klausimas del paskolos

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
Post Reply
metalove
Posts: 32
Joined: 2018-07-31, 15:57

klausimas del paskolos

Post by metalove »

Sveiki. Ar kas imat kreditus is greituju kreditu? Reiketu nedideles sumos, kokiu 3-4 tusktanciu euru. Is kur geriausia man juos butu imti?

assetas
Posts: 25
Joined: 2018-09-19, 18:32

Re: klausimas del paskolos

Post by assetas »

Na yra keletas variantų - skolintis iš draugų, iš banko, iš greitųjų kreditų arba per P2P platformas. I6 draugų/artimųjų manau palankiausias variantas, nes nepablogės tavo kredito reitingas, gali susitarti dėl lanksčių sąlygų. Aišku lygiai taip pat galima susigadinti santykius su tuo žmogu negrąžinus paskolos, tai reik atsargiam būti. Bankas irgi gali suteikti neblogas palūkanas, plisuas kad visada gali pasiderėti. Nors realiai aš eičiau į banką kai reiktų man būsto paskolos. Geras variantas jeigu reik nedidelės sumos ir greitai - paskoliukas https://www.paskoliukas.lt/ arba kitos greitųjų kreditų bendrovės. Ten gali pasiskolinti iki 3000eur trims metams. Nedidelės sumos, greitas aptarnavimas, vat tik bėda kad palūkanos sąlyginai nemažos yra. Galima bandyt imti paskolą ir iš P2P platformų, kur gali pasiskolinti iki 10K eur. Ten kiti žmonės tau suteiks paskolą, taigi turi daugiau laisvės sudarinėjant sąlygas, pvz gali pasirinkti palūkanų normas, nors jos taip pat priklausys ir nuo tavo skolinimosi reitingo, bei kokio dydžžio sumą nori pasiskolinti - kuo didesnę, tuo didesni procentai.

zingeris
Posts: 33
Joined: 2018-06-27, 22:30

Re: klausimas del paskolos

Post by zingeris »

Aš neseniai pirkau naudotą mašiną, tai pusę sumos skolinausi iš https://www.paskoluklubas.lt/vartojamoji-paskola. Iš pradžių galvojau lizingą imti, bet supratau, kad vartojimo paskolą bus daug paprasčiau pasiimti, nes nebus tiek daug įsipareigojimų, pvz. nereiks drausti Kasko, ir galėsiu bet kada parduot mašiną. Apskritai tai kas liečia skolinimąsi tai stengdavausi arba nesiskolint iš vis arba skolintis iš pažįstamų. Tai dabar visiems draugams ir taip sunkūs laikai buvo, tai teko pirmą kartą imti vartojimo paskolą.

Andrej75
Posts: 5
Joined: 2019-12-8, 21:56

Re: klausimas del paskolos

Post by Andrej75 »

metalove wrote:
2018-12-31, 19:03
Sveiki. Ar kas imat kreditus is greituju kreditu? Reiketu nedideles sumos, kokiu 3-4 tusktanciu euru. Is kur geriausia man juos butu imti?
Jai bankai nefinansuoja, galite kripris pas paskolu brokeri OKTIDA. Paskolos dirbantiems uzsienyje isduoda jie https://www.paskolasuuzstatu.lt/paskolo ... uzsienyje/

lietuviskospaskolos
Posts: 1
Joined: 2020-02-3, 16:59

Re: klausimas del paskolos

Post by lietuviskospaskolos »

jei kam idomu tai cia yra daugiau info apie busto paskolas https://lietuviskospaskolos.lt/vartojimo-paskola/
ir siaip galit palygint paskolas per www.lietuviskospaskolos.lt daug patogiau atsirinkti sau paskola

Dilas55
Posts: 11
Joined: 2020-03-16, 16:00

Re: klausimas del paskolos

Post by Dilas55 »

Is greituju kreditu geriau nesiskolinti, labai jau dideles palukanos..

Meshkius
Posts: 50
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: klausimas del paskolos

Post by Meshkius »

ir man atrodo, jog greitieji kreditai - krastutinis variantas. Mums zut but reikia tvoros kieme. Zinoma, pirmiausia aktualu kokybiska konsultacija tuo klausimu. Gal kas zinote Kaune patikimus gamintojus?

Post Reply