Geras nebrangus kavos aparatas

LinaVienaragis
Posts: 2
Joined: 2017-07-22, 14:19

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by LinaVienaragis »

Nu tas žodis „nebrangus“ labai platus dalykas. Nes vieniems 200 eur hay daug, kitiems 1000 skaitosi mažai. Tarkim aš pirkau kavos aparatą iš čia: https://www.elektromarkt.lt/lt/kavos-kl ... tomatiniai. Turiu Philips Saeco modelį. Kiek pamenu mokėjau apie 400 eur, tai kol kas esu patenkinta ir tikrai rekomenduoju visiems, nes pačia kavą išspaudžia gan gerai, o ir priežiūra nėra sudėtinga.
Alinka
Posts: 8
Joined: 2018-07-11, 11:23

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by Alinka »

Na mes išsirinkom gerokai pigesnį Dolce Gusto variantą, už kurį net 100 Eur nesumokėjom, ir tikrai esam patenkinti. Kavos aparatas nedidelis, greitai paruošia kavą, o kadangi yra kapsulinis, galima daug skirtingų skonių išbandyt. :)
ltfran
Posts: 1
Joined: 2019-02-26, 12:36

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by ltfran »

Savo darbe atradau „Saeco“ prekės ženklo kavos aparatus. Jie yra geriausi biurui, bet ir namams. Jie yra šiek tiek brangesni nei komercinės kavos aparatai, bet man tai verta.
Attachments
kavos aparatu nuoma.JPG
kavos aparatu nuoma.JPG (36.79 KiB) Viewed 3609 times
JolitaR
Posts: 5
Joined: 2019-03-1, 17:33

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by JolitaR »

Labas, mano draugė turi parastą Dolce Gusto. Jis yra su kapsulėmis, labai patenkinta :)
Meshkius
Posts: 138
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by Meshkius »

Ar vandentiekio vanduo tinkamas kavos aparatams? Galvoju, jog greitai sugestu, juk virdulys uzkalkeja. Pas drauge maciau filtravimo sistema. Dabar sildykis.lt skaitau apie juos. Galvoju pagal ka rinktis, kad vanduo butu tikrai kokybiskas ir nereiketu pirkti parduotuveje geriamojo vandens, nes vien tas nesimas i 4 auksta vargina
gerdunka222
Posts: 181
Joined: 2019-06-11, 15:02

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by gerdunka222 »

Mes turim jure kavos aparatą, skanesnės kavos nesu gyvenime gėrus... Tik tiek, kad labai daug priežiūros su juo, dažnai valyti, nukalkinti. Aišku kai turi priemones ir išmoksti, bet problemų, bet pirmi kartai.. Reikėjo ieškoti daugiau informacijos
Post Reply