Andre Rieu

Kokią jūsų laisvalaikio dalį užima muzika?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Andre Rieu

Post by Greta »

Ar kas nors pasiziurit sio olandu muzikanto sou?
Siaip ji labiau megsta vyresnioji karta.
Image
As megstu ji paziuret/paklausyt 2-3 kartus per metus, daugiau gal nenoreciau. Gyvai nesu macius, tik per TV.
Kai kurie jo sou net labai man patinka. Pvz kai buvo jo koncertas Australijoje, tai tikrai buvo i ka ziuret. Nusipirkau net DVD.
Jis pats gal ir nera kazkoks ypatingas muzikantas, bet turi puikius organizatoriskus ir artistinius sugebejimus, organizavo 50 zmoniu orkestra ir su juo pramoginiu budu atlieka klasikinius kurinius visame pasaulyje. Visai neblogai kai kada ir taip pasiklausyt klasikines muzikos. Be to, jis nuolat kviecia i savo pasirodymus gerus atlikejus, butinai ir tu saliu, kuriose gastroliuoja.
Na ka as cia pristatineju, visi turbut ji zinot.

Jei kas planuojat linksmai praleist laika jo sou-koncerte, tai cia yra jo 2011 metu gastroliu sarasas ir galimybe uzsisakyt bilietus.
Liepos 15-17 jis gastroliuos Maastrichte, labai noreciau nuvaziuot. Na suprantu, kad Maastrichte nebus taip kaip Australijoje ar Vienoje, bet visvien noreciau pajust jo koncerto dvasia, kazkiek atsipalaiduot nuo kasdienybes... Kiekvienoje salyje, net kieviename mieste jo koncertai vis kitokie! Jie niekada nesikartoja!
Jis laisvai kalba 5 kalbomis ir pats visada veda savo koncertus.

http://www.andrerieu.com/en/calendar

http://www.youtube.com/watch?v=OECt2bErTFk&feature=fvw
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Andre Rieu

Post by Qlumpyz »

siaubiakas :mrgreen:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Andre Rieu

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:siaubiakas :mrgreen:
Kaip kam.
Bilietu i koncertus Vienoje negausi niekad, o uz koncerta Amsterdame mokesi 140 euru. Ir bilieta reik bent pries 7-8 menesius nusipirkt, taigi yra zmoniu, kuriems patinka toks pasilinksminimo budas.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Andre Rieu

Post by kregzdutenr1 »

Beje Ande Rieu siemet cia kazkuri sezona buvo susirges tuomet per rtl4 girdejau jo sunus guodesi jog reikes atsaukti koncerta/-tus? ir tai labai daug kainuoja,buvo isigande nejuokais. :?Nesu didele megeja Klasikiniu kuriniu,nebent kartais pagal nuotaika.Kaledoms buvo tinkamas metas. ;)
As rinkciausi koncerta Marko Borsato arba Guus Meeuwis.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Andre Rieu

Post by Qlumpyz »

sieti Andre Rieu su klasikiniais kūriniais... :crazy: ką aš žinau... :?
tas pats kas Mikimauzą lyginti su Picasso :mrgreen:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Andre Rieu

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:sieti Andre Rieu su klasikiniais kūriniais... :crazy: ką aš žinau... :?
O kodel ne?
As siaip jau visa klasika esu perklausiusi ''skersai ir isilgai" ir dabar kazkodel nebenoriu sedet sustingus koncertu salese ir vel klausytis to paties ir taip pat. Noriu, kad butu linksma, kad butu jauku, bet nenoriu bugnu tratejimo ir bebalsiu paneliu bei vyruku spiegimo. Man visai idomu klasika paduota butent taip, kita maniera. Juolab, kad jo orkestras tikrai geras, o ir solistams/solistems nieko neprikisi.
Siaip jau jo koncertai ir nepretenduoja i Bacho ar Betchoveno muzikos koncertus. O Strausas, kaip zinot, kure pramogine muzika.
Giedre
Posts: 1
Joined: 2012-12-20, 15:45

Re: Andre Rieu

Post by Giedre »

Jeigu negalite nuvykti i Australija ar Viena, ramiai atvykite i Maastrichta! Tikrai neprasausite pro sali! Maastrichto koncertai buna sezono uzdarymas ir be to pasirodymas Andre gimtajame mieste, tad ten visad sudedame visas geriausias emocijas, kurinius, efektus ir viska viska kas geriausia :mrgreen: Maastrichto koncertus ramiai galiu pavadinti paciais ispudingiausiais :thumbup:
Be to, kazkada ateityje meginsime tura pakrepti ir Lietuvos link!
:idea: For the record, kas liecia repertuara, dvejojantiems galiu isvardinti "rimtuosius" kompozitorius, kurie lygiaverciai uzpildo programa. Tai: Mascagni, Bellini, Verdi, Bach, Godunov, Sibelius, Bizet, Gounod, Orff, Ravel ir k.t.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Andre Rieu

Post by Klevas »

Tiesa sakant, apie koncerta kuri rode per Kaledas per Nyderlandai 1 suzhinojom tik vartydami TV programa, nzn kada jis buvo realiai.
Pas mane su kambarine olandijos TV be trukchiojimu traukia tik virshutiame namo aukshte, tai teko isirashyt.
Tuolab, kad per Vokietijos TV rode mano megstamos Helene Fischer koncerta.

Andre Rieu Vokietijoje paprastai rezervuojamas naujuju metu programai, Zhiuriu jau nuo kokiu 2000 metu, paskutiniais metais rodo HDTV kokybe - reginys ispudingas. Zhmona senai svajoja aplankyt. Maastricht butu archiausiai ~30km, bet sako problemos su bilietais, reikia labai ish anksto uzhsisakyt. Taip pat neaishku kur reiktu Maastricht parkuot automobili, ten su stovejimo vietomis problema
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Andre Rieu

Post by Qlumpyz »

man ši tema kelia šypseną 8-)
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Andre Rieu

Post by Klevas »

Kuo ji blogesne uzh mishraines ar silkes ruoshima?
Post Reply