Gelinių nagų lakavimas!!!

Sfinksiukas
Posts: 4
Joined: 2013-02-28, 20:14

Gelinių nagų lakavimas!!!

Post by Sfinksiukas »

Gelinių nagų lakavimas – būtent tai, ko reikia šių laikų moteriai: gražių, tvarkingų ir ilgai išlaikančių blizgesį nagų!
http://www.facebook.com/pages/Geliniai- ... 74&sk=info
Sfinksiukas
Posts: 4
Joined: 2013-02-28, 20:14

Re: Gelinių nagų lakavimas!!!

Post by Sfinksiukas »

Gelinių nagų lakavimas – būtent tai, ko reikia šių laikų moteriai: gražių, tvarkingų ir ilgai išlaikančių blizgesį nagų!
http://www.facebook.com/pages/Geliniai- ... 0932283074
Sfinksiukas
Posts: 4
Joined: 2013-02-28, 20:14

Re: Gelinių nagų lakavimas!!!

Post by Sfinksiukas »

:D
vaigeme
Posts: 1
Joined: 2013-05-23, 11:37

Re: Gelinių nagų lakavimas!!!

Post by vaigeme »

O kaip ismokstamas manikiuras namuose turint visas reikalingas profesionalias priemones, tik nulis patirties?:)
moni
Posts: 5
Joined: 2015-06-8, 22:25

Re: Gelinių nagų lakavimas!!!

Post by moni »

Sveiki!
Uzklydau cia ieskodama lietuvaiciu, kurios graziai tvarkytu nagucius Hagoje ar aplink Haga. Nuklydau pas azijietes ir vos neapsiverkiau nagus pamacius. Pati nelabai moku susitvarkyt. Gal kas zinot, ar yra lietuvaiciu, kurios man galetu kojytes ir rankytes sutvarkyt? buciau pastovi kliente :) aciukas! :D
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Gelinių nagų lakavimas!!!

Post by Klevas »

Mano brangioji nusipirko ultravioletine lempa, visokiu buteliuku (pagrindai, spalvos, virsutinis sluoksnis, pora valikliu rusiu) sumokejo 55 eurus ir pati viska pasidaro. Niekam ne achiu.

Tiesa, siulau atkreipti demesi i Shellac technologija vietoj Gelinio manikiuro (Gelish).
Skirtumai nedideli:

Nereikia shiaushti nagu pavirshiaus (gadinti nagu)

tachiau netinka LED lempos reikia butinai ultravioletines.

Tuo mano zhinios ir baigiasi
moni
Posts: 5
Joined: 2015-06-8, 22:25

Re: Gelinių nagų lakavimas!!!

Post by moni »

Aciu uz informacija, bet kad as nei moku nei noriu ismokti su nagais knibinetis. Neturiu kantrybes ;) o graziu naguciu norisi :) tikiuosi greitai rasiu. Nesu didele nei gelio nei shellac megeja, man reikia vestuvems. o toliau paprastam manikiurui ir pedikiurui. labai sunku rasti cia , kas gerai padaro :( busiu dekinga jei kas atsilieps ;)
IngaW
Posts: 45
Joined: 2015-06-9, 20:20

Re: Gelinių nagų lakavimas!!!

Post by IngaW »

Tai, kad ten labai paprasta...aš taip pat turiu visą įrangą, daug gražių ORLY gelinių lakų (bet ne tik lakų reikia :) ...), kurie laiko 2-3 savaites.....ir jokių laiko gaišačių/užrašymų ir pan.
moni
Posts: 5
Joined: 2015-06-8, 22:25

Re: Gelinių nagų lakavimas!!!

Post by moni »

Sveika, Inga. Sakai paprasta? as irgi taip manau, kad visos merginos moka pasitvarkyt nagus. As irgi galiu bet nemegstu ir man taip graziai kaip LT merginos padaro neiseina ;( tu gal Hagoj ar kazkur netoli? Bandysiu pas olande viena eiti, gal pasiseks ;) grazaus vakaro! P.S. katik skaiciau, kad Liepos 6 visi dainuosim himna Mindaugo karunavimo proga. Kas kur ruosiasi dainuoti ? ;) jei nerasiu tautieciu pasilipsiu ant taburetes ir viena garsiai trauksiu lol ;)
IngaW
Posts: 45
Joined: 2015-06-9, 20:20

Re: Gelinių nagų lakavimas!!!

Post by IngaW »

Paprasta tikrai :)...youtubej gi pamokeliu yra...zodziu o ir atsiperka viskas po 5 nagų nusilakavimo :D aš dar ne NL, bet jau greitai busiu :D
Post Reply