Skanumėlis!

Su ypatingomis tradicijomis
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Skanumėlis!

Post by Greta »

Siandien viriau grikiu kose ir dar pagal sena musu seneliu paproti patroskinau ja puode. O paskui pasikepiau lietuvisku lasinuku su svogunais ir… Skanumelis!
Pries pora dienu kurjeris atveze is Lietuvos pilna tase gerybiu: lasiniu, sudytu grybu, juodos duonos, balto surio, skilandzio, silkiu metalinej dezutej, vytintos jautienos, saldainiu, zefyru…………
Taigis jau pradejom svest kaledas. :mrgreen:

Beje, ieskau kokio nors paprasto bet gero recepto kaip skaniai ir greit pagamint jautiena, kuria perkam pardese supjaustyta gabaliukais. Man ji nesitroskina, gaunas kaip virta. Gal zinot ka su ja daryt?
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Skanumėlis!

Post by Andrius »

Aš ir tikiuosi neužilgo papildyti savo gėrybių atsargas iš Lietuvos :)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Skanumėlis!

Post by Greta »

Siaip jau didziausia mano svajone - isikept namuose duonos. Bet nzn kur gaut gero raugo, geru ruginiu miltu ir gera recepta...
Kai bunu Vilniuje tai nusiperku sviezios namines duonos. Paskui jos skoni prisimenu menesiu menesiais... :)
Zahra
Posts: 45
Joined: 2010-12-1, 18:12

Re: Skanumėlis!

Post by Zahra »

Greta taip skaniai nupasakojai apie gerybes is Lietuvos net seile nutyso. Musu vietinej rusu parduotuvej nevisada ka nori gausi, o duona isvis labai greitai isperka. Reikes kuria diena padaryt ilgesne kelione i lietuviu parduotuve, gal gausiu geru silkiu, oi ir balto surio. Nusipirkus juodos duonos reikes pasikepti su cesnaku...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Skanumėlis!

Post by Greta »

Zahra wrote:Greta taip skaniai nupasakojai apie gerybes is Lietuvos net seile nutyso. Musu vietinej rusu parduotuvej nevisada ka nori gausi, o duona isvis labai greitai isperka. Reikes kuria diena padaryt ilgesne kelione i lietuviu parduotuve, gal gausiu geru silkiu, oi ir balto surio. Nusipirkus juodos duonos reikes pasikepti su cesnaku...
Pas mus irgi yra rusu parde, kurioj armenai prekiauja, bet pasirinkimas gana silpnas. Be to, itariu, kad visos ju desros ir suriai Vokietijoj padaryti pagal naujoviskus receptus. O ju duona man tinka tik kepimui. As irgi labai megstu kepta duona.
Dar rusu pardej visad nusiperku chalvos ir saldainiu Zasu kojeles. Gal kakliukai, neprisimenu... :)
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Skanumėlis!

Post by Qlumpyz »

aš taip pamėgau turkišką kavą, kad prisivežiau iš atostogų kelis pakus.
aišku jie greitai pasibaigė.
pradėjau ieškoti alternatyvos ir vienintelė vieta, kur radau kažką panašaus - elementari vietinė turkų krautuvėlė.
nei Albert Heijn nei kiti olandų superiai nieko panašaus neparduoda - o gaila.

taigi plačiau apie pačią kavą:
turkiška kava, skrudinta ir fasuota Belgijoj.
Voila - dėl kokybės abejoti neverta. Skonis - idealiai toks pats kaip ir Izraely.

Deja, i-nete nerandu pakuotės nuotraukos, yra sidabrinis pakelis su ryškiai raudona Turkijos vėliava.
Gamintojas: 't Koffiemoleken, Kruibeke, Belgija
Svoris: 250 g.
Kaina: 3 eurai
Zahra
Posts: 45
Joined: 2010-12-1, 18:12

Re: Skanumėlis!

Post by Zahra »

Qlumpy, sudominai mane su ta turkiska kava :D O kuo jinai skiriasi nuo siaip espresso? Labai megstu gera kava ir kai tik skrandis leidzia visada pasimegauju puodeliu. Zinau kad originali turkiska kava verdama smelyje?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Skanumėlis!

Post by Greta »

Qlumpyz wrote: Deja, i-nete nerandu pakuotės nuotraukos, yra sidabrinis pakelis su ryškiai raudona Turkijos vėliava.
Gamintojas: 't Koffiemoleken, Kruibeke, Belgija
Na tai nufotografuok ta poka ir imesk foto.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Skanumėlis!

Post by Qlumpyz »

Image
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Skanumėlis!

Post by Greta »

Chm, neteko tokios matyt, bet gal jos galima nusipirkt Utrechte turku rajone Lomboke? Ten visa gatvele su ju pardemis, jei ten kada busi, Qlumpy, tai pereik ir pasidomek, tikrai turetum rast. Ar ta kava labai stipri ar labai skani?
As tai ieskau skanios kavos, jau neber jegu gerti Olandijoje parduodama kava... Olandai turbut vienintele tauta pasaulyje, kuri is normalaus produkto sugeba padaryt toki maista, kad atrodo jog jis is pakulu padarytas...Ir nei skonio nei kvapo.Arba vieni pipirai...
Post Reply