2019-06-11, 15:02

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by gerdunka222 »

oi super! ankščiau kaime kai gyvenau, turėjom mes pečių, vasarom nekurdavom, tai ir vandens karšto neturėdavom. norėdavai karšto - kurkis pečių.. buvau pripratus jau ir prie to šalto, kai greit reik, negi eisi ten kūrinėt ir valandą laukt. dabar juokas ima, bet kai turiu bute karštą vandenį, kažkaip tas kontrastinis dažnai pasidaro savaime, norisi ir šaltuko. https://www.kaunoenergija.lt/karsto-vandens-tiekimas
Meshkius
Posts: 138
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Šaltas / karštas dušas

Post by Meshkius »

Ar tiesa, kad dušo kabinai prižiūrėti puikiai tinka ir wc valikliai ?
Post Reply