Kreta

Norintiems pamatyti pasaulį arba pailsėti. Taip pat pasidalinti įspūdžiais, nuotykiais ar gerais patarimais.
Post Reply
User avatar
Nojus
Posts: 34
Joined: 2011-10-17, 07:09
Location: Breda

Kreta

Post by Nojus »

dabar ten dar silta..+24 laipsniai,pabuvom 8 dienas,pakeliavom,pasimaudem,ispudziai liuks..daug kalnu,alyvmediu,juros...ir kaciu :)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Neskubek teisti,skubek suprasti..(Seneka)
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Kreta

Post by Andrius »

Gražu, šilta ir reikės būtinai apsilankyti ;)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kreta

Post by Greta »

Silta, bet grozio nematau.
Be to, turistai skundziasi, kad ten visur siuksles isveza 5-6 valanda, taigi didele tikimybe,kad prie jusu viesbucio irgi atvaziuos 5 val ir bildes po langais.
Be to, kaciu tikrai daug, jos slykscios, nesvarios, valkataujancios ir drasios. Visos buriais lenda prie zmoniu, trinasi apie kojas. Fui! O kas su mazais vaikais, tai is vis baisu,kad vaikas kokia infekcija gaus nuo tu kaciu, juk jos nepriziurimos, neskiepijamos, nemaudomos, po konteinerius landzioja.
User avatar
Nojus
Posts: 34
Joined: 2011-10-17, 07:09
Location: Breda

Re: Kreta

Post by Nojus »

Greta wrote:Silta, bet grozio nematau.
Be to, turistai skundziasi, kad ten visur siuksles isveza 5-6 valanda, taigi didele tikimybe,kad prie jusu viesbucio irgi atvaziuos 5 val ir bildes po langais.
Be to, kaciu tikrai daug, jos slykscios, nesvarios, valkataujancios ir drasios. Visos buriais lenda prie zmoniu, trinasi apie kojas. Fui! O kas su mazais vaikais, tai is vis baisu,kad vaikas kokia infekcija gaus nuo tu kaciu, juk jos nepriziurimos, neskiepijamos, nemaudomos, po konteinerius landzioja.
sakai grozio nematai? :)
Neskubek teisti,skubek suprasti..(Seneka)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kreta

Post by Greta »

Nojus wrote: sakai grozio nematai? :)
Nea, nematau, sorry.
Man akmenys ir griuvesiai nepatinka.

Beje, nesu buvus Kretoje, viska sprendziu tik is fotkiu, kurias matau inete. Gal ten kitaip vietoje atrodytu, nzn. Bet nesiruosiu ten vaziuot, nes man atrodo, kad ten ner grazios gamtos.
Na pliusu yra: spalio menesi dar buna siltas vanduo, galima maudytis. Vanduo svarus. Labai skanios darzoves ir zuvu patiekalai, jie skaniai gamina aviena. Tokius vot esu girdejus atsiliepimus...
User avatar
Nojus
Posts: 34
Joined: 2011-10-17, 07:09
Location: Breda

Re: Kreta

Post by Nojus »

kodel taip pesimistiskai nusiteikus?
Pamatyt svetimas salis visada idomu,kokios jos bebutu.
Kur tavo romantika? ;)
Neskubek teisti,skubek suprasti..(Seneka)
nomeda
Posts: 7
Joined: 2016-03-23, 13:51

Re: Kreta

Post by nomeda »

Va mes kaip tik šį mėnesį išsiruošėme skristi i Kreta lektuvu, nes radom pigų skrydį ir gerą pasiūlymą. Aš dar dvejojau dėl oro ten spalio mėnesį, bet kaip matau rašote, kad ten +24, tai nudžiuginot. :) Pasistengsim pamatyti viską, kas rekomenduojama.
Post Reply