Dantų implantai

aguona35
Posts: 1
Joined: 2013-06-17, 23:00

Re: Dantų implantai

Post by aguona35 »

Greta, dėkui už informaciją! ;)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Dantų implantai

Post by Greta »

aguona35 wrote:Greta, dėkui už informaciją! ;)
Ner uz ka, duok dieve, kad kuo ilgiau tos informacijos neprireiktu. Musu laikais odontologai zmogu labai daznai i tokius spastus ikisa, kad nei pirmyn nei atgal..........................
Bukit labai budrus, labai atidus, labai protingai kalbekit pas odontologa! Neparodykit, kad esat biednas, neparodykit, kad esat prie pinigo, abu variantai jums atnes nemalonumu. Jei suzinos, kad esat emigrantas - 99% busit imestas i spastus. :silent: :think:

PIRMIAUSIA aiskinkites su gydytoju ilgai ir nuobodziai. Jis privalo pimiausia papasakot ka mato, ka siulo, kokios alternatyvos, kiek ilgai truks gydymas/protezavimas, kokios kainos. Kainas uz viska isiaiskint smulkiai. VISKA, ka jis sako rimtu veidu susirasykit i bloknoteli, sakykit, kad turit permastyt namie ir norit nieko nepamirst.

Musu akimis ziurint - toks pacientas - GNYDA.
O mediku akimis ziurint - tai rimtas pacientas, zmogus, kuris rimtai ziuri i savo sveikata ir gydyma.

Kazkada tokia nuomone man sudeste vienas Kauno profesorius. Buvau pribloksta, kai jis pasake, kad net operuot zmogu nesmagu, jei jis 2 valandas jo netarde del operacijos, kaip ten kas bus zarnyne, ka jis netiketai gali rast, kaip jis planauoja iveikt busimas problemas, kokios gali buti komplikacijos, kaip jam elgtis pirmas val po operacijos, pries operacija ir t.t...............

Jetau, jetau,,,,,,,,,,,,,, :o :ugeek:
rolanda25
Posts: 1
Joined: 2013-06-20, 10:37

Re: Dantų implantai

Post by rolanda25 »

Nepigus tai reikaliukas :/
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Dantų implantai

Post by Greta »

rolanda25 wrote:Nepigus tai reikaliukas :/
Aha, nepigus. Ir daznai musu laikais tai babkes, sukistos i rura. Kas tam reikalui neturi babkiu daznai galvoja taip: och, tureciau kruvele atliekamu babkiu, tai gauciau grazius dantis (implantus/ karunas/tiltus) be jokiu problemu.
Deja, ne. Galbut atsitiktu taip, kad liktum be babkiu, be dantu ir su didelem problemom. Didesnem, nei turejai iki to.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Dantų implantai

Post by Greta »

Siandien suzinojau kiek Lietuvoje kainuoja vienas implantas. Tai vidutine kaina, ne pati auksciausia ir ne pati maziausia.

Istraukt senaja sakni, po to idet i ta vieta implanta, kai jis prigis isukt i ji iklota ir ant jo uzdet keramikini danti kainuoja 3500 litu. Na sakyciau kaina proto ribose. Ypac tiems, kurie dirba Olandijoje ir uzdirba bent 1,5- 2.0 tukst euru i rankas.

Nesistenkit visus reikalingus implantus det vienu metu ir tada finansiskai tai neatrodys kazkas baisaus... Be to, organizmui gali nepatikt tokia intervencija i zandikauli, pvz vienu metu 5-6 implantai. Jau vien del to gali ivykti atmetimo reakcija. Ir jei koks gydytojas griebia jus uz kalnieriaus ir aiskina, kad cia nieko baisaus, dek vienu metu nors 10 - BEKIT NUO TOKIO GYDYTOJO. Jam tik babkiu reikia!

Bet jei jusu saknis istraukta seniai - bukit labai atsargus su implantais! Dauguma odontologu nepasako tiesos, kad jei saknis seniai istraukta, tai reikia daryt kaulo prisodinimo operacija, nes kaulo sinusas yra pakites. Tai matosi net neprofesionalia akimi. (Ypac kai gydytojas parodo. ;) )

Nepatarciau tokias operacijas daryt bile kur!!! Ypac pas vakarykscius studentus. Nzn kur Vilniuje ta galima padaryt, bet Kaune galiu pasakyt kur: Kauno klinikose, Veido ir žandikaulių ortopedinėje klinikoje. Ji yra ten kur Akių klinika, tam pačiam pastate, penktam aukšte. (Gretimas pastatas su kardiologiniu.) Jei atvažiuosit Sukilėlių gatve, tai ir pamatysit.

Kaip i ta klinika patekt, jei neturit pazistamu? Manau reik pradet nuo to,kad apsilankyt pas tos klinikos vadova, profesoriu Kubiliu. Jis priimineja ketvirtadieniais pirmam aukste. Gyva eile. Priima visus, kurie ateina. Vizito kainos tiksliai nezinau, bet manau apie 40- 50 litu. Na o toliau jau nuo ivairiu aplinkybiu priklausys...

Taip pat bukit atsargus, neskubekit implanto det, kai sakni istraukia DABAR. Turi praeit du menesiai, tik tada galima deti implanta. Netikekit jei sakys kitaip. Ir kai ides implanta jam reikia duoti prigyti tris menesius, o tik tada galima sukti i ji iklota (varzta) ir ant jo det danti. NETIKEKIT TAIS, KURIE SAKO KITAIP ir trumpina terminus.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Dantų implantai

Post by Qlumpyz »

kažkaip benagrinėjant šitą temą niekas nepaminėjo, kad implantai būna 2-jų rūšių, vadinamų fazė-1 ir fazė-2.
ir kaina skiriasi vos ne dvigubai.

su kaulo priauginimu 1-fase implantaat kainuoja 1000 eurų.
tuo tarpu 2-fase implantaat (dvi operacijos) 1500 - 2500 eurų.
berods skirtumas yra tas, kad vienos fazės implantai yra šonuose, giliau burnoj ir atliekama viskas paprasciau.
dvejų fazių - būna priekiniai, taip vadinamoj "reprezentacinėj" arba "grožio" zonoj.
be to dvejų fazių implantai užima ir žymiai daugiau laiko, tarpas tarp operacijų irgi tam turi įtakos.

karūnėlės ir tiltai kainuoja papildomai.
mano atveju implantai dedami visiškai kitoj klinikoj, o karūnėles stato jau mano dantų gydytojas.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Dantų implantai

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:

karūnėlės ir tiltai kainuoja papildomai.
mano atveju implantai dedami visiškai kitoj klinikoj, o karūnėles stato jau mano dantų gydytojas.
Arba kainuoja papildomai arba ne. As ta kaina -3500 LITU - pasakiau uz viska: saknies istraukimas, implanto idejimas, ikloto(varzto) i ji imontavimas ir keramikinio danties uzdejimas.

Mano gydytojas yra odontologas, kuris dabar yra ir protezuotojas. Na eiliniu kanalu valymu jis neuzsiima ir siaip dantu netraukineja,jei tai nereikia tolimesniam jo darbui - protezavimui. Bet jeigu jis protezuoja, tai dantis istraukt ir dantenas suformuot is karto po traukimo jis nori pats.
Be to, jei as noriu det implanta i ta vieta,kur dabar stovi saknis su iklotu, tai ta danti jis butinai pats nori istraukt, nes pasitiki tik savimi. Saknies istraukimas nera toks paprastas dalykas, kaip mes kartais galvojam.
Ir implanta deda jis, ir varzta i implanta isuka jis pats. Ir danti jo technikas padaro pagal jo matmenis. Taigi viska pasidarau pas viena komanda, vienoj klinikelej ir jie atsako uz viska. Man asmeniskai taip labiau patinka.
gintarasgadziukilen
Posts: 1
Joined: 2014-11-26, 13:42

Re: Dantų implantai

Post by gintarasgadziukilen »

Man teko daryti pilną dantų implantavimą tai sumokėjau arti 4000 Eurų. Lietuvoj galėjau tą patį pasidaryti už gal 3000LT. Kalbant apie dantų implantavimą ir kainą, tai manau čia reikia gerai pasianalizuoti pasiūlą, kas ką siūlo ir tikrai galima surasti pigiau ir normalią kokybę. Žinoma, dažnai dar padeda ir rekomendacijos, bet aš sau ieškojau tai internetu tiesiog.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Dantų implantai

Post by Greta »

gintarasgadziukilen wrote:Man teko daryti pilną dantų implantavimą tai sumokėjau arti 4000 Eurų. Lietuvoj galėjau tą patį pasidaryti už gal 3000LT. Kalbant apie dantų implantavimą ir kainą, tai manau čia reikia gerai pasianalizuoti pasiūlą, kas ką siūlo ir tikrai galima surasti pigiau ir normalią kokybę. Žinoma, dažnai dar padeda ir rekomendacijos, bet aš sau ieškojau tai internetu tiesiog.
Nesupratau ka reiskia PILNA dantu implantavima. Absoliuciai visus dantis? Jei visi istraukti, tai implantu tikrai nereikia tiek, kiek buvo dantu. Ju pakanka 14-16. Ir ant ju daromi tiltai.
Nzn kaip galima internete surast normalia kokybe. Tai gali buti tik atsitiktinumo deka.
Kaune yra geras protezuotojas Jonaitis, dirba Partizanu gatveje. Eile pas ji didziule, kainos nemazos. Kokybe visi giria. Bet jei reikia idet tik vieno danties implanta, tai turbut ir internete galima susirast pas ka eiti. Nes tai nera taip labai svarbu.
Kokybes problema iskyla tada, kai tarkim visus likusius apatinius ar virsutinius reik protezuot, kai kur idet implantus, paskui ant visu tiltus. Vot tada ir apsiverksit. Nes tik vienas protezuotojas s 50 sugeba tinkamai atitaikyt sakandi. O nuo to priklausys jusu gyvenimo kokybe.......
vysniauskasg
Posts: 1
Joined: 2015-08-21, 17:43

Re: Dantų implantai

Post by vysniauskasg »

Galvojant apie dantų gydymąsi ne pas pažįstamus būtina žinoti kuo daugiau. Kaip sakė Greta, labai pavojinga, kad neįkištų į uždarą ratą pas save. Tvarkys dantis taip, kad lankytumeis ir lankytumeis. Reikia paklausinėti savo pažįstamų, gal jiems išsprūs keli patarimai apie dantų gydymąsi, kuo daugiau žinosite apie tai, tuo mažesnė tikimybė, kad jus apgaus ir visai nesvarbu ar Lietuvoj ar Olandijoj :)
Post Reply