Skalbykle su dziovykle 2in1

Post Reply
zingeris
Posts: 33
Joined: 2018-06-27, 22:30

Skalbykle su dziovykle 2in1

Post by zingeris »

Sveiki. Ketinau pirkti 2in1 skalbykle, tai svarsciau ar verta. Nes daug kur raos, kad jos dazniau genda, tai kazkaip ranka nekyla. kokia jusu nuomone? Gal zinot ir modeliu kokiu patikimesniu?

metalove
Posts: 32
Joined: 2018-07-31, 15:57

Re: Skalbykle su dziovykle 2in1

Post by metalove »

Čia priklauso nuo keletos faktorių. Jeigu gyveni kokiam lofte, kur mažai vietos, neturi daug vietos kur galima būtų išdžiaustyt rūbus, tai 2in1 tikras išsigelbėjimas būtų :) Kainos tai palyginus gan panašios kaip ir tik skalbyklių, gali užmest akį https://www.elektromarkt.lt/lt/buitine- ... -dziovykle Dėl gedimų tai irgi čia perdėtos šnekos manau, nes genda jos panašiai kaip ir paprastos skalbyklės. Reik tik neužkraut būgno, visada stengtis mažiau sudėt rūbų, geriau du skalibmus padaryt. Tai taip lėčiau dėvėsis skalbyklė :)

Meshkius
Posts: 38
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Skalbykle su dziovykle 2in1

Post by Meshkius »

Ir as del tos pacios priezasties bijau. Nors kaimyne labai gyre, kad jai viskas super ir jau beveik metus yra pilnai patenkinta pirkiniu, tik talpa mazoka. Nors labiau linkciau prie atskiru, nes skalbykle apynauje ir puikiai veikianti, tik nezinau kaip ikomponuoti. Viena ant kitos neuzsides, nes virs skalbykles spintele, o salia statyti gausis prisiglaudusi prie beremes stiklo konstrukcijos kas taip pat gasdina, nes vis tik vibracija nemenka.

Post Reply