Elektra jaarnota

Post Reply
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Elektra jaarnota

Post by kregzdutenr1 »

:D As pasigirsiu jog siandien jaarnota gavau.Tik negaliu patiketi jog tiek mazai per metus isnaudojau energijos,suma nesiekia nei 100Eur,galvoju gal klaida?pasitikrinau dar karta skaitiklius :P .Ir smagu kai zinau jog as gausiu atgal pinigeliu ir nereikes damoketi.
PS:pas mane siluma atskirai nuo elektros.Sildymas ne su dujom.
Taigi as uz ENECO!Pati seniausia imone patikimesne. :idea:
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Elektra jaarnota

Post by 111 »

O kuom sildymas pastave jei ne dujom?
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Elektra jaarnota

Post by Qlumpyz »

mums irgi grąžino šiemet, berods porą šimtų...
ir aplink iš daug kolegų esu girdėjęs tą patį.
aš kartais galvoju, kad užpernai jie tiesiog perlenkė lazdą ir visiems užvyniojo per didelius mokesčius, paskui gavo į skūrą... :mrgreen: :clap:
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Elektra jaarnota

Post by kregzdutenr1 »

111 wrote:O kuom sildymas pastave jei ne dujom?
Mano name nera jokiu duju.Pas mane sildimas WKK.Durzam warmte.O kaip jie konkreciai ta sildyma tiekia?Regis naudojamos tos dujos bet?Na nelabai ir as suvokiu :oops:

Micro-warmtekrachtkoppeling en HRe-ketel
Een micro-wkk wekt warmte en elektriciteit op, voor gebruik in huis. Er zijn verschillende typen. Het meest geschikt voor huishoudens is de HRe-combiketel op aardgas voor verwarming en warm water. Het toestel bestaat uit een hoogrendementsketel en een kleine heteluchtmotor. Deze motor maakt gebruik van temperatuurverschillen en wekt elektriciteit op zodra de ketel brandt voor verwarming of warm water. Dit kost wat extra aardgas, maar bespaart op de elektriciteitsrekening. Als er meer elektriciteit nodig is dan de aardgasmotor kan leveren, dan wordt stroom gebruikt van het elektriciteitsnet.

Deze installaties zijn het meest rendabel voor grotere woningen, met een gasverbruik boven 1.600 m3 per jaar.HRe ketels van verschillende fabrikanten zijn vanaf 2010 leverbaar. AgentschapNL heeft berekend dat een huishouden met micro-wkk, afhankelijk van het type woning, op jaarbasis 220 euro kan besparen aan energiekosten. Lees meer op
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Elektra jaarnota

Post by 111 »

Tai ar as kazko nesuprantu , ar aardgas juk ir yra tos dujos , tik pas tave kitokio tipo , ir kaip rasoma didesniems namams nei vidutiniams .
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Elektra jaarnota

Post by kregzdutenr1 »

111 wrote:Tai ar as kazko nesuprantu , ar aardgas juk ir yra tos dujos , tik pas tave kitokio tipo , ir kaip rasoma didesniems namams nei vidutiniams .
Sildomas vanduo +Siluma gaminama ,ardgaas ir elektros pagalba +hteluchtmotor.
Duju pas mane name isviso nera.Virykle tai pat tenka elektine naudoti pvz Inductie :!: virykle naudingesne nei keramine.
edviu
Posts: 40
Joined: 2021-06-28, 11:45

Re: Elektra jaarnota

Post by edviu »

okei, įdomios įžvalgos, bet žinokit manęs vis tiek niekas neįkalbės turėti kitokią sistemą nei oras oras. max patogu, pirkom sanleja.lt, labai patenkinti
Post Reply