Knygos iš Lietuvos

Diskusijos apie knygas, kūrybą
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by Greta »

111 wrote:
Atsiprasau ,kad ne i tema , o kodel neskaitai olandiskos literaturos ?
Man maloniau skaityt lietuviskai. Nemegstu olandisku adaptuotu vertimu ir nesizaviu ju knygu leidimo maniera. Jie tiesiogine kalba deda tik i kabutes ir tos kabutes tiesiog mirguliuoja akyse. Zinoma, galiu skaityt ir olandu ir rusu ir anglu, bet tai yra tik skaitymas. Be malonumo. ;) Tiesa, kazkada rusu kalba skaiciau su malonumu, bet dabar atpratau. O ir butinybes nebeliko, nes lietuviu kalba yra pakankamai knygu. Tiesa sakant nelabai ir supratau tavo klausima, bet tikiuos, kad atsakiau.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by 111 »

As tik paklausiau kodel neskaitai olandiskos literaturos . Tavo atsakymas man aiskus .
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by kregzdutenr1 »

Pavydziu jog Greta turi laiko skaityti knygas....As kolkas siuo metu tik vaikui knygutes skaitau :lol:
Beje neseniai nusipirkau Olandu kalba autobiografine knyga apie Toma cruza,jis man patinka kaip aktorius irt.t bet net nepradejau skaityti.O jei pradeciau butu problemu ,laiko stoka,nemygos naktys...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by Greta »

kregzdutenr1 wrote:Pavydziu jog Greta turi laiko skaityti knygas....As kolkas siuo metu tik vaikui knygutes skaitau :lol:
Beje neseniai nusipirkau Olandu kalba autobiografine knyga apie Toma cruza,jis man patinka kaip aktorius irt.t bet net nepradejau skaityti.O jei pradeciau butu problemu ,laiko stoka,nemygos naktys...
Kregzdute, visos moterys praeina ta laikotarpi su pasakeliu skaitymu vaikams. Tada tikrai niekam nelieka laiko. Na bet visa tai praeis, ne nepastebesi. Ir turesi daug laiko knygoms. ;) Gerai darai, kad nusiperki knygu tau patinkancia tema. Kai atsiras laisvo laiko - savo lentynose jau turesi bibliotekele.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by kregzdutenr1 »

Labutis,as taipat pasigirsiu ka siuo metu skaitau su vaiku.Taigi visai neseniai gavome dovanu knyga Biblija naujaji ir senaji testamenta skirta vaikams,olandu kalba.Mano vaikui labai patinka. :) o ir man idomu prisiminti....
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by Greta »

kregzdutenr1 wrote:Labutis,as taipat pasigirsiu ka siuo metu skaitau su vaiku.Taigi visai neseniai gavome dovanu knyga Biblija naujaji ir senaji testamenta skirta vaikams,olandu kalba.Mano vaikui labai patinka. :) o ir man idomu prisiminti....
Nesu macius Biblijos olandu kalba vaikams. Ar graziai iliustruota?
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by kregzdutenr1 »

Greta wrote:
kregzdutenr1 wrote:Labutis,as taipat pasigirsiu ka siuo metu skaitau su vaiku.Taigi visai neseniai gavome dovanu knyga Biblija naujaji ir senaji testamenta skirta vaikams,olandu kalba.Mano vaikui labai patinka. :) o ir man idomu prisiminti....
Nesu macius Biblijos olandu kalba vaikams. Ar graziai iliustruota?

:thumbup: Taip Knygutes iliustracijos grazios,kiekvienai temai parinktas tam tiras piesinukas vaizduojantis pasakojima.(iliustravo Alex De Wolf)
Knygos autoriai Marianne Busser en Ron Schroder.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by Qlumpyz »

aš būčiau linkęs abejoti tokių knygučių nauda vaikams.
iškraipys tik nuomonę apie religiją.
tokia literatūra reiktų domėtis jau suaugus...
bet tai tik mano nuomonė, kurios niekam neperšu...
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by 111 »

As tai pat leidau savo merginai paciai nuspresti , nori ji komunijos ar ne .Buciau kartu ir pakrikstijus , nes pati as netikinti , kas ziaaaauriai nepatinka mano mamytei , bet nenori mano vaikas , netiki ji ir vsio .
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Knygos iš Lietuvos

Post by kregzdutenr1 »

As savo vaikui neskaityciau tokiu knygu jei jam istiesu butu neidomu.Mano nuomone Biblija vaikui nieko nepakenks.
Beje as nevaikstau kiekviena sekmadieni i baznycia ,bet mano vaikas pats praso jog mes nueitume kartais pasimelsti,netgi pietu metu retsykiais prisimena malda.Taipat kas liecia Bilblijos skaityma ,deja as kiek pavelavau,nes pasirodo pries kaledas mokykloje mokytoja jau jiems perskaite keliata istrauku is naujojo testamento :) Taigi manau jei ji krikstijau Kataliku baznycioje as kaip motina privalau pati prisideti prie jo ugdymo religine tema.
Nyderlanduose turiu keliata pazystamu is protestantu baznycios,jie lanko kiekviena sekmadieni baznycia,daug rimtesni ta tema nei as.Manes net kaikas is ju paklause kodel krikstyjau vaika lietuvoje jei as nevaikstau i baznycia,nes mano ir mano vaiko tevo nuomones del krikstynu skirtingos buvo. :!:
Post Reply