Dovana - kelionė

Norintiems pamatyti pasaulį arba pailsėti. Taip pat pasidalinti įspūdžiais, nuotykiais ar gerais patarimais.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Dovana - kelionė

Post by Greta »

Pastaruoju metu kai kurie darbdaviai pamalonina darbuotojus ivairiomis kelionemis, t.y. lektuvo bilietais. Dazniausiai tai buna kaledines dovanos. Kazkada buvau gavus dovanu lektuvo bilieta i Lietuva.;)
Siandien manes vos infarktas nenutrenke, kai suzinojau jog gausiu dovanu bilieta i Miami. Viespatie aukstielnikas! Geriau jau duotu pora bilietu i Lietuva... Bet rinktis nelabai iseina. Taigis dabar nezinau kaip reikes pasakyt, kad to bilieto man nereikia, nes grustis per Atlanta nenoriu. I Miami noreciau, net laaaabai, bet del to kaboti ore 10 valandu, na jau ne...

Beje, lektuvo bilietas yra labai gera dovana. Praejusia vasara padovanojau duktereciai bilieta i Paryziu, tai ji buvo labai patenkinta.
Zahra
Posts: 45
Joined: 2010-12-1, 18:12

Re: Dovana - kelionė

Post by Zahra »

Bilietas i Miami ar kelione? Jei kelione tai galima ir pakenteti tas 10 val ;)
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Dovana - kelionė

Post by Andrius »

Nesvarbu. Kad man kas tokia kelionę :lol:
p.s. Laukiu Kalėdų
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Dovana - kelionė

Post by Greta »

Zahra wrote:Bilietas i Miami ar kelione? Jei kelione tai galima ir pakenteti tas 10 val ;)
Tik bilietas i abi puses su visais mokesciais.
As tai pakenteciau, bet mano kojos neiskentes. Sutins taip, kad nuskridus savaite turesiu buti horizontalioj padetyje. Taip kad teks atsisakyt.

Siaip gyvenimas labai neteisingas. Kai esi jaunas ir turi gera sveikata, tai neturi ar laiko ar pingu ar galimybiu keliaut kur uzsimanes. O kai atsiranda ivairiausiu galimybiu keliaut po visa pasauli - kanopos nebenesa.
Darykites isvadas! Ieskokit galimybiu DABAR keliaut, kol esat jauni. Butent dabar apkeliaukit tolimiausius taskus, o artimesnes salis pasilikt uzkandai.;)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Dovana - kelionė

Post by Greta »

Isiaiskinau del to bilieto siokiu tokiu smulkmenu... ;)
Pasirodo KLM kazkokias akcijas rengia, skraidina i Miami tiesiogiai, nors siaip jau iki siol reikedavo skrist ar per Londona ar per Paryziu ar per Pensilvanija. Ir ne 8 val skrenda, o visas 10 iki Majamio !!! :o O atgal kazkodel 1 val greiciau. Matyt kita kelia gauna.
Vnz savo pastoviems klientams KLM pasiule nemazas nuolaidas. Uz 1 bilieta iki Majamio mano kontora jiems moka 450 euru, nors siaip tas bilietas, kaip maciau inete, kainuoja 660.
Tai va, jau atsisakiau... :( Na "mano" bilieta atidave kitam projektu vadovui, jaunam vyrukui is Vokietijos, kuris musu firmoj dirba jau penki metai, bet visad atsisakydavo tokiu dovanu, nes atseit jis jau apvaziaves visa Europa. O i uzjurius mums anksciau nesiulydavo...

Paziurejau, kad Majamyje galima rast visai neblogu viesbutuku uz 40 dolcu parai. Man atrodo, kad labai pigu.

Be to, ten radau idomiu dalyku. Pasirodo ju viesbuciuose yra kazkokiu bendru numeriu?! :shock: Kaip beziurinejau fotkes matau ten tik dvi lovas, bet jie taip pateikia tekstus, jog atrodo,kad ten 20 lovu. ;)
Bet gal lovos yra dvi, o sveciu bus keturi? :lol: :clap:

Lova tokiam kambaryje savaitei kainuoja 158 dolcai (amerikansku) ir dar gauni i kaimynus nemokamai jauna pana ar kavalieriu.:mrgreen:
Kokybe garantuota, nes i tokius bendrus kambarius ileidziami tik iki 27 metu. :D Taigis senesniems ner ko svajot gaut dykai toki servisa!~Ne koznam paboznam! :lol:

Jaunimo kambariai - bendrabučio tipo bendri (moterų ir vyrų) kambariai. Svečiai turi būti jaunesni nei 27 metų. Privačiu vonios kambariu naudojasi 4 svečiai. Kaina nurodyta vienam asmeniui. Patalynės užvalkalai įskaičiuoti.

Молодежные номера типа "хостел" рассчитаны на совместное проживание лиц мужского и женского пола. Возраст гостей не должен превышать 27 лет. Отдельная ванная комната в номере предназначена для 4 проживающих. Цена указана за проживание 1 гостя. Постельное белье включено в стоимость.


Likau nesupratus kodel tame kambaryje negali apsistot keturi 40 metu zmogeliai, bet tiek to... Gal tokie pernelyg "suauge" is karto turi perdaug pretenziju vienas kitam? :thumbup:
klaidas1
Posts: 1
Joined: 2013-05-28, 21:35

Re: Dovana - kelionė

Post by klaidas1 »

Greta wrote:
Zahra wrote:Bilietas i Miami ar kelione? Jei kelione tai galima ir pakenteti tas 10 val ;)
Tik bilietas i abi puses su visais mokesciais.
As tai pakenteciau, bet mano kojos neiskentes. Sutins taip, kad nuskridus savaite turesiu buti horizontalioj padetyje. Taip kad teks atsisakyt.

Siaip gyvenimas labai neteisingas. Kai esi jaunas ir turi gera sveikata, tai neturi ar laiko ar pingu ar galimybiu keliaut kur uzsimanes. O kai atsiranda ivairiausiu galimybiu keliaut po visa pasauli - kanopos nebenesa.
Darykites isvadas! Ieskokit galimybiu DABAR keliaut, kol esat jauni. Butent dabar apkeliaukit tolimiausius taskus, o artimesnes salis pasilikt uzkandai.;)
Labai teisingi žodžiai :) aš pats neseniai iš "boso" gavau bilietus į Paryžių, labai smagi kelionė buvo! :) Na, bet Miami kur kas rimtesnė kelionė, suprantu Tave.. :)
raimonda252
Posts: 4
Joined: 2016-05-31, 08:42

Re: Dovana - kelionė

Post by raimonda252 »

Aš patariu rinkis Majamį, vieną kartą ten buvo noriu ir dar. Dabar po truputį taupausi pinigus, kad tik galėčiau ten grįžti atgal, o Tau čia kelionė nemokamai, tikiuosi pasinaudojai proga, nes skrydžiai į Majamį mano kiekvieno savaitgalio svajonė :D
RugileRar
Posts: 10
Joined: 2017-01-8, 03:45

Re: Dovana - kelionė

Post by RugileRar »

Aš irgi gavau šiemet dovanų kelionę! Į Egiptą! Tik man kažkaip nejaukiau atrodo šiuo metu, kaip jūs manot, ar saugu poilsiauti Egipte ? Kokia ten situacija dabar? Bijau, kad ir man netektų atsisakyti...
Nurmangalijeva
Posts: 3
Joined: 2018-11-19, 08:23

Re: Dovana - kelionė

Post by Nurmangalijeva »

Tikrai nekokia dovana, skamba gal ir įspūdingai - į Majamį, bet kai lėktuvų bilietai dabar visai pigūs, o viešbučiai ir visos kitos išlaidos sudaro 80 % kelionės kainos, tai tikra dovana būtų bent jau bilietai su apgyvendinimu :) Va čia po visą pasaulį pigių pasiūlymų kiek nori:
https://skrendam24.lt/lektuvu-bilietai/
zingeris
Posts: 33
Joined: 2018-06-27, 22:30

Re: Dovana - kelionė

Post by zingeris »

Sveiki ! ar yra cia keliavusiu po indija ?:) gal turesit kokiu patarimu ?
Post Reply