Dantų priežiūra

Vartotojo avataras
Greta
Pranešimai: 3149
Užsiregistravo: 2010-11-4, 22:11

Dantų priežiūra

Standartinė Greta » 2012-11-15, 23:51

Qlumpys rašė:

taigi galit mane pasveikint, praėjau tą pragarą su tuom valymu, pirma mane matavo, kas prilygsta gestapui, paskui keturis kartus valė (kiekvienas kwadrantas= http://nl.wikipedia.org/wiki/Mondkwadrant (ketvirtis) kas savaitę), ką tik grįžau po paskutinio valymo :(
dar ir nupoliravo, kas nemažiau skausminga, nes dantenos pasislinko, atidengdamos paslėptą šaknų dalį ir žiauriai reaguoja į šaltį/karštį :x

vnžo nepavydžiu tiem, kam reikės pereiti tas kančias, mano poketai (kišenės) labai gilūs, tai tas suteikė papildomo malonumo :shifty: :shh: :wtf:
Is vienos puses sveikinu, o is kitos uzjauciu. Procedura tikrai baisi, ypac jei ja atlieka koks internas...
Siaip turiu savo, niekuo nepagrista nuomone, kad si procedura nera geris dantims. Manau, kad tinkamai dantu prieziurai pakanka gero valymo kasdien su sepetuku ir butinai su siulu. Dabar yra geru siulu pasirinkimas, su kuriais galima ne tik dantu tarpus is virsaus isvalyt, o ir ikisus ta siula apacioje tarp dvieju dantu ir dantenu, ne tik isvalyt, bet ir pamasazuot dantena. To siulo vienas galas kaip zilka. Jei dantena nuo to ima kraujuot- nereikia isigast. Ir toliau kas vakara reik valyt su tuo siulu. Po dvieju savaiciu dantenos nustos kraujuot ir bus sveikos, jei nera kokiu nors giluminiu uzdegimu.

Be to, jei dantenos paburke, paraude, skausmingos ar kraujuoja - galima kasdien po 3-4 kartus skalaut su Azuolo zieves nuoviru. Azuolo zieves galit gaut bet kurioj vaistinej Lietuvoje. Is karto nusipirkit 2-3 pokelius, butent tiek reikia,kad praeitu uzdegimas.
Kartais ant tos zieves pokeliu buna surasyta tokia instrukcija, kad atrodo jog tas skystis bus naudojamas kosmines raketos kurui.:) Nekreipkit i tai demesio. I stikline iberkite puse valgomojo sauksto zieves, uzpilkit trecdali stiklines verdanciu vandeniu, uzdenkit lekstute, duokit 10 min prisitraukt, perkoskit i kita stikline ir skalaukit. Skystis turi buti ne per siltas ir neatsales. Skalaujama taip: paimat i burna ir laikot ant dantenu kokias 20 sekundziu, paskui paburbuliuojat ir išspjaunat. Tada imat kita gurksni.

Be to, dantenu gydymui gerai tinka Propolio skystas ekstraktas. Jis tinka ir kai dantenos paburkusios, kraujuoja ir kai itariat jog yra kazkokia infekcija. Zenkliai geriau skalaut su Propoliu, nei su tas baisiais cheminiais skysciais, kuriu dabar pilnos pardes. Nzn kaip zmones juos ima i burna, kur ju protas. Visokie Listerinai ar biesas zino kaip jie dar ten vadinas. Pries n metu buvo nustatyta,kad burnos skalavimo skysčiai, tokie kaip Listerinas, gali padidinti burnos vėzio rizika, bet mokslininkams greit buvo uzciauptos burnos ir jie neuzilgo pranese,kad apsiriko, kad jokio vezio nebus, gerkit pilna burna ta bruda. :mrgreen:

Su Propoliu verta retkarciais paskalaut ir visai seikas dantenas.
Na visi turbut zinot,kad propolis tai biciu pikis.

Bičių pikis, arba propolis, yra sakinga, maloniai stipraus kvapo ir kartoko, aštraus skonio biologiškai aktyvus produktas. Jo spalva - nuo gelsvos iki tamsiai rudos, pilkos ar žalsvos. Kuo pikis senesnis, tuo spalva tamsesnė. Veiksmingas gydomąsias savybes propolis išsaugo net iki 10 metų. Bitės pikį renka nuo medžių (topolių, beržų ir kt.) lipnių pumpurų, ūglių ir naudoja jį avilio plyšiams klijuoti, medui akiuoti, gendantiems svetimkūniams, kurių negali pašalinti iš avilio, balzamuoti, mat pikis nepraleidžia oro ir drėgmės. Dėl tų pačių konservuojančių savybių jis neleidžia gesti bičių produktams (pvz., bičių pieneliui), dygti į avilį suneštoms žiedadulkėms. Be to, bitės pikiu dezinfekuoja korių akutes ir taip apsisaugo nuo ligų, dar ir aromatizuoja avilį.

http://www.bitininkas.lt/produktai/pikis.htm

Qlumpyz
Pranešimai: 1156
Užsiregistravo: 2010-10-30, 22:55

Re: Dantų priežiūra

Standartinė Qlumpyz » 2012-11-16, 09:40

Greta rašė: Manau, kad tinkamai dantu prieziurai pakanka gero valymo kasdien su sepetuku ir butinai su siulu.
Tai kad tame ir reikalas kad nepakanka. Mano visos problemos būtų buvę žymiai mažesnės, jeigu tai būčiau žinojęs nuo vaikystės, bet deja, medicina tada buvo kur kas žemesnio lygio, tiek Lietuvoj, tiek ir Vakaruose.
Na kai sužinai tokius esminius dalykus sukakus 40 metų, tai nėr ko stebėtis, kad atvejis žiaurus.

Taigi pradėsim:

siūlo nepakanka, jo pakanka gal 2-5% atvejų. Visa esmė - kokie tarp dantų tarpai. Valymas ir dantenos masažavimas turi vykti standžiai. Jeigu atstumas tarp dantų daugiau 1 mm, kas dažniausiai ir būna, tai siūlo akivaizdžiai nepakanka.
Tam šiais laikais yra naudojami spiraliniai šepetukai (ragers). Jie būna nuo 2 mm iki 12 mm skersmens.
Rageriai būna įvairių firmų ir jie nėra pigūs. Vieno numerio pakelis gali kainuoti nuo 2 iki 4 eurų; praktika rodo, kad vienam asmeniui dažniausiai reikia įvairių numerių ragerių. Todėl susidaro nemaža suma. Taip pat reikia žiūrėt kokių firmų ragerius naudoti, nes prasti rageriai labai greit nusišeria.

Nuotrauka čia: http://tandartsdewildt.praktijkinfo.nl/ ... 53/ragers/

Įkišus ragerį tarp dantų, reikia 15 kartų brūkštelėti ten ir atgal. Paskaičiuokit kiek laiko kasdien jums užims ta procedūra :crazy:

Kalbant apie dantų šepetuką: griežtai rekomenduojama pereiti prie elektrinio (mano Oral-B su 4000 apsisukimų per minutę).
Jis ne tik šalina apnašas bet ir masažuoja dantenas.
Visi tie navarotni antgaliai yra didelė nesąmonė. Pakanka paprastos plokščios galvutės.
Dantų pastos irgi neverta naudoti per daug, užtenka vos vos truputėlio, kažkur 1/4 dantų šepetėlio ploto.
Dantis reikia valyti 8-12 minučių, vieną kartą per dieną (2-3 min kwadrantas)
Geriau yra valyti vieną kartą per dieną bet ilgai, negu 3 kartus per dieną trumpai.

Greta rašė: Be to, jei dantenos paburke, paraude, skausmingos ar kraujuoja - galima kasdien po 3-4 kartus skalaut su Azuolo zieves nuoviru.
Be to, dantenu gydymui gerai tinka Propolio skystas ekstraktas.
Jeigu dantenos tiek nustekentos, kiek kad rašo Greta, jums skalavimas jau nepadės, jums - paradontitas.
Žmonės metų metais gydosi šią ligą.
Jeigu ignoruojat paradontitą, jums pradės kristi sveiki dantys (man būtent taip ir nutiko).
Tai be galo šlykšti liga, nes joks protezuotojas nesiims nieko daryti, kol neišsigydisit paradontito.
Jeigu protezuotojas, ignoruodamas paradontitą, jums sudės kažką kas brangiai kainuoja, po kiek laiko viskas nulėks ir bus išmesti pinigai į balą.
Todėl normalūs protezuotojai paprasčiausiai neprasideda su tokiais pacientais.
Šiaip apie paradontitą verta kalbėti atskirai jeigu kam aktualu.

Skalavimui tinka toks medicininis skystis kaip Hextril

nuotrauka čia: http://www.seuren-health.com/index.php? ... d_ID=17457

jo būna pirkti vaistinėse be recepto ir kai kuriose Drogisterij.
Jis labiausiai tinka, kai yra kraujuojančių vietų ar po burnos ertmės operacijų (negalima skalauti iškart po operacijos, bet po 2 dienų jau galima pradėti).
Geriausia yra pasitarti su savo dantų gydytoju.

Vartotojo avataras
Greta
Pranešimai: 3149
Užsiregistravo: 2010-11-4, 22:11

Re: Dantų priežiūra

Standartinė Greta » 2012-11-17, 00:13

Qlumpyz rašė:
1......Mano visos problemos būtų buvę žymiai mažesnės, jeigu tai būčiau žinojęs nuo vaikystės, bet deja, medicina tada buvo kur kas žemesnio lygio, tiek Lietuvoj, tiek ir Vakaruose.
Na kai sužinai tokius esminius dalykus sukakus 40 metų, tai nėr ko stebėtis, kad atvejis žiaurus.


2........Tai be galo šlykšti liga, nes joks protezuotojas nesiims nieko daryti, kol neišsigydisit paradontito.
Jeigu protezuotojas, ignoruodamas paradontitą, jums sudės kažką kas brangiai kainuoja, po kiek laiko viskas nulėks ir bus išmesti pinigai į balą.
Todėl normalūs protezuotojai paprasčiausiai neprasideda su tokiais pacientais.


3........Šiaip apie paradontitą verta kalbėti atskirai jeigu kam aktualu.

1. Qlumpy, o ar tu tikras, kad periodonta tau sukele dantys, ypac jei jie buvo sveiki????

Pastebėta, kad periodontitas išsivysto žmonėms, kurie skundžiasi vidaus organų – skrandžio, kepenų, širdies – veiklos sutrikimais. Esama nuomonių, kad periodontitas sietinas su kraujagyslių, endokrininės ir nervų sistemos ligomis, paveldimumu, netinkama mityba, seilių sudėties ypatumais, rūkymu.
Netekus dantų ir jų neprotezuojant didesnis krūvis tenka likusiems dantims. Tai irgi gali paskatinti periodontito vystymąsi. Jeigu nuryjamas nepakankamai gerai sukramtytas maistas, taip pasunkinamas skrandžio bei kitų vidaus organų darbas. Susiformuoja tarsi užburtas ratas: periodontitas ir jį veikiantys faktoriai skatina vidaus organų ligas, o pastarieji savo ruožtu neigiamai veikia burnos ertmę.


2. ..... Normalus protezuotojas taip, neprasides, t.y. jis pasiulys nueit pas kita specialista, o paskui grizt pas ji. Bet nedaug tokiu yra. Ir atvejai, kad sudeti brangus tiltai po metu nueina velniop - dabar labai dazni.

3..... Manau, kad tai visiems aktualu. Gal kazkas siuo metu net nezino, kad jam jau aktualu ar rytoj bus aktualu.
Beje, anksciau periodontitas buvo vadinamas parodontoze.
Su tais periodontitais irgi yra neaiskumu, nes yra marginalinis, viršūninis, kraštinis, šoninis........... Na šoninis atrodo ir yra tas, kas seniau buvo vadinama parodontoze, kai sveiki dantys iskliba ir krenta.

Apie viršūnini periodontita cia yra aiski info.
http://odontologija.com/wiki/index.php? ... iodontitas***

Na o paskui kuo toliau i miska, tuo daugiau medziu: pulpitas, gingvitas, stomatitas....... :oops: :sick:

Pulpitas
http://www.odontologija.com/wiki/index. ... e=Pulpitas***

http://www.panodontologai.lt/lt/periodo ... u_gydymas/

Vnz kartais atrodo, kad paprasciau visus dantis istraukt, kai jau prasideda baisines problemos,idet isimamus protezus ir pamirst visus skausmus. Bet kai paziuriu kaip tie su protezais valgo,kaip juos burnoje makalauoja, tai aisku, kad tie protezai irgi nera geris. Ir nzn kodel mokslas sioje srityje ne kiek nepasistumejo per pastaruosius 20-30 metu. Nebent tai, kad klijus tiems protezams isrado ir dabar jie i bulviene nesukrenta. ;) Bet kai pagalvoji kokiu tik nera isradimu kitose srityse, pradedant nuo implantu ir baigiant visokiomis kamieninemis lastelemis is kuriu greit bus pagaminamas/uzauginamas ir isodinamas naujas dantis, tai protezu srityje kaip ir nieko. Gal samoningai?

Qlumpyz
Pranešimai: 1156
Užsiregistravo: 2010-10-30, 22:55

Re: Dantų priežiūra

Standartinė Qlumpyz » 2012-11-17, 12:06

va būtent šitoj nuorodoj aprašytas mano atvejis: šaknų valymas ir poliravimas, įdomu kiek kainuoja Lietuvoj.
o paradontozė mano atveju - tai kaulo tirpimas, ir šaknim ilgainiui dingsta sukibimas; todėl svarbu išvalyti ir išgydyti dantenas, kol kaulas nespėjo visiškai ištirpti (atsitraukti), nes tada jau viskas gali iškristi.

o prieš raunant viską ir dedant protezus reikia nepamiršti vieno dalyko - kad protezai atlaiko maždaug 10 metų, taigi laikausi tokios nuomonės, kad anksčiau nei 50 metų amžiaus reikia stengtis neprasidėti su visokiais tiltais ir implantais, nes 2 kartus juos keisti (2 x 10 metų) gali žandikaulis ir neatlaikyti.

Vartotojo avataras
Greta
Pranešimai: 3149
Užsiregistravo: 2010-11-4, 22:11

Re: Dantų priežiūra

Standartinė Greta » 2012-11-17, 22:58

Qlumpyz rašė:
......................o prieš raunant viską ir dedant protezus reikia nepamiršti vieno dalyko - kad protezai atlaiko maždaug 10 metų, taigi laikausi tokios nuomonės, kad anksčiau nei 50 metų amžiaus reikia stengtis neprasidėti su visokiais tiltais ir implantais, nes 2 kartus juos keisti (2 x 10 metų) gali žandikaulis ir neatlaikyti.
Nelabai supratau kuo remiesi....

Turiu visa buri pazistamu, kurie 1990- uju pradzioje Izraelyje susidejo tiltus. Taigi jau 20 metu praejo. Kai kurie dabar po truputi juos keicia, o kai kurie dar ne, nes stomatologai, viska jiems patikrine, patys pripazino, kad viskas sveika ir dar nera reikalo nieko keist. Metalokeramikos tiltas gali atlaikyt ir 30 metu, priklauso nuo to, kaip profesionaliai jis buvo padarytas ir kaip profesionaliai, saziningai buvo sutvarkyti dantys po juo. Na ir zinoma dar nuo burnos higienos. Jei nevalysit dantu/tilto pora metu is eiles, tai gal ir po 5 metu ji teks ismest... ;)

Be to, jei nezinai, dabar jau nebemetami lauk tiltai, jei nera butinybes. Gydoma per metalokeramika! Mano sesei puikiausiai pragreze metalokeramikos karunele, uzgyde kazkoki uzdegima po danciu, isvale kanala ir vel uzdare ta karunele. Nieko nematyt,kad kazkas buvo daryta. Bet aisku reik rast gydytoja, kuris ta sugebes padaryt ir kuris NORES tai daryt. ;) Problema slypi ne techninese galimybe, o finansinese. Koks rezonas gydytojui knistis su ta tavo karunele 4 kartus is eiles po valanda ir is taves paimt max 400 litu? Jei jis gali pasakyt, kad ta pvz 4 dantu tilta reik mest lauk, VISKA po tiltu reikia gydyt ir daryt nauja tilta. Taigi paskaiciuok pats kiek jis nuraus.

Tavo patarimas "reik neprasidet anksciau nei 50 metu" skamba juokingai. Nu Qlumpy, koks asilas darys tilta, jeigu JO NEREIKIA???
Ir nesvarbu ar tau 20 ar 50 metu!
Viena mano pazistama tais minetais 1990-ais susidejo Izraelyje tiltus ant visu dantu. Jai tada buvo 30 metu.
Nu gal ne tiltais reik vadint, nes ji dar turejo (ir turi) visus savo dantis. Tiesiog visi buvo plombuoti perplombuoti, aptrupeje, pagelte, labai baisus. Dar keli metai ir butu likusios vien saknys. Taigi visi buvo sutvarkyti, gerai paruosti "ziemojimui" ir buvo apvilti su metalokeramika ir stovi graziai iki siol.

Kaip bebutu, jei nebera danties, ypac jei nebera keleto dantu greta, tai geriau daryt tilta, nei be dantu vaiksciot. Tai ne tik neestetiska, apsunkina maisto kramtyma, bet ir dantenos nuseda toje vietoje, kur yra tustuma. Kai pagyvensit su ta skyle 30 metu ir senatvej noresit pasidaryt isimamus protezus, bus dideliu problemu juos isliet is plastmases pagal zandikaulio idubimus.

Beje, nepamirskit, kad jei dantis nupuvo, nutrupejo ar isdauztas, nereikia istraukt ir saknies, jei ji sveika arba jei ja imanoma uzgydyt!!! I ta uzgydyta sakni stomatologas isuka geleziuka (iklota/stifta) ir ant jo uzdeda dirbtina danti is metalo keramikos.

Qlumpy, kodel zandikaulis gali neatlaikyt tiltu? Is vis nesupratau minties, nes siaip jau normaliai tiltai stovi ant dantu ar iklotu. Pvz ner 2-3 dantu greta, tai padaro tilta is 5 dantu. Trys sedi ant dantenu, o ant dvieju is sonu uzmaunami metalokeramikiniai apvalkalai/dantys. Ir tie trys dirbtiniai dantenu/zandikaulio juk nespaudzia, nes su siulu gali po juo vazinetis ir isvalyt kai reikia. Nors nieko nesimato, kai ziuri, atrodo kaip ir savo dantys, einantys is pat saknu.

O kas del implantu, tai turiu priesinga nuomone, nei tavoji. Implantus reikia deti tik tada,kai esi jaunas! Nes tada tavo kaulai stiprus ir implantai jiems nekenkia. O kai esi virs 50, jau gali turet kaulu isretejima, galbut sergi ivairiom ligom, vartoji daugybe vaistu.... Visa tai mazina tikimybe, kad implantas prigys. Nepamiskit, kad implanto prigijimo tikimybe VISISKAI SVEIKAME KAULE JAUNAM ZMOGUI yra 80 %. Tai kokia bus tikimybe sename kaule? :crazy:

Be to, nepatarciau jaunam 20-25 metu zmogui, kuris neteko 1 danties, deti tilta ir nupeiliavot greta stovincius sveikus dantis, kurie galbut dar ramiai gyvens 30-40 metu!!! O tiltas, idetas musu laikais, dabartiniu aferistu stomatologu, tikrai laikys ne ilgiau 7-8 metus. Jaunam ner ko bijot implantu. Ypac jei reik idet viena ar du dantis skirtingose vietose. Tai geriau nei tiltai. Zinoma, sveikata reik pasitikrint ir 20 metu zmogui, pries dedant implantus. Nepamirskit,kad stomatologai visada jums pasakys: oi, jums tikrai galima det implantus, jokios rizikos, matau nuotraukoj, geras kaulas..... O paskui, po operacijos sakys: oi, nezinau kodel jums neprigyja, na zinot juk taip jau buna, apie 20% implantu neprigyja............ :oops:

Bet jei esi vyresnis nei 50 metu, tikrai patarciau susimastyt ar galima rizikuot draskyt zandikauli !!! O jei ta operacija nepasiseks? Ar zinot kokios gali buti pasekmes ? Kas tada darysis su zandikauliu???? AS NEZINAU! Bet bandziau suzinot. Dudki! Visi kaip vienas odontologai kukliai nuleidzia akytes ir mykia: nu zinot.... nu nezinau.... nu gali buti problemu..... nu bus negerai...... Kas bus negerai, jolki palki!?! NESAKO! Tiesiog bijo sakyt! Nes dabar gaudo i tinkla visus is eiles, uzknisa prota, daro bile ka, bile kam, bile kaip ir laimingi kraunas turtus.

As jau sau esu pasakius, kad jei ateis tokia diena, kad burnoj nebeliks ne dvieju dantu vienam zandikaulyje - idesiu isimamus protezus, bet tikrai nerizikuosiu su impalantais. Kol yra nors du dantys- viskas gerai. :D Zinoma, jie turi buti ne greta, o skirtinguose sonuose. Bent dvi saknys - irgi dar ne galas. Nes tada dedama taip vadinama "pasaga"- tiltas ant tu dvieju dantu.Na jis nuo isimamo skirias tuo, kad ji daro is metalo keramikos, taigi jis neluzineja kas pora menesiu ir jo nereikia isiminet, jis neiskrenta i bulviene. ;)
Na tiesa pasakius nelabai isivaizduoju kramtymo galimybiu su tokiu tiltu ar su isimamais, bet juk gyvena su jais milijonai senu zmoniu.............. :thumbdown:

Qlumpyz
Pranešimai: 1156
Užsiregistravo: 2010-10-30, 22:55

Re: Dantų priežiūra

Standartinė Qlumpyz » 2012-11-18, 00:22

Greta rašė:
Tavo patarimas "reik neprasidet anksciau nei 50 metu" skamba juokingai. Nu Qlumpy, koks asilas darys tilta, jeigu JO NEREIKIA???
Ir nesvarbu ar tau 20 ar 50 metu!
Greta, tikrai yra ir tokių asilų, kurie 30 metų gražiausius dantis išsirauna... :crazy: atseit "kreivi" na ne tokie jau ten kreivi, bent jau man tikrai taip neatrodo; bet žinai, ko tik nebūna, kai reikia prieš kameras eiti dirbti.

Taigi aš konkrečiai apie jaunimą, kai 30 metų viską išmeta lauk, man įdomu, ką tas žandikaulis darys, kai jam bus 50 - 60 metų ir reikės viską keisti, tai kas jau ten bebus?

Qlumpyz
Pranešimai: 1156
Užsiregistravo: 2010-10-30, 22:55

Re: Dantų priežiūra

Standartinė Qlumpyz » 2012-11-18, 00:24

o tas implantų neprigijimas tai tikrai mistinis momentas, ir aš esu girdėjęs, kai iš 4 tik vienas prigyja... o babkės tai jau sumokėtos, ir tiū tiū viskas.
o ant ko tada viską kabinti?
ir apskritai kaip žmonės Lietuvoj be laikinų dantų paleidžiami į gatvę - siaubiakas!!!

Vartotojo avataras
Greta
Pranešimai: 3149
Užsiregistravo: 2010-11-4, 22:11

Re: Dantų priežiūra

Standartinė Greta » 2012-11-18, 03:52

Qlumpyz rašė:
.......Greta, tikrai yra ir tokių asilų, kurie 30 metų gražiausius dantis išsirauna... :crazy: atseit "kreivi" na ne tokie jau ten kreivi, bent jau man tikrai taip neatrodo; bet žinai, ko tik nebūna, kai reikia prieš kameras eiti dirbti.

..........Taigi aš konkrečiai apie jaunimą, kai 30 metų viską išmeta lauk, man įdomu, ką tas žandikaulis darys, kai jam bus 50 - 60 metų ir reikės viską keisti, tai kas jau ten bebus?
Aaaa, cia tu apie tuos, kurie susideda dirbtinius dantis del grozio/kameru. Na cia visai kita tema. Tie zmogeliai ne tik dantis is dyko buvimo susideda ir kita nosi pasidaro ir lupas ir visa zandikauli, jie net pimpi prisisiuva ar nusipjauna. :mrgreen: Bet mes cia kalbam apie normalius zmones ir ju ligas.

Na po 30 metu manau bus israsta daugybe budu kaip pagelbet tiems,kurie viska jaunystej ismete lauk. ;)

Vartotojo avataras
Greta
Pranešimai: 3149
Užsiregistravo: 2010-11-4, 22:11

Re: Dantų priežiūra

Standartinė Greta » 2012-11-18, 04:04

Qlumpyz rašė:o tas implantų neprigijimas tai tikrai mistinis momentas, ir aš esu girdėjęs, kai iš 4 tik vienas prigyja... o babkės tai jau sumokėtos, ir tiū tiū viskas.
o ant ko tada viską kabinti?
ir apskritai kaip žmonės Lietuvoj be laikinų dantų paleidžiami į gatvę - siaubiakas!!!
Be laikinu dantu dar ne siaubiakas, jei tik neprigijo, bet ir nieko blogo nepadare. Na pabusi namie ant biuletenio savaite, o po savaites padarys tiltus ir vel busi su dantim. Pinigai aisku tiu tiu. Teismai Lietuvoje uzversti bylom ir beveik visi del tu implantu. ... Na ka ten gali is gydytoju prisiteist, jei ju visuose saituose idet aiski info: apie 20% neprigijimo rizika. Taigi buvai ispetas. O jei nori su gydytoju sutarties,kad jis atiduos babkes, jei implantai neprigys, tai sudaryk tokia ir pasirasyk pas notara. Paziuresiu kuris gydytojas is tu,kurie garantuoja,kad tau galima ta operacija daryt, ta sutarti pasirasys. ;)

Beje dar viena siaubiako serija buna tokia. Zmogus turi dar geras saknis, bet dantu nebeturi. Jam eilinis Lietuvos stomatologas aferistas pasiulo i tas saknis idet iklotus ir ant ju deti dantis - metalokeramika. Gydytojas aiskiai mato,kad zmogaus dantu saknys yra siauros, silpnos ir iklotams netinka, bet tyli, nieko nesako, nes tai dideli pinigai, jei daroma visa burna. Taigi iklotu idejimo metu VISOS saknys skyla. Tada jas visas belieka istraukt. Uz iklotus sumoketa, tada sumokek uz visu istraukima, po to maziausiai du menesius turi buti is vis be dantu kol viskas uzgis, o tik tada galima pradet daryt isimamus protezus.

kazysbo
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-02-5, 13:16

Re: Dantų priežiūra

Standartinė kazysbo » 2013-02-5, 13:23

Na pats šį rudenį du implantus dėjausi ir lyg ir nieko, prigijo ;)

Skelbti atsakymą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių