Knygos iš Lietuvos

Diskusijos apie knygas, kūrybą
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by kregzdutenr1 »

As siandien apsilankiau padevetu prekiu parduotuveje nupirkau knyguciu vaikui.Labai pigu po 0.50e, 1.00 eura ir naudinga vaikams .Tik neradau sau Olandu kalbos gramatikos skyriaus,vaikui pabodo laukti....
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by 111 »

kregzdutenr1 wrote:As savo vaikui neskaityciau tokiu knygu jei jam istiesu butu neidomu.Mano nuomone Biblija vaikui nieko nepakenks.
Beje as nevaikstau kiekviena sekmadieni i baznycia ,bet mano vaikas pats praso jog mes nueitume kartais pasimelsti,netgi pietu metu retsykiais prisimena malda.Taipat kas liecia Bilblijos skaityma ,deja as kiek pavelavau,nes pasirodo pries kaledas mokykloje mokytoja jau jiems perskaite keliata istrauku is naujojo testamento :) Taigi manau jei ji krikstijau Kataliku baznycioje as kaip motina privalau pati prisideti prie jo ugdymo religine tema.
Nyderlanduose turiu keliata pazystamu is protestantu baznycios,jie lanko kiekviena sekmadieni baznycia,daug rimtesni ta tema nei as.Manes net kaikas is ju paklause kodel krikstyjau vaika lietuvoje jei as nevaikstau i baznycia,nes mano ir mano vaiko tevo nuomones del krikstynu skirtingos buvo. :!:

Taip jei vaikuti tai domina ir traukia , tada kitas reikalas .As tai saviskei isaiskinau viska etc. apie ivairias religijas , bet nenutylejau ir to kad as netikinti , ir pasiuliau jai paciai nuspresti , nori ji eiti pirmos komunijos ar ne .Ji uzsimane , nes kone visos klases mergaites tais pat metais ejo i komunijos pamokeles ir ji nugirdo ,kad tada gauna dovaneliu daug .Bet viskas baigesi tada , kai ji per viena is tu paruosiamuju pamokeliu pakele ranka ir pasake kad ji mano jog dievo nera , na kaimo zoses ziauriai uztai supyko ir atlauze moralu bei sugedino pries visus , po to ji grieztai atsisake ten eiti . O kaimo moteriskes (kitu vaiku motinos), nesigedijo prie kasos stovedamos garsiai ,kad aplinkiniai girdetu , perdetai sokiruotos dejuoti apie tai kaip gaila , kodel ... kodel... ha ha ha
Kai dabar prisimenu tai juokas ima :lol:
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by kregzdutenr1 »

;)
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by kregzdutenr1 »

Atradima padariau pries kelis menesius ,kad padevetu knygu ir Bibliotekoje galima nusipirkti,auganciam vaikui gerai ne tik naujos knygos...Galbut ir sau ka nors rasiu...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by Greta »

Naudotom knygom atidariau nauja tema.
Radasta
Posts: 46
Joined: 2010-12-15, 12:37

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by Radasta »

Pusę metų redagavau ir pernai prieš Kalėdas leidykla Ciklonas“ Vilniuje išleido Londone gyvenančios rašytojos Editos Samajauskaitės-Younas labai talentingai parašytą romaną „Laimė delne“. Jos mamos pažįstamos ir bendradarbės jį puolė skaityti ir negalėjo atsitraukti, nes autorė labai meistriškai rezga intrigą. Labai gražus pačios autorės sugalvotas romano viršelis. Siūlau pirkti ir skaityti. Romanas reklamuojamas svetainėje, kurios nuorodą štai duodu:

http://www.skaityk.lt/?id=5t17

Knyga yra apie jaunimo gyvenimą sovietmečio ir Atgimimo sandūroje, parašyta labai atvirai – be jokių pagražinimų, bet ir be banalybių.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by Greta »

Dar kol kas nesimato tos knygos pardavime, bent jau inetu jos nesiulo pirkt niekas.

Saite "skaityk" nurodyta,kad ji ka tik isleista - 2012 metais. :crazy:
http://www.skaityk.lt/?id=394
Radasta
Posts: 46
Joined: 2010-12-15, 12:37

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by Radasta »

Greta wrote:Dar kol kas nesimato tos knygos pardavime, bent jau inetu jos nesiulo pirkt niekas.

Saite "skaityk" nurodyta,kad ji ka tik isleista - 2012 metais. :crazy:
http://www.skaityk.lt/?id=394
Greta, bet ją galima užsisakyti ir http://www.skaityk.lt/?id=394

Kol autorė nežinoma ir knyga tik išėjo, tai ir niekas dar nesuspėjo jos įsidėti į tinklalapius, kuriuose parduodamos knygos.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by Greta »

Radasta, i uzsieni "skaityk" nesiuncia, tik Lietuvoj galima uzsisakyt. Kai knyga pateks pas "patogupirkti" ir kitus,kurie siuncia i uzsieni, tada ja visi norintys, kurie gyvena uzsienyje, ir uzsisakys.
raima456
Posts: 1
Joined: 2012-07-30, 16:57

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by raima456 »

Aš galiu jei norite persiųsti į užsienį. :)
Post Reply