Pilietybės įstatymas

Naujienos iš Lietuvos
A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 22:42

Re: Pilietybės įstatymas

Post by A77 » 2015-11-29, 08:54

Na maniau, kad pacio paminetos problemos kamuoja vienetus..turbut naiviai maniau, kad pamirsti issideklaruoti, nepazeisti istatymu sugeba tik vienetai:)
Tokiu atveju visiskai sutinku su tuo,kad ne gyventojo statusa irodyti sunku. Be to, daugeliu atveju, LT truksta lankstumo kai prasideda reikalai su gyventojo ir negyventojo statuso taikymu.

Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Pilietybės įstatymas

Post by Klevas » 2015-11-29, 13:39

Viskas del babkiu, laviruojama del naudos.

Mano zmona vienu metu buvo 3 valstybiu gyventoja, bet viskas buvo kontroliuojama. Kai Kubilinksas ivede ta sveikatos draudima, tai zhmona liko tik 2 valstybiu gyventoja, o kai prireike sveikatos draudimo dabartineje salyje, tai tik vienos salies gyventoja.

As dabar aplamai nesu jokios salies gyventojas, mokescius moku pagal darbo vieta, sveikatos draudimas irgi.
Tai net nezinau ar as tos salies gyventojas ar tik tos salies mokesciu moketojas. Kiek supratau niekas nezhino.

Gyvenimas pilkojoje zonoje

User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 22:11

Re: Pilietybės įstatymas

Post by Greta » 2015-12-1, 18:55

Galit nors triskart buti išsideklaraves is Lietuvos, bet jei ten turesit sutarti su kokia nors telefono ar tv bendrove, tai uz telefona ir tv ten ir mokesit. Ir tikrai nieko nepades, jei po 5 metu pasakysit,kad oi, as cia juk net negyvenau, as visa ta laika ziurejau tv vokietijoje....:) Skola visvien teks sumoket.

Bet cia mes kalbejom apie sveikatos draudima. Tai visai kitas dalykas ir jokiu skolu cia nieks negali prisukt, jei jus turit draudima nors kazkurioje es salyje. Ir nereikia is Lietuvos išsideklaruot, visai nesvarbu jus ten gyvenat ar negyvenat, ISTATYMAS negali prisikabint prie to es piliecio, kuris turi draudima bent kurioje nors salyje. Ir jus neprivalot apie tai informuot suskių iš Lietuvos MI, todėl,kad tai tik jusu reikalas. Jei MI jus nubaudzia del sveikatos draudimo, vadinasi kreipkites i teisma. Todel,kad MI negali nei baust nei info is jusu reikalaut, jei nesat viešas asmuo ir nesat verslininkas, kurio verslas įregistruotas Lietuvoje.

Na o visi tie štampai - išsideklaruokit, atsižymėkit, registruokitės, pasikabinkit ant kaklo varpelį ir t.t. tikrai yra iš viduramžių. Tiksliau sakant kai kuriuose dar vis rėkia sovietinių vergų genai.

Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Pilietybės įstatymas

Post by Klevas » 2015-12-1, 21:28

Greta wrote:Tai visai kitas dalykas ir jokiu skolu cia nieks negali prisukt, jei jus turit draudima nors kazkurioje es salyje. Ir nereikia is Lietuvos išsideklaruot, visai nesvarbu jus ten gyvenat ar negyvenat, ISTATYMAS negali prisikabint prie to es piliecio, kuris turi draudima bent kurioje nors salyje.
Nera jokios ES pilietybes.
Visu pirma REIKES DOKUMENTISHKAI irodyti, kad GYVENAI kitur, Reikes sumoket bauda, nedidele, nes yra istatymas, kurie ipareigoja deklaruot gyvenaaja vieta. Patinka ka ar ne bet jis yra

Taigi tikrai gali reiket teismo uzh kuri reikes sumoket, nes tas kuris pazheide istatyma yra kaltoji shalis. Na gal draudimo imoku dali ar visas ir nereikes moket. Bet bus daug vargo. Bet gali ir priteisti del piktybinio istatymu nesilaikymo.

User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 22:11

Re: Pilietybės įstatymas

Post by Greta » 2016-04-30, 20:19

Nėra JOKIO ĮSTATYMO, pagal kurį privalėtumėt deklaruot išvykimą iš šalies. Nėra ir nebuvo. Toks įstatymas buvo tik sovietmečiu, bet jis buvo panaikintas 1991 metais. Taip, valdininkai nurodo, kad reikia išsideklaruot, bet jų nurodymai man asmeniškai giliai dzin, nes tokio įstatymo nėra. Dabar daug kas ir daug ką nurodo, na ir ką?
NIEKAM NIEKO NEREIKĖS ĮRODYTI kur gyvenai, nerašinėkit, nesąmonių, jei nežinote. Jokių teismų čia negali būti, nes nėra jokio nusikaltimo. Ir jokių baudų negali būti. KAŽKOKS SOVIETINIS TIPAS ATSIBUDO ir rašinėja nesamones.... :D Žmogau, lysk iš krumų, tavo ruskiai jau išėjo ir sovietmetis tiu tiu. Dabar gali gyvent ir dirbt bet kurioje es vietoje bet jokios registracijos ir pranešinėjimų apie atvykimą ar išvykimą. Registracija reikalinga tik pilietybės gavimui. O gyven.vietos deklaracija iš vis yra atgyvena, jos nėra jokioje es šalyje, tai tik lietuvių bukaprotiškas išsigalvojimas, kuris es teisėje net nereglamentuotas. Ta deklaracija yra atėjusi iš sovietinio Rusijos kaimo, kai žmonės net pasų neturėjo, o tik pažymą-deklaraciją iš kaimo seniūno. Kai važiuodavo į rajono centrą, tą pažymą turėjo turėt kišenėje, nes buvo vergai.

Ir koks čia kvailys rašinėja tokias nesąmones " dėl piktybinio įstatymų nesilaikymo"..... Ar žinai straipsnį su tokia formuluote? Tu pas psichiatrą pasitikrink, o tada jau rašinėk absurdus... Jau vemt verčia nuo tavo kvailų postų, nebeįmanoma šiame forume lankytis dėl tavo beribio kvailumo.... Iš kur toks beraštis kvailys esi išlindęs, nu jokioj srityje nieko nežinai, o reiškiesi kiekvienoj temoje ir visur vien absurdą rašinėji, žmones sąmoningai klaidini.... Na esi kacapas iš penktos kolonos, tas aišku. Suknisai šį forumą juodai.... Gal jau valink iš čia, kacape, nusibodai...

Taigi grįžtant prie temos:
Svarbu turėti MEDICINOS DRAUDIMĄ kurioje nors iš ES šalių. Tai pagrindinis dalykas. Ir niekam nesvarbu kurioje šalyje jus turite tą draudimą, o kurioje gyvenate. Tai tik jūsų reikalas ir jūsų draudimo bei jūsų sveikatos įstaigos reikalas. Nes ne kiekvienos šalies med.įstaigos priima tą ar kitą draudimą operacijoms ar chroniškų ligų gydymui, tai jau reikia aiškintis vietoje. Bet visos suteiks pirmą pagalbą. Ir primenu, jei turite med.draudimą kitoje šalyje, ne Lietuvoje, NIEKO NEPRIVALOTE PRANEŠINĖT Lietuvos valdininkams. Jus esate laisvas žmogus, es pilietis ir galite gyvent kur norite ir draustis kur norite be jokių pranešinėjimų. Nes jus turite Lietuvos pilietybę, o tai yra es šalies pilietybė ir jums galioja visi es įstatymai, o tai reiškia,kad draudimą galite turėti BET KURIOJE ŠALYJE. Draudimą reikės pateikt Lietuvoje tik tada, kai kreipsitės į medikus.

O jei MI jums siuntinės raštus - nupieškit špygą ir nusiųskit jai, o apačioje parašykit: jūsų šalyje aš negyvenu.
Ir viskas, daugiau nieko nereikia. Kur gyvenat, nuo kada gyvenat, kur esat draustas ir t.t. turi teisę klausti tik tardytojai , prokurorai ir teisėjai, o ne MI . O jei MI KREIPSIS Į TEISMĄ, TADA TEISĖJUI NUSIŲSKIT med draudimo sutarties kopiją. Jums net nereikia vykti į teismą, nes jo net nebus, kai nusiųsit tą kopiją. Bet tikrai nieko nesiųskit į MI, nes to daryt neprivalot.
Jei draudimo neturit niekur, jei ir Lietuvoje nemokėjot to psd - tada jau visai kita tema. Tada tikrai privers sumokėt tą skolą, JEIGU GYVENAT LIETUVOJE. O jei išvykote ir neturite Lietuvoje nekilnojamo turto ir neturite babkių banko sąskaitoje, tada špygą jie iš jūsų gaus. Dar nėra jokios bendros es sistemos ir nežinia ar iš viso bus. Ir jokios šalies MI jūsų neieškos kitoje šalyje, ypač ubagė Lietuvos MI, kuri net padorių kompų neturi, kokios ten dar sistemos, cha cha..... Bet jei babkes iš užsienio pervedinėsit į Lietuvą, į sąskaitą SAVO VARDU, tada jie gali gauti teismo sprendimą nuraut tas jūsų babkes už psd skolą. Žinoma, jei liksit DAUG skolingas bankams ar verslininkams, tai jie jus ir užsienyje suras, nes jie samdo privačius seklius ir randa svertus kaip jus pakabinti ir užsienyje.... Todėl su tokiais dalykais nejuokaukit. Bet Lietuvos MI yra niekas, ji neturi tokių finansinių galimybių.

A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 22:42

Re: Pilietybės įstatymas

Post by A77 » 2016-05-2, 16:16

Greta, jus triedziate nesamones. Kaip visad. Neklaidinkite zmoniu, vis dar noriu tiketi, kad tai darote is kvailumo, o ne vedina bjauresniu paskatu.
Gyvenamosios vietos deklaravimas yra teisiskai apibreztas LR Gyvenamosios vietos deklaravimo istatyme. Ten pat aiskiai nurodyta, kas ir kada turi deklaruoti isvykima ir pan. Tiesiog pasiskaitykite. Beje, priminsiu, kad ir Olandijoje tai reikia padaryti:). Sekmes.

User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 22:11

Re: Pilietybės įstatymas

Post by Greta » 2016-10-7, 03:20

A77 wrote:Greta, jus triedziate nesamones. Kaip visad. Neklaidinkite zmoniu, vis dar noriu tiketi, kad tai darote is kvailumo, o ne vedina bjauresniu paskatu.
Gyvenamosios vietos deklaravimas yra teisiskai apibreztas LR Gyvenamosios vietos deklaravimo istatyme. Ten pat aiskiai nurodyta, kas ir kada turi deklaruoti isvykima ir pan. Tiesiog pasiskaitykite. Beje, priminsiu, kad ir Olandijoje tai reikia padaryti:). Sekmes.
Tuose šiaudiniuose įstatymuose daug kas apibrėžta, bet žmonės ne visų laikosi, nes nėra jokio reikalo. Aš kalbu ne apie įstatymą ir ne apie tai kas jame yra ar nėra. Aš kalbu apie tai, kad NEREIKIA deklaruot išvykimo, jei iš to neturite kokios nors naudos. Nes išsideklaruot tik šiaip sau,vien tam, kad kažkokie seimo suskiai, buvę kėgėbistai ir spekuliantai galėtų jus kontroliuot - ne, ne ir dar kartą ne. NĖRA JOKIO ĮSTATYMO pagal kurį jus galėtų nubaust už tai, kad neišsideklaravote ! Galite būti neišsideklaravęs, bet prisiregistravęs Olandijoje, galite gauti pilietybę Olandijoje ir gyvent su dviem pasais. Tik nereikia užsiimt nesąmonėm ir kažkur skelbt,kad gavot pilietybę Olandijoje.
Nereikia užsiminėt nesąmonėm ir turėt kažkokių reikalų su lietuvos ambasadomis ir kažkur regsitruotis.

Bet dar kartą apie tai, ko nesupranta visokie numeriniai. VISKAM KĄ DAROTE TURI BŪTI PRIEŽASTIS. Turi būti priežastis kodėl jums patogiau išsideklaruot ir turi būti priežastis kodėl jums patogiau neišsideklaruot. Ir visada turite daryti tik tai, kas jums patogu, o ne tai, kas patogu valdžiai. Aišku, jeigu įstatyme nenumatyta bausmė. O šiuo atveju jos nėra.:)

Išvykstant iš Olandijos galite atsukt nuogą užpakalį į savivaldybės pusę ir to pakaks.:) Bet svarbu nutraukt kontraktą su sveikatos draudimo bendrove jei tokią turite, uždaryt banko sąskaitą, jei nesiruošiate ja naudotis, nes jie prisuks jums skolų net jei nesinaudosit. Taip pat jums teks išsiregistruot, jei žmonės, pas kuriuos esat prisiregistravęs to reikalauja. O jeigu ne - valio. Neišsiregistruokit. Atvykęs po n metų iš karto pateiksit dokumentus pilietybei. Tereikia penkių registracijos metų. Aišku, jei pilietybė įeina į jūsų planus...

A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 22:42

Re: Pilietybės įstatymas

Post by A77 » 2016-10-26, 16:19

Greta, viskas ok, supratau, kad tai darote ne is piktu paskatu.
Priminsiu, kad jus saukete, kad nera jokio istatymo pagal kuri privaloma deklaruoti gyvenamaja vieta, cia citavau, jei ka. Jis, kaip jau zinote, yra. Normaliam, sveiko proto zmogui suprantama kam skirti istatymai, kaip jie veikia ir visi kiti panasus dalykai susije su tuo. Taciau ne jums. Be to padrikas, kliedesinis aiskinimas apie tai, kad nereikia laikytis istatymu yra beveik dugnas. Saunu, kad siuo atveju LTU tokiu individu maziau.
Kai nustosit gailetis savo sudinoko gyvenimo ir padarysit kazka neimanomo, kad uzdirbtumet pakankamai pinigu konsultacijai, as per sukastus dantis jums papasakosiu daug dalyku apie istatymus ir atsakomybe. O toliau uzsiimant svietejiska veikla, siulau jums susipazinti su LR ATPK 201 ir 202 straipsniais, nes gi vel kliededama saukete "NĖRA JOKIO ĮSTATYMO pagal kurį jus galėtų nubaust už tai". Sekmes.

Post Reply