Padekit;)

Čia gali prisistatyti nauji forumo nariai.
Lazauskas
Posts: 11
Joined: 2011-03-31, 10:05

Padekit;)

Post by Lazauskas »

Sveiki;) Esu biednas Lietuvos zmogelis, neturiu darbo jau metus;) Noriu emigruot. Ar Olandija butu geras pasirinkimas?;)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Padekit;)

Post by Greta »

Lazauskas wrote:Sveiki;) Esu biednas Lietuvos zmogelis, neturiu darbo jau metus;) Noriu emigruot. Ar Olandija butu geras pasirinkimas?;)
Labai geras pasirinkimas, nes cia silciau nei Lietuvoje ir galima ant suoliuko nakvot.
Bet siaip jau tau butu arciau eiti iki Vokietijos.
Lazauskas
Posts: 11
Joined: 2011-03-31, 10:05

Re: Padekit;)

Post by Lazauskas »

Na as noriu Olandijos;)Nes vokietija kaip airija ir anglija taps nenormali del uzsienieciu anpludzio;) Paskui ten jie tarpusavyje zudosi, panasiai kaip anglijoj;)
Lazauskas
Posts: 11
Joined: 2011-03-31, 10:05

Re: Padekit;)

Post by Lazauskas »

Na tai papasakokit apie Olandija, o tiksliau apie darbo rinka ir apie nuomu kainas;)
User avatar
Bela
Posts: 52
Joined: 2010-10-24, 18:04
Location: Ede
Contact:

Re: Padekit;)

Post by Bela »

Lazauskas wrote:Na tai papasakokit apie Olandija, o tiksliau apie darbo rinka ir apie nuomu kainas;)

Per mažai pats stengiesi informacijos ieškoti. Jei pagūglintum, nesunkiia rastum apie tai keletą straipsnių. Ko gero pats išsamiausias šis http://andrius.sunauskas.lt/naudingi-ti ... landijoje/ su daug nuorodų į įvairius tinklapius, kur rasi ne tik tai, ko klausi, bet ir daugiau.
Pašniukštinėk ;) Patiks. Ir dar siūlau šį forumą paskaitinėti - čia taip pat gali rasti nemažai informacijos.
Lazauskas
Posts: 11
Joined: 2011-03-31, 10:05

Re: Padekit;)

Post by Lazauskas »

labai aciu;) bet man olandu kalba kaip pauksciu kalba, nieko nesuprantu;DD
User avatar
Bela
Posts: 52
Joined: 2010-10-24, 18:04
Location: Ede
Contact:

Re: Padekit;)

Post by Bela »

Lazauskas wrote:labai aciu;) bet man olandu kalba kaip pauksciu kalba, nieko nesuprantu;DD
Bet pasinaudoti google translate tai nešovė mintis??
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Padekit;)

Post by Greta »

Lazauskas wrote:labai aciu;) bet man olandu kalba kaip pauksciu kalba, nieko nesuprantu;DD
Nesijaudink, olandams tavo lietuviu irgi skambes kaip lakstingalos giesme. Taigi bus 1:1. :mrgreen:
Lazauskas
Posts: 11
Joined: 2011-03-31, 10:05

Re: Padekit;)

Post by Lazauskas »

Na naudojausi google translate, bet vistiek greit pamirstu as tuos zodzius, net neysivaizduoju kaip juos tart;D
Na gal galit savais zodziais apibudint situacija Olandijoje?;)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Padekit;)

Post by Greta »

Lazauskas wrote:Na naudojausi google translate, bet vistiek greit pamirstu as tuos zodzius, net neysivaizduoju kaip juos tart;D
Na gal galit savais zodziais apibudint situacija Olandijoje?;)
Faina kai pamirsti tai, ko is vis nezinai. :mrgreen:

As galiu apibudint tik svetimais. 8-)
Lyja, rukas, dregna, golandcai buve burai... Valgom stampota ir sedim be uzuolaidu bet su tvorom... Mojuojam oranzinem veliavelem, kolekcionuojam futbolininku abrozdelius ir 350 dienu kalbam apie atostogas... :lolno: :clap:
Post Reply