OLANDIŠKI PATIEKALAI

User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: OLANDIŠKI PATIEKALAI

Post by Greta »

Cikorija - witlof - gaminu gana daznai, tik nededu nei pipiru nei muskato.
Amina, ju skonis bus toks, koki pati padarysi. Gali isvirt, pasudyt ir grietines uzsidet ir valgyt. As tai neziuriu i tuos receptus, o gaminu viska kaip mums skanu. Cikorija juk yra laukine ir yra namine – salotine cikorija. Ji nera aitri. Cikorija gaminama ir Lietuvoje ir Ispanijoje ir Prancuzijoje, tai ne olandu receptas.

Na Briuselio kopustu nemegstu. Juk tai joks dyvas, ju yra ir Lietuvoje. Tai ne olandiskas patiekalas. Bet kai jie verda as noriu ilipt i siena, tokia baisi smarve namuose. Todel niekad neverdu……………..

Snijboontjes – tiesiog pupeles, bet jos man neskanu su tais lukstais. As pupeles valgau tik isaizytas. Taupus olandai kazkada iprato viska valgyt su lukstais. Net bulve, isvirta su lupena – taip su lupena ir suvalgo. Net ir dabar. Na cia ju reikalas.... Pupeles yra skanu isvirtos be lukstu, sumaisytos su kietai virtais kiausiniais ir uzdejus grietines.

Raudoni burokeliai – Rodekool- tikiuos lietuviams nera joks stebuklas. Stiklainiuose Rodekool yra labai neskanus, marinuoti, ir dar su actu, kurio maiste is vis nenaudoju, fu.....
Ju gamint nebereikia, juos is karto reikia det i lekste kaip daržove ir viskas. Bet olandai daro kitaip. Jie net konservuotus žirnelius sildo vandenyje. Siaip jau olandai daznai maista gamina baisiau, nei jis buvo gaminamas sovietinėse valgyklose.

Vienintelis dalykas, kuri priėmiau is olandu, tai kartais virta višta valgau su virta obuoliene, kaip jie vadina – appelmoes. Na jie ant visko drebia ta apelmusa, jie nesuvokia, kad tai nesveika.

Gal tikrai olandiškas patiekalas yra stamppot – maisto maišaliene. Sitas patiekalas atsirado pries daugybe metu,kai olandai gyveno labai vargingai, labai taupe. Po valgio viska, kas nedavalgyta, sudedavo i viena puoda, ipildavo vandens, užvirdavo ir vakarienei buvo stamppot, kuri versti reiketu taip: visko po truputi. Dabar aisku taip nebedaroma (manau), dabar jis gaminamas specialiai ir daznai tik is bulviu ir darzoviu.

As asmeniškai verdu savo stampot, verdu ji visa gyvenima, kai tik turiu jegu ir laiko, nes ta manoji pliurza – stampot uzima daug laiko. Pirma išverdu višta. Tada i ta buljona sudedu smulkiai supjaustytas bulves, baltus kopūstus ir smulkiai supjaustytas morkas. Kai paverda apie 20 minuciu – pasudau. Darzoviu ir vandens santykis turi būti toks, kad butu ne sriuba, o koše. Kai paverda apie 30-40 minuciu – i ta kose sudedu smulkiai supjaustytas virtas kulšis. Na dar paverdu , ziuriu, kad nepridegtu. Jei dar neisvire, o jau traukia prie dugno – ipilu truputi VIRINTO vandens. Jei jau viskas gerai suvire, tai nuimu nuo ugnies ir su grustuve dar sugrudu. Tada uždedu ant ugnies ir maisydama dar truputi patroškinu.

Jei morku bus per daug, bus neskanu. Jei drukos bus per mazai – bus neskanu. Jokiu kiekiu nurodyt negaliu, nes kas karta gaminu skirtinga kieki ir nelabai jau atsimenu kiek ko dedu. Jei idomu – paeksperimentuosit. Tik tiek,kad toks valgis nelabai patinka vyrams ir vaikams. Vyrai jame nemato mesos, o vaikams primena nemylima kose. Bet sunkiems ligoniams jis auksciausios klases maistas. As sita marmaliene ir sufantazavau,kai mano sese gulėjo ligoninej. Man paciai taip patiko, kad dabar verdu ir sau. Ja galima laikyt saldytuve ir atsildzius valgyt 3 dienas. Na tingiu idet tiek darbo tik vienam kartui..... ;)
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: OLANDIŠKI PATIEKALAI

Post by Amina »

Girdejau, kad cikorijos kazkuria dali reikia nupjaut ar kazkaip kitaip apdorot, kad nebutu karti. Nu gal kada ir isbandysiu.

Briuselio kopustu kvapas verdant - kaip ir visu kitu kopustiniu darzoviu(geriau jau neuostyt :mrgreen: ). Man jie nieko, bet kartais pasitaiko is visos lekstes koks vienas karstelejes ir sugadina apetita.

Snijboontjes man irgi nepatinka kazko, valgau tik is reikalo, jei esu sveciuose, bet pati niekada neperku.

Raudoni burokeliai ir kitos darzoves stiklainiuose - tai man tik maistas viengungiams ar studentams nemokantiems gamint. Geriau jau pirkt virtus burokelius su skysciu vakuume, kur buna darzoviu skyriuj. Jie nulupti, isvirti ir palyginus sviezi. Ziema padarau burokeliu salotas su obuoliu ir cesnaku. Sako, krauja stiprina. Man po operacijos kai buvo hemoglobinas zemas ir nenorejo isleist is ligonines, mama tonom jais sere. :D

Nu vistos su obuoliene niekaip neisivaizduoju. :mrgreen:

Greta, tavo asmeninis stampot - beveik toki pati mano mama verda. Myliu toki maista. Tai man naturalus, sveikas, naminis maistas, kurio pasiilgstu keleta dienu is eiles pasimaitinus pusfabrikaciais. Dabar kai atveso, gal pabandysiu pagal tavo aprasyma issivirt. Tik vienas klausimelis: rasei, kad is pradziu isverdi VISTA ir gale tipo sudedi kulsis, o ka su ta likusia vista darai? Ar tu aplamai tik kulsis imi?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: OLANDIŠKI PATIEKALAI

Post by Greta »

Amina wrote: Tik vienas klausimelis: rasei, kad is pradziu isverdi VISTA ir gale tipo sudedi kulsis, o ka su ta likusia vista darai? Ar tu aplamai tik kulsis imi?
As imu tik kulsis, kai ruosiuos virti sita stampota. Nes krutinine dalis yra per sausa sitai kosei.
Tik nepirk pardej jau sutarkuotu morku, jos kosej gaunas neskanios. Pirk tokias nedideles morkytes ir supjaustyk.

Tos dideles irgi netinka,as is ju tik sultis darau.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: OLANDIŠKI PATIEKALAI

Post by Amina »

Greta wrote:
Amina wrote:As imu tik kulsis, kai ruosiuos virti sita stampota. Nes krutinine dalis yra per sausa sitai kosei.
Tik nepirk pardej jau sutarkuotu morku, jos kosej gaunas neskanios. Pirk tokias nedideles morkytes ir supjaustyk.

Tos dideles irgi netinka,as is ju tik sultis darau.
Viskas aisku. Gerai, kad apie morkas parasei, buciau tu didziuliu prisipirkus, jos greiciau tarkuojas. :D Gal kita savaite isbandysiu ir parasysiu kaip sekes.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: OLANDIŠKI PATIEKALAI

Post by Greta »

Beje, cia kalbėjot apie dešreles su bulvem. Tai prie tu dešreliu as visada perku naturalius raugintus kopustus C1000. Prie ju pripjaustau svoguniuka, pasudau, ipilu alyvuogių aliejaus ir gaunasi labai skanu. Manau, kad skaniau nei marinuoti burokėliai is stiklainio. O jei norit burokėliu, tai geriau nusipirkt ne stiklaininiu, o virtu burokėliu, juos sutarkuot, pasudyt, užpilt truputi aliejaus. Na kam jau reikia to rugstumo – įsidekit citrina, supjaustyta mazais gabalėliais.

Desreles irgi labai skirtingos. Alberte yra ir skaniu, parukytu, bet yra ir labai neskaniu, kurios is išores atrodo kaip musu lietuviškos ir vaidina sviezias dešreles. O is tiesu ten tik sumaltas tualetinis popierius.
Svieziu skaniu dešreliu yra mazose mesos parduotuvelese, kuriu manau yra kiekviename kaime. Beje, tose mazose pardese galit užsakyt ka tik norit is mesos. Man nepavyko is ju išgaut tik kiaulienos tauku. Jie nemoka ju padaryt. Bet uztat gaunu svieziu šonkauliuku, kai užsisakau...
Niam niam kaip skanu. Sonkauliukus išverdu, paskui apkepu. Isverdu bulviu su lupenomis. Prie to dar alaus! Beje, šonkauliukus galima nevirt, juos galima kist i orkaite, suvyniojus i folga. Irgi labai skanu. Galima pries paduodant i stala juos užpilt kažkokiu natūraliu ar pagerintu tomatiniu padazu, jei yra megeju. Mes kartais perkam Alberte tomatini padaza su darzovemis, ten daržoves net matosi gabaliukais. Toks saldziarugstis, labai skanus. Panasus buna ir Lidle.

Toje mesineje gaunu jautienos kepeneliu, kuriu nerandu pardese. Kepeneles apverdu, apkepu su svogūnais ir smulkiai sutarkuotom morkom. Valgom jas su virtais ryziais. Kartais kepenėles troškinu, padarau balta padaza ant ryziu.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: OLANDIŠKI PATIEKALAI

Post by Greta »

Amina wrote:
Viskas aisku. Gerai, kad apie morkas parasei, buciau tu didziuliu prisipirkus, jos greiciau tarkuojas. :D Gal kita savaite isbandysiu ir parasysiu kaip sekes.
Parasiau todel, kad prisiminiau filma "Trumpas sujungimas". ;) Filmas apie faina robotuka, kuris po trumpo sujungimo pabego is kazkokios firmos, atsidure pas kazkokia panele ir is ryto jai nutare iskept kiausiniene, kol ji miegojo. Paeme Virejos knyga ir daro viska kas ten parasyta: imam 4 kiausinius, sukuliam juos i keptuve............. :clap:

Vnz su tais receptais taip ir gaunasi. Tas, kuris raso, daznai nepagalvoja apie ta ir ana ir dar kazka. O kitas pagalvoja butinai kitaip nei reikia. Taigi rezultate snipstas. Bet kas del morku, tai cia aisku, kad visi griebs lengvesni varianta, todel reik uzbegt tam uz akiu. :)

Beje, nuo virtos vistos reik nuimt odele. Jei kazkas ja megsta, supjaustyk tam atskirai i jo lekste.
Kas del kopustu, tai manau pastebejai, kad rasiau BALTAS. O ne tas garbanotas.

Na ant 5 zmoniu turbut reikia 4 kulsiu, 2 pokus kopustu, 1 ar 1,5 pokelio morkyciu ir gal 10 vidutinisku bulviu.
Nzn kokie pokeliai tavo pardese! Todel uz kiekius/proporcijas neatsakau. ;) Kai sekanti karta virsiu, tai galesiu informuot kiek ko dejau ir kiek daugmaz gavosi. Parasysiu kiek gramu yra kopustu ir morku pokeliuose.

Ai, dar maza svoguno galvute reikalinga. Ja idedi kai verdi vista, o paskui ismeti, kai isimi vista. Vista pries virima reiketu gerai nuplaut siltu vandeniu. Kai pradeda virti BUTINAI GRAIBYK PUTAS is katilo kol ju yra.

Turek is anksto uzsivirinus vandens.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: OLANDIŠKI PATIEKALAI

Post by Amina »

Hehe, ta filma esu macius... :lol:

O baltu kopustu pokeliuose buna? Man kopustai olandijoj tragedija, balandelius galiu pamirst. Pas mus pardoj tos galvutes kietos ir vos ne kumscio didumo. Verdi, verdi ir nieko jie nemiksteja, dar zali kazkokie, biologiniai tipo, o ne balti kaip pas mus. Turguj dar neziurejau ar normaliu buna.

Morkyciu gi neleidai is pokelio det. ;)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: OLANDIŠKI PATIEKALAI

Post by Greta »

Amina wrote:Hehe, ta filma esu macius... :lol:

O baltu kopustu pokeliuose buna? Man kopustai olandijoj tragedija, balandelius galiu pamirst. Pas mus pardoj tos galvutes kietos ir vos ne kumscio didumo. Verdi, verdi ir nieko jie nemiksteja, dar zali kazkokie, biologiniai tipo, o ne balti kaip pas mus. Turguj dar neziurejau ar normaliu buna.

Morkyciu gi neleidai is pokelio det. ;)

Jezau, morkyciu neleidau det TARKUOTU. Pokeliuose buna jau gatavai sutarkuotos morkytes, as jas dedu i sriuba. Bet i kose jos netinka.

Pokeliuose buna ir baltu ir garbanotu kopustu. Ant pokelio ir uzrasyta, kad witte.

Balandeliams kazkur buvau gavus, nebeprisimenu kur. Bet tikrai yra. Kai atsiminsiu parasysiu.
Last edited by Greta on 2012-10-26, 21:39, edited 1 time in total.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: OLANDIŠKI PATIEKALAI

Post by Amina »

Greta wrote:Toje mesineje gaunu jautienos kepeneliu, kuriu nerandu pardese. .
Turbut nezinai, kur ieskot. Reik saldiklyje ziuret, "Smuldier"vadinas. :lol:





Cia aisku, bajeris buna, bet dauguma olandu taip pasikele, kad jiems jautienos kepeneles - tik sunims sert. :crazy:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: OLANDIŠKI PATIEKALAI

Post by Greta »

Amina wrote:
Greta wrote:Toje mesineje gaunu jautienos kepeneliu, kuriu nerandu pardese. .
Turbut nezinai, kur ieskot. Reik saldiklyje ziuret, "Smuldier"vadinas. :lol:

Cia aisku, bajeris buna, bet dauguma olandu taip pasikele, kad jiems jautienos kepeneles - tik sunims sert. :crazy:
As nieko neperku is saldikliu... Na gal tie produktai ir pirmo uzsaldymo, gal nepragulejo valstybes rezerve 10 metu, bet geriau nereik.... Juk viska galima gaut sviezia.

Abejoju, kad olandai kai kuriu produktu nevalgo del pasikelimo. Jie tiesiog nezino jog tai valgoma, nes nemoka skaniai pasigamint. Nera tradiciju. Ju maistas mums irgi kartais irgi atrodo kaip bomzu edalas, bet jie taip uzauginti, ant tokio slykstaus maisto.

Na ne visas ju maistas baisus, jie moka ir skanius saslykus iskept ir vista skaniai iskepa, deja tik i folga ivynioje. ;) Kai ismokinau olandes kept vistos kulsis ant keptuves, skaniai ir greit, tai jos negalejo atsidziaugt.

Apie olandu sriubas is vis patyliu, man plaukai siausias, kai matau jog jie jas valgo!

Kas del tu kepenu, tai jas tikrai reikia moket pagamint, kad butu skanios ir nebutu kietos kaip siksna. ;) Zmones tiesiog galvoja,kad jas reikia virt lyg koki senos jautienos gabala - ilgai ir nuobodziai. Todel paskui ir buna tinkamos tik sunims.

Beje, Vokietijoj teko sutikt vokieciu, kurie visa gyvenima nevalge grietines, tiesiog nezinojo su kuo ja naudot. O kai pradejo plusti emigrantai is Rytu Europos, kurie visi be isimties pirko grietine, tai vietiniai pradejo dometis su kuo jie nuolat valgo tuos neskanius riebalus. :mrgreen: Ir daugelis pradejo grietine naudot taip, kaip naudojam mes.
Be to, zinau Vokietijoj kaimeli, kuriame vietiniai dabar nuolat verda Украинский борщ (Ukrainietiskus barščius).
Post Reply