Eindhoveno oro uostas

Norintiems pamatyti pasaulį arba pailsėti. Taip pat pasidalinti įspūdžiais, nuotykiais ar gerais patarimais.
Kshiste
Posts: 79
Joined: 2011-07-2, 15:27

Re: Eindhoveno oro uostas

Post by Kshiste »

kas link valdisku instituciju tai irgi nebijo :angel: turrejau cia ivyki su vienu auksarankiu, kuris remontavo mano vonia, tai pridare tiek fantastikos, kad iki siol dziugauju :clap: . Kreipiausi i namo draudimo juristus, pradejo byla, kuri tesiasi jau du metus: prasidejo ilgas susirasinejimas tarp dvieju saliu, kontraktas joks ne argumentas pasirodo olandijos teiseje :shock:. Atsiunte eksperta, ivertino zala, bet auksarankis pasitaike kreatyvus ir pareiske kad dare mum paslaugas, kuriu nera sutartyje ir todel jis mum nieko neskolingas :shock: Mano sketeryciojimasis, kad viskas turejo buti ir yra itraukta i rangovo kontrakta niekam ispudzio nepadare kol auksarankis nepasimire ir vonios tualetas pradejo leisti vandeni i pirma auksta :wave: tai dabar "advokatas" bando susisiekti su artimaisiais jau antra menesi ir issiaiskinti ar auskarankis pasimire ir ar turejo savo firmos draudima, kuri man turetu atlyginti nuostolius :silent: Reziume: svarbiausia absurdiskai issisukinet ir viska neigt, irodymai, ekspertu isvados, sutartys Olandijoj nera argumentas :crazy: Zodziu, sita sali yra aplankes visiskas dekadansas :yawn:
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Eindhoveno oro uostas

Post by Klevas »

Greta wrote:Klevai, kaip matai ir automobiliu bus ne taip smagu važinėtis, jau pakirps sparnelius....


Vokietijos aukštieji parlamento rūmai penktadienį pritarė įstatymo projektui dėl važiavimo federaliniais šalies keliais ir greitkeliais apmokestinimo.
Rinkliavos visiems keleivinių automobilių vairuotojams, įskaitant užsieniečius, bus taikomos nuo 2016 metų (tiksli data dar nenustatyta). Pajamos iš šių rinkliavų bus skirtos infrastruktūros plėtrai.
Pastoviai gyvenant suma nebus didele, paprastai blogiausia tiems kam reikes tik pravazhiuot.
Pav Shveicarijoje gali pirkti tik metams, Chekijoje 10 dienu kainuoja kaip ketvirtadais metams.

Europa desintegruojasi. Panashus reishkiniai buvo prasideje Sovietu Sajungos paskutiniame deshimtmetyje
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Eindhoveno oro uostas

Post by Greta »

Man atrodo, kad Olandija visada ir egzistavo dekadanse.
edviu
Posts: 40
Joined: 2021-06-28, 11:45

Re: Eindhoveno oro uostas

Post by edviu »

nu bet žiūrėkit, kam nepasitaiko, kad technika paveda, santechnika leidžia..viskas yra pataisoma, o kai įsirengi naujai tai aplamai ilgam gali pamiršt tuos nesklandumus https://www.aikadaplius.lt/vonios-iranga/unitazai
Post Reply