Interjeras

Post Reply
rotundras
Posts: 7
Joined: 2018-03-30, 02:15

Interjeras

Post by rotundras »

Sveiki :) Pagaliau po ilgų metų praleistų skinant gėles susitaupiau savo svajonei - nuosavam namui. Jis jau tuoj bus baigtas statyti savo pačio rankomis, beliks tik suplanuoti interjerą. Gal turit patarimų, kaip galėčiau pagyvinti interjerą? Arba pasidalinti šiaip kokių puslapių, kur glaima rasti įdomesnių idėjų ?:) Pats prijaučiu labiau minimalistiniam interjerui, patinka masyvūs mediniai baldai

zingeris
Posts: 33
Joined: 2018-06-27, 22:30

Re: Interjeras

Post by zingeris »

Na priklauso viskas nuo tavo skonio, bet manau pagrindinė taisyklė būtų, kad kuo mažiau apstatyti namai, tuo geriau :) Keletas esminių baldų - sofa, kėdės, stalas, foteliai ir viskas. Visą kitą padaro nedidelės interjero smulkmenos, apšvietimas, žaidimas su spalvom. Dėl spalvų tai visada sueis tamsesnės pastelinės spalvos. Neatmesčiau ir tapetų, neblogas būdas paįvairinti namus. Galima rasti tikrai gražių tapetų (https://www.tapetuparduotuve.lt/) Kaip matai niekuo neprimena tų senų sovietinių tapetų :) Kitas dalykas - tai apšvietimas. Reiketų daugiau šviesos šaltinių, o ne vieno pagrindinio. Keletas pastatomų šviestuvų, tada keletas tikslinių apšvietimų, kai nedidelė lempa nukreipiama į paveikslą ant sienos. Dar svarbus dalykas, kuriant interjerą, tai visokios smulkmenos. Aksesuarai, suvenyrai, nedideli akcentai. Pvz jei kambaryje dominuoja neutralios pastelinės spalvos, labai užakcentuota būtų nedidelė ryškių spalvų detalė, pvz šviesos jungtukas (https://www.jung.de/lt/862/produktai/dizainas/ls-990/). Dar bendram interjero vaizui niekada nepamaišys augalai ir knygų lentynos :)

Dilas55
Posts: 11
Joined: 2020-03-16, 16:00

Re: Interjeras

Post by Dilas55 »

Sveikas, na ar ipusejo statybos? Kaip sekasi su interjeru? Kad ir interjeras yra labai svarbu, nereiktu pamirsti ir namo isores bei aplinkos. Mes kai statemes nama, tai labai akcentavom si aspekta. Daug demesio skyrrem taku, ivairiu gelynu projektavimui. Daug geru dalyku suradome sioje internetineje parduotuveje https://www.akmenys.lt/, prisipirkome tikrai uz gera kaina skaldos, akmenuku, akmens plyteliu. Ziauriai pagyvino nama :)

VuduMaster
Posts: 20
Joined: 2018-09-4, 12:03

Re: Interjeras

Post by VuduMaster »

Pasizvalgykite naudotų baldų, labai didelis pasirinkimas, puikios kainos ir grazu http://baldaiska.lt/produkto-kategorija ... ai-baldai/

Cekas
Posts: 3
Joined: 2020-07-22, 12:42

Re: Interjeras

Post by Cekas »

Mes kadangi tapetu megejai, tai net persikele is buto(kuriame buvo tapetai), to paties norejome ir nuosavame name. Ideju ieskojome internete ir vis gi galiausiai nusprendeme pasisamdyti intejero dizainerius, kurie viska uz mus padare ir rezultatas tikrai nustebino geraja prasme. Siaip jei idomu, gali ju darbu pasiziureti internete: https://www.cledemaison.lt/lt/tapetai-i ... r-dizainas, susidarysi ispudi apie ka as kalbu. O spresti, ar paciam kurtis interjera, ar prasyti dizaineriu pagalbos, cia jau kiekvieno asmeninis pasirinkimas :)

Dilas55
Posts: 11
Joined: 2020-03-16, 16:00

Re: Interjeras

Post by Dilas55 »

Nereiktu pamirsti ir kvapu, labai svarbu juos derinti su interjeru, nes jei interjeras perteikia viena emocija, kvapai kita, tai nieko gero :) Pati neseniai suzinojau apie Odoro kvapus namams, teko pabandyti ir galiu pasakyti, kad ziauriai malonus kvapai namams. Turi jie kvapu su lazdelemis, purskiamu, zvakiu ivairiausiu ir dar daug daug visko. Jei kam idomu, galit pasiziuret pas juos puslapyje https://odoro.lt/, gal kas patiks ir pasibandysit :)

VuduMaster
Posts: 20
Joined: 2018-09-4, 12:03

Re: Interjeras

Post by VuduMaster »


Post Reply