Optikos salonai

AngusGhost
Posts: 9
Joined: 2011-06-27, 13:10

Re: Optikos salonai

Post by AngusGhost »

Hmmmmzz tai man net neapsimoka cia naujus akinius imtis mano akiniai kainuoja 400 nes vienas lesi 140 euru :D lietuvoj as uz 200 euru galiu pasiimti vistiek zadu grizta kazkada tevu aplankyti
ugne24
Posts: 1
Joined: 2012-01-20, 11:17

Re: Optikos salonai

Post by ugne24 »

Sveika, aš rekomenduoju optikos salonus internete, nes tikrai pigiau ne tik lesiai, bet ir remeliai :) o dar ir i namus atsiuncia, nereikia per daug vargintis.
Zmokytoja
Posts: 1
Joined: 2012-10-9, 17:38

Re: Optikos salonai

Post by Zmokytoja »

Nezinau kaip su optikos salonais bet seip as perku kontaktinius lesius is cia http://www.lenses2buy.lt/
Uzsienio rinka yra ju pagrindiniai klientai todel turi rimtos patirties ir bent man gan patikimai atrodo.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Optikos salonai

Post by Greta »

Kas del lesiu nezinau, bet kaip galima nusipirkt remelius internte? :crazy: Juk reikia ziuret kaip su jais atrodot. Be to, juk reikia ne tik remeliu, o ir "veizolu", taigis stiklo ar plastmases. Gal ir galima inete nusiust regejimo duomenis pardavejams, bet ner zinios ar gerai su tai akiniais matysit, kai juos padarys. Ne todel, kad bus inetu atsiusti, bet taip jau buna. Kai nustatineja regejima vienaip atrodo,o kai jau ziuri su akiniais - kitaip. Tenka vel eiti tikrinti, derinti, kartais net keisti. Abejoju, kad nusipirkus inete tai imanoma. Be to, kartais buna nedideli remeliu gedimai, pvz sulankstymai ar koks varztelis pasimeta, tai tas optikos salonas, kuris parduoda, tvarko nemokamai.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Optikos salonai

Post by Amina »

Del akiniu visiskai sutinku su Greta. Lesius tai apsimoka pirkti internete. As viena kart i 2 metus einu i salona, ten ir akis nemokamai pasitikrinu, o paskui su tais visais duomenim internete pakuote pusmeciui vis uzsisakineju. Tikrai daug pigiau iseina.
evelina66
Posts: 1
Joined: 2013-01-28, 22:42

Re: Optikos salonai

Post by evelina66 »

Amina wrote:Del akiniu visiskai sutinku su Greta. Lesius tai apsimoka pirkti internete. As viena kart i 2 metus einu i salona, ten ir akis nemokamai pasitikrinu, o paskui su tais visais duomenim internete pakuote pusmeciui vis uzsisakineju. Tikrai daug pigiau iseina.
Pritariu, pati buvau permokėjus už lešius..
oles
Posts: 1
Joined: 2019-04-30, 18:24

Re: Optikos salonai

Post by oles »

Jei grisit ir ieskosit Lietuvoje rekomenduoju http://www.optio.lt/ optika!
Post Reply