Dantų priežiūra

jurga42
Posts: 1
Joined: 2013-04-20, 14:38

Re: Dantų priežiūra

Post by jurga42 »

Turi būtinai prigyti, man tai prigijo be problemų irgi.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Dantų priežiūra

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:
ir apskritai kaip žmonės Lietuvoj be laikinų dantų paleidžiami į gatvę - siaubiakas!!!

Kuo cia deta Lietuva? :crazy:

Va ka tik musu kaimynas (Olandijoje!) beveik 10 dienu vaiksciojo be dvieju priekiniu dantu. Dantis reikejo istraukt, nzn smulkiai kas ten per problema buvo, bet ne esme. Esme tame, kad ant zaizdos niekas nekisa plastmases, su kuria reikia padaryt ismatavimus, kad padaryt laikina tiltuka. Juk jo irgi negali be ismatavimu padaryt! Taigi tik po triju dienu padare ismatavimus, o dar po savaites buvo gatavas laikinas tiltas ant 4 dantu. Ir pagal Olandijos tempus, tai cia skaityk zaibu viska padare. ;)
Siaip jau visur rasoma, kad nereik skubet i ka tik istraukta vieta kazka grusti, net laikina danti/tiltuka. Galima, bet geriau nereikia.
Zinoma, jei zmogui darbe tai labai aktualu, tai gal jam kazkaip ir uzlopys laikinai ta skyle, bet man atrodo , kad tokius dalykus geriau daryt atostogu metu, kai gali namie ramiai be tu priekiniu pabut ir leist viskam uzgyt.

Be to, buna,kad reikia ilgo gydymo, kad kazka idet. Juk pats irgi vaikstai be keleto dantu, nes reikia gydymo. Taigi cia niekad negali zinot kas kokias turi problemas ir kodel jis be dantu.

Na zmones daznai vaiksto ne tik be laikinu, o ir be nuolatiniu. Nes vieni neturi babkiu dantis susidet, o kiti del sveikatos NEGALI JU DETIS. Is savo odontologo suzinojau,kad yra ir tokiu zmoniu, kuriems negalima daryt jokiu manipuliaciju burnoje. Jie verkia, rekia, saukia, vemia, spiria, jiems uzkyla spaudimas iki 200 ir t.t. Yra buve kad juos istinka infarktas, jei juos bando laikyt. Tokiems zmonems tik istraukia su bendra narkoze ir vsio.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Dantų priežiūra

Post by Qlumpyz »

nu yra visokių, bet nereikia leistis į kraštutinumus. aš žinau atvejį, kai viską išmatavo dar neištraukus dantų, padarė protezus ir netgi primatavo, o tada per vieną dieną ištraukė ir įmetė protezus. man atrodo kad yra didelis nepatogumas paleisti žmogų nors ir valandai be dantų, ir stengiamasi kiek įmanoma to išvengti.
mano atveju yra šoniniai ir to nesimato, todėl ir leidžia man porą metų gydytis...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Dantų priežiūra

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:
mano atveju yra šoniniai ir to nesimato, todėl ir leidžia man porą metų gydytis...
O ka gi tau odontologai padetu, jei, tarkim, tau butu priekiniai iskrite, o ne soniniai? Juk cia tik laimes dalykas,kad butent taip atsitiko. Nors ta laime salygine, jei pora metu ner su kuo maista kramtyt. :sick:
Kaip jie galetu leist ar neleist tau gydytis pora metu, jei to reikia?
Tomas1992
Posts: 13
Joined: 2019-06-20, 10:33
Contact:

Re: Dantų priežiūra

Post by Tomas1992 »

Na neseniai teko darytis burnos higiena vilniuje tai galiu pasakyt tik tiek kad paslaugų kokybė beveik niekuo nesiskiria nuo olandiškų tik kaina daugiau nei dvigubai mažesnė pas mus.
Post Reply