Vilnius (įspūdžiai, 2011 birželis)

Naujienos iš Lietuvos
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Vilnius (įspūdžiai, 2011 birželis)

Post by Qlumpyz »

Senamiestis 5

Image

Image

Image

Image
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Vilnius (įspūdžiai, 2011 birželis)

Post by Greta »

Na savitas tas Vilnius, cia jau neprikibsi ir šarmo turi.
Deja, Kaunas nebeturi jokio šarmo... 8-)
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Vilnius (įspūdžiai, 2011 birželis)

Post by Qlumpyz »

turi, turi ir Kaunas, gaila nespėjau nuvykti ir parodyti savo nuotraukose :roll:
Kaunas turi savotiško Pietų Prancūzijos / Italijos šarmo - meilės miesto dvasią...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Vilnius (įspūdžiai, 2011 birželis)

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:turi, turi ir Kaunas, gaila nespėjau nuvykti ir parodyti savo nuotraukose :roll:
Kaunas turi savotiško Pietų Prancūzijos / Italijos šarmo - meilės miesto dvasią...
Chmmmmm.......... Nu gerai,kai busiu kita karta, pafotkinsiu Kauna per Fr-Italijos kampa. ;)
Siaip ten tik kai kurie Laisves alejos bariukai gali buti pritempti prie Fr sarmo, o keletas senamiesco gatveliu prie Italijos.
Bet teisybes delei padarysiu 2 fotosesijas. Antra bus - laisvos Lietuvos sarmas. Nesu isitkinusi, kad jums patiks ka pamatysit...:think:
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Vilnius (įspūdžiai, 2011 birželis)

Post by Qlumpyz »

Greta wrote:
Chmmmmm.......... Nu gerai,kai busiu kita karta, pafotkinsiu Kauna per Fr-Italijos kampa. ;)
Siaip ten tik kai kurie Laisves alejos bariukai gali buti pritempti prie Fr sarmo, o keletas senamiesco gatveliu prie Italijos.
Bet teisybes delei padarysiu 2 fotosesijas. Antra bus - laisvos Lietuvos sarmas. Nesu isitkinusi, kad jums patiks ka pamatysit...:think:
Labai suintrigavai!
Mesk savąjį fotoreportažą o jau tada aš Kauną fotkinsiu :mrgreen:

Kas čia kam nepatiks, pamatysim paskui :lolno:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Vilnius (įspūdžiai, 2011 birželis)

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:
Labai suintrigavai!
Mesk savąjį fotoreportažą o jau tada aš Kauną fotkinsiu :mrgreen:

Kas čia kam nepatiks, pamatysim paskui :lolno:
Kol kas neturiu ko mest, nes si karta beveik nieko ir nefotkinau. Kazkaip upo nebuvo... Tik ta stiklini pastata Laisvej nufotkinau, bet ir to is fotiko kol kas negaliu istraukt. Nusipirkau Kaune nauja fotika, bet komplekte usb laidas ne nuo sio fotiko. :mrgreen: Tik grizus i Ol pastebejau.

Jei sita diskusija butu ivykus iki mano isvaziavimo, tai zinoma buciau padarius du reportazus: Kauna pliuse ir Kauna minuse. Na bet tai niekur nepabegs, as juk gana daznai skrendu.
Siaip ir man paciai reikia tokiu nauju Kauno fotkiu, nes seniai rimtai fotkinau. Tau paprasciau - tu vaziuoji i Lietuva kaip turistas, o as kaip darbinis arklys. :think: Todel kartais fotografavima pamirstu...
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Vilnius (įspūdžiai, 2011 birželis)

Post by 111 »

Cia priklauso nuo to kaip jautiesi , man Vilnius anksciau visai saltas atrode , o po to kai teko pasisveciuoti (ir gan daznai) prie gedimino (jei neklystu) tilto ir viskas ranka pasiekiama , super atsipalaidavusi sfera visi linksmi , man labai patiko , laisves aleja taip pat , nes abiejuose miestuose apsistoju centre .Aisku Kavno nesulyginsi su Vilniooo :) bet mano sirdis abiejuose miestuose pasilikusi , o gal net trijuose , nes Siauliai irgi labai mielas miestas , o jau siauliu saules aleja (jei neklystu),man patinka labiau nei Kauno ....
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Vilnius (įspūdžiai, 2011 birželis)

Post by Andrius »

Qlumpyz, gražios foto :thumbup:
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Vilnius (įspūdžiai, 2011 birželis)

Post by Qlumpyz »

Andrius wrote:Qlumpyz, gražios foto :thumbup:
bus dar, vakar gazo nebeužteko :mrgreen:
User avatar
Coollux
Posts: 57
Joined: 2010-12-29, 16:52
Location: Eindhoven

Re: Vilnius (įspūdžiai, 2011 birželis)

Post by Coollux »

111 wrote:Cia priklauso nuo to kaip jautiesi , man Vilnius anksciau visai saltas atrode , o po to kai teko pasisveciuoti (ir gan daznai) prie gedimino (jei neklystu) tilto ir viskas ranka pasiekiama , super atsipalaidavusi sfera visi linksmi , man labai patiko , laisves aleja taip pat , nes abiejuose miestuose apsistoju centre .Aisku Kavno nesulyginsi su Vilniooo :) bet mano sirdis abiejuose miestuose pasilikusi , o gal net trijuose , nes Siauliai irgi labai mielas miestas , o jau siauliu saules aleja (jei neklystu),man patinka labiau nei Kauno ....
Šiauliuose Vilniaus gatvė (pėsčiųjų bulvaras/brodvėjus :mrgreen: ) irgi gana apmirusi... Kokia pusė parduotuvių išsikraustė į didžiuosius prekybos centrus, traukos nebėra... Tušti langai boluoja... Tik šeštadieniais ryte daugiau žmonių būna, kai visi į turgų skuba, arba kai koks nors viešas miesto renginys organizuojamas. Liūdna, bet...
Post Reply