Pigių skrydžių bendrovės

Norintiems pamatyti pasaulį arba pailsėti. Taip pat pasidalinti įspūdžiais, nuotykiais ar gerais patarimais.
Post Reply
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Pigių skrydžių bendrovės

Post by Greta »

Niu va, isbandziau vengru pigiu skrydziu bendrove Wizzair, kuri skraidina marsrutu Eindhovenas-Vilnius ir Qlumpio isgirta marsruta is Vilniaus stoties i oro uosta traukinuku.

Raportuoju:

Pigiu skrydziu bendrove tikrai pigi, gal siek tiek pernelyg priekabi del rankinio bagazo, bet visa kita pakenciamai.
Rankinis bagazas – galit pasiimt TIK VIENA daikta i salona: maza cemodaneli arba laptopa arba rankinuka. Ir viena palta. Vnz nesugalvokit ant rankos susisvert visa garderoba.

Na laptopa ir rankinuka galima sudet i cemodaneli, juolab, kad leidziam imt 10 kg. Bet jei pats cemodanelis 3 kg, laptopas 3 kg, rankinukas 1 kg, tai dar idesit pora marsiniu ir vsio… O priduodamas bagazas kainuoja brangiai, lygtai 30 ar 40 euru, nzn. Man reikejo skubiai suskraidyt, tai variau be bagazo.

Dabar turesius nuskrist rugseji, tai paziurejau – yra bilietu uz 30 euru. Na tikrai pigu!

Lektuvui nieko neprikisi – didelis, nors taip ir nesupratau jo markes. Atrodo, kad tikrai ne boingas. Keleiviu telpa apie 180. Zinoma, tarpai tarp kedziu siauroki, bet man vietos uzteko. Gal labai ilgiems ar storiems ir butu nepatogu.

Aptarnavimas – sokiruojantis, bet manau cia man taip buvo vien del netiketumo. Reik zinot, tai ir nebus taip baisu.
Mane sokiravo tai, kad registruojantis neduoda vietos. Kur nori – ten sesk! Su tokia politika musu tauta verziasi kaip versiai i girdykla – per galvas, trypdami vienas kita. Nesupratau kur jie puola ir kodel puola, juk bilietu turbut tikrai ner parduota daugiau nei verziasi galvu i lektuva.

Ramiai islaukiau kol visi supuole ir ilipau paskutine. I lektuva suleidinejo net per dvejas duris. Pasirodo, visi skubejo uzimt deficitines (ju nuomone) vietas- prie vienu ar kitu duru, kuo arciau isejimo. Man liko gera vieta lektuvo viduryje prie iliuminatoriaus. Nzn kuo ji jiems bloga. Is lektuvo visvien islipom beveik vis kartu, na gal tie,kurie paciam priekyje, islipo 1 min anksciau. Na ir kas? Del to taip verztis??? Jetau!

Oro uoste poziuris i pigiu skrydziu keleivius – kosmariskas! Atrode, kad ne Vilniuj esu, o kazkokiam Archangelske pries 30 metu… Paskelbe isodinima i lektuva, suvare 180 zmoniu ant laiptu (prie isejimo i lauka) ir ten dusino virs 30 minuciu. Nei kur prisest, nei kuo kvepuot. Zmones ir su mazais vaikais ir pagyvensiu zmoniu buvo… Nzn kokiu tikslu buvo ta skuba, jei is lektuvo dar net atvyke keleiviai nebuvo isleisti, o mus visus paskui dar ir prie lektuvo trapo apie 15 min marinavo.

Taigi turekit galvoj, kad jus neisit i lektuva per jokia rankove ir jusu nevesh iki lektuvo autobusu, nes tai kainuoja. Kai geras oras, tai dzin, bet kai pila lietus? Eindhovene buvo tas pats – ropojom per oro uosta patys iki pat terminalo.

Na ir galu gale lektuve stiuardese paskelbe, kad atsiskaityt kortelem ner galimybiu, tik grynais. Bet kai vezimelis pririedejo, tai paaiskejo,kad ir grynu nereik, nes … ner ko pirkt. Jokiu sumustiniu ar pan, tik atsigert. Bet ka gert? Is sulciu tik citrinu, net mineralinio nebuvo. Na man dzin, as i lektuva visada pasiimu vandens, pora bananu ir man gana. Bet jei kas nieko neturesit, tai turekit galvoj,kad tokiam lektuve nieko negausit. Nors kita vertus - per 2 val nemirsit. Tik pasirupinkit visko pasiimt vaikui.

Atskridau tikrai greit – per 2 val.
Namo parsiradom beveik po valandos, nuo isedimo i automobili. Mano diedas net Tom Toma isijunge, nors ne megejas. Nes keliai sumaizgyti is to Eindhoveno – jetau, jetau.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Pigių skrydžių bendrovės

Post by Greta »

Na va zmones zino kaip keliaut su pigiu skrydziu bendrovem. Reik isigyt liemene i kuria telpa aibe daiktu, apie 15 kg.

„The Sun“ žurnalistai atliko eksperimentą ir su tokia liemene bandė keliauti iš Londono į Dubliną. Vienam reporteriui liemenėje pavyko sutalpinti nešiojamą kompiuterį, ausinuką, sportbačius, tris knygas, šortus, marškinėlius, džinsus, kelnes, kojines, povandeninio plaukiojimo reikmenis, du žurnalus, fotoaparatą, skėtį, Sony PSP, ausines, užrašų knygutę, du pakelius popierinių servetėlių, sumuštinį, šokoladą, bananus, gėrimą, pasą, piniginę, automobilio raktus, higienos priemones ir pliušinį meškiuką.


http://kauno.diena.lt/naujienos/transpo ... ves-364005
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Pigių skrydžių bendrovės

Post by Greta »

Jau Andrius rase, bet pasikartosiuu butent sioje temoje, nes gal daugeliui tai bus aktualu, nuo spalio 31 d. dar viena pigiu skrydziu bendrove - Ryanair - skraidins is Lietuvos i Olandija ir butent i Eindhovena.

Ir taipogi, kaip ir WizzAir tik pirmadieniais ir penktadieniais!!! Apmaudu! Idiotu kompanija! Jiems svarbu tik vienam su kitu konkuruot. Na WizzAir skraidina is Vilniaus, o Ryanair skraidins is Kauno, bet kodel tom paciom dienom??!!

Na asmeniskai man tai visai neblogai, nors ir daug sunkumu su tom pigiom bendrovem, t.y. gali numirt nuo ju taisykliu del bagazo, del bilietu uzsakymu…

Ir dar – saugumo stoka. Su Wizzair pasijauciau labai nesaugi. Aiskiai matos, kad jei kas atsitiktu, lektuvas sugestu ar skrydi atidetu – rupunkis savim pati. Keleiviai jiems tuscia vieta.

Na ir siaip… Nuejus i sios oro bendroves puslapi ir paskaitinejus, pradeda atrodyt, kad patekai i psichiatrine ligonine tarp pacientu, o ne i normalu skrydziu bendroves saita. Na cia gal mano subjektyvi nuomone…
Bet pabandykit ju saite bilieta uzsisakyt… Kazkoks absurdas. Kiek teko girdet, su Ryanair irgi ta pati muzika.

Ir,beje, pabandykit per kitus saitus-tarpininkus uzsisakyt WizzAir skrydzio bilieta. Dudki! Su ja nieks neprasideda. Ar ji pati viska nori laikyt apziojus – nesuprasi.

http://kauno.diena.lt/naujienos/miestas ... ena-366653
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Pigių skrydžių bendrovės

Post by Greta »

Nu va, radau per kur galit uzsisakyt bilieta skrydziui is Eindhoveno i Vilniu su WizzAir.

http://www.cheaptickets.nl/

Rugsejo menesiui (pirmyn atgal) kaina bus 73 eurai, cia jau su viskuo, tik be bagazo.
Zinoma, uzsisakant per pati WizzAir turbut butu truputi pigiau, bet ten velnias gali koja nusilauzt ju sistemoj. Be to, labai medine apmokejimo sistema... Nei paipalo, nei ideal...

Na o apie Ryanair reisus is Kauno i Eindhovena dar kol kas niekas nezino ir bilietu niekas nepardavineja. Gal visa tai tik pletkas...
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Pigių skrydžių bendrovės

Post by Andrius »

iDeal tik Olandijoje egzistuoja..?
Aš visada bilietus (skrydžių ir visų kitų) stengiuosi tiesiogiai užsisakinėti. Šiek tiek pigiau ir greita!
Man tai visos "užsakymų priėmimo sistemos" vienodos: įvedi duomenis, next next next, susimoki ir jau pinigai išleisti :D
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Pigių skrydžių bendrovės

Post by Greta »

Andrius wrote:iDeal tik Olandijoje egzistuoja..?
Aš visada bilietus (skrydžių ir visų kitų) stengiuosi tiesiogiai užsisakinėti. Šiek tiek pigiau ir greita!
Man tai visos "užsakymų priėmimo sistemos" vienodos: įvedi duomenis, next next next, susimoki ir jau pinigai išleisti :D
Ka reiskia tik Olandijoje? Jei turi Rabobanke ar ING banke saskaita, tai iDeal gali naudotis bet kur pasaulyje. Tu juk is principo naudojies savo saskaita ir vsio, tik kitokiu budu.
Tiesiog iDeal kaip ir Paipalu gali apmoket tik tuose saituose, kurie leidzia apmokejima per tas sistemas.
Jei mokesi tiesiogiai pigiu skrydziu bendrovems, tai galesi moket tik kreditine kortele (tai dar minus 10 euru is tavo saskaitos), nes jos neturi jokiu kitu galimybiu. O pvz uz bilieta su WizzAir per jau mano mineta saita Cheaptickets gali apmoket per iDeal ir sutaupyt tuos 10 euru, nes iDeal nemokamai babkes nuskaiciuoja.

Kas del next, next, tai siulau si fokusa pabandyt su WizzAir. :mrgreen:
Ar su Ryanair, jei noresi uzsisakyt bilieta likus pvz 5 dienoms iki skrydzio. :D

As siaip dazniausiai uzsisakineju bilietus per tas bendroves, kur zinau, kad galesiu galus surast jei ka: per Arke ar per vliegtickets ar vliegfabriek... Tiesiogiai zinoma bus pigiau kokiais 10 euru, bet jei kokie nemalonumai, tai su tom tiesioginem, ypac pigiom, galesi bendraut kaip su siena.
kalgaris
Posts: 136
Joined: 2010-10-30, 22:46
Location: Eindhoven

Re: Pigių skrydžių bendrovės

Post by kalgaris »

WizzAire galima moketi paprasciausiu banko pavedimu.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Pigių skrydžių bendrovės

Post by Greta »

kalgaris wrote:WizzAire galima moketi paprasciausiu banko pavedimu.
Galima, bet as niekad neuzsiimu tais pavedimais. Man paprasciau moket per iDeal ar Paipala.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Pigių skrydžių bendrovės

Post by Greta »

Na siaip ne taip įveikiau Wizzair ir uzsisakiau bilieta rugsejui i Vilniu.

Bilieto kaina – 3.49 EUR !!!
Infrastrukturos mokestis – 16,50 EUR
Uzsakymo mokestis – 6,00 EUR
Viso: 25,99 Eur

Na ir dar turbūt Visa nuraus apie 7-10 euru uz aptarnavima, nzn.

Beje, cia bilietas i viena puse, nes nzn kada grisiu, be to, gal jau is Kauno Raynar skraidys, tai išbandysiu ir ta reisa. Na bet skaitau, kad cia kaina labai ir labai proto ribose. O jau kam reik butent i Vilniu skraidyt, tai is vis pasaka. Na bet ir i Kauna parkepėstuot ne beda, kai netempsiu jokio bagažo. Lektuvas Vilniuj nusileidžia 18.20, taigis dar ne velu. O ir is Eindhoveno pakyla labai geru laiku: 15.10 val.

Beje, uz bagaza uz 1 lagamina (32 kg!) jie ima 20 euru, jei užregistruosit ta bagaza is karto kai uzsakinejat bilieta ir is karto uz ji sumokesit.
Na sakyčiau ne taip ir brangu, nes AirBaltic ima 30 euru uz 20 kg!

Beje, su tuo Wizzair dar yra tokia kebekne, kad butina i reisa užsiregistruot inetu, likus 7 dienoms iki skrydzio. Jei registruosites oro uoste – neteksit dar 10 euru vien tik uz registracija i reisa. Vnz Wizzair matyt is to ir sudaro ta maza kaina – jokiu paslaugu oro uoste, beveik jokiu lektuve! Bet tulikas yra, nebijokit. ;)

Beje, cia dar papildoma info apie sia bendrove:
Jei jūsų skrydžio numeris prasideda W6, jį vykdo „Wizz Air Hungary Kft.“ (adresas: H-2220 Vecsés, Lőrinci út 59. Hungary). Jei jūsų skrydžio numeris prasideda 8Z, jį vykdo „Wizz Air Bulgaria Airlines EAD“ (adresas: IVT Building, Sofia Airport Area, Iskar, Sofia Municipality, 1540 Sofia, Bulgaria). Jei jūsų skrydžio numeris prasideda WU, jį vykdo „Wizz Air Ukraine Ltd.“ (adresas: M. Gryshka 3-A, 4-th floor, Kyiv, 02140, Ukraine).

Taigi reik suprast,kad cia kazkokia jungtine vengru-bulgaru-ukrainieciu bendrove.
Bet palydoves kalbejo lietuviskai, nors ir keista buvo ju tartis. Bet dabar visas jaunimas kalba keistai, tempia balses, taip kad ner zinios… Lektuvo vadas irgi keistai kalbejo lietuviskai, bet jo ir vardas ir pavarde buvo lietuviski. Na ir suprask zmogau kas cia yra kas……………
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Pigių skrydžių bendrovės

Post by Qlumpyz »

Greta wrote:
Bet palydoves kalbejo lietuviskai, nors ir keista buvo ju tartis. Bet dabar visas jaunimas kalba keistai, tempia balses, taip kad ner zinios… Lektuvo vadas irgi keistai kalbejo lietuviskai, bet jo ir vardas ir pavarde buvo lietuviski. Na ir suprask zmogau kas cia yra kas……………
O vadas neriaumojo Tom Waits'o balsu? :lol: vadinasi ir nusileidot švelniai :lol:
Post Reply