Geras nebrangus kavos aparatas

User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Geras nebrangus kavos aparatas

Post by Greta »

Ieskau nebrangaus paprasto kavos aparato, bet aisku ne tokio kaip tos plastmasines "Princeses" uz 25 eurus... ;)
Noriu ji padovanot studentei.

Radau toki, kuris pats ir pupeles mala ir ne pernelyg didelis griozdas atrodo ir kavos stipruma vienu paspaudimu galima nureguliuot... Ir kaina proto ribose - 129 eurai.

Gal kas nors ismanot ka nors apie sitos rusies aparatus ir galit ka nors patart?

Qlumpy, tu cia kavos ekspertas, ka gali patart is principo?

Philips Grind Brew HD7751/00 Koffiezetapparaat

http://www.koffietheeplaza.nl/koffiemac ... 51-00.html
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by Qlumpyz »

nugi gerai atrodo, aš irgi tokio norėčiau.
šiaip aparatuose per daug nenusimanau, bet Senseo man skanu :)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by Greta »

Nu tai uzsakiau jau. Atvezimas nemokamas, nes prekes siekia 100 euru.
Dar priedo prie aparato pora poku kavos uzsakiau. :D

Segafredo Intermezzo koffiebonen ir Kimbo Aroma Italiano Espresso. Pirma - pupeles, antra - jau sumalta.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by Greta »

Kol kas galiu pasakyt tik tiek, kad sita inetine parduotuve koffietheeplaza.nl nerimta... Jie net susile siuntineja man i e pasta laiskus, bet reikalai nejuda i prieki. Ju saite rasoma, kad preke atgabens per 1-2 dienas, bet duok die, kad atgabentu per savaite... :D Dabar jie jau pradejo siusti iprastus inetinems parduotuvems atsikalbinejimo laiskus: to nera tame sandelyje, ano nera ten, tas atvaziuos veliau, o tas niekada.... :think: O juk jie prekiauja tik kavos aparatais ir kava. Ir tai nesusigrabalioja. Ir ta nesamone su numeriais, siuntos sekimu ir pan. Atrodo lyg is menulio siuncia. Matyt po to siunta bus perduota TNT. Na tada dar 5 dienas uztruks, tai faktas. :D
Siaip as jau vengiu inetiniu parduotuviu ir manau si karta bus paskutinis mano gyvenime, kada su jomis prasidedu.


Bij deze willen wij u mededelen dat de bestelde artikelen liggen opgeslagen in verschillende magazijnen. Deze worden zeer spoedig afzonderlijk van elkaar per pakketdienst naar u toegezonden.
Dit betekend dat u een deellevering kunt verwachten.
U ontvangt dus ook meerdere track en trace codes behorende bij uw bestelling.
Houdt uw emailbox aub nauwlettend in de gaten.
Mocht u naar aanleiding van deze e-mail nog vragen hebben, dan vernemen wij deze uiteraard graag van u.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by Klevas »

Pervertintas sh.
Lietuvoje nusiperki aparata uzh 30-40 litu ir kavos malimo mashinele uzh 30 litu va ir turesim "aparata"
Nors tokiam aparatui pupeliu pirkti tikrai neverta o malta kava, taigi malimo mashineles tikrai nereikia.

Arba uzh 1 eura nusiperki plasmasini laikikli filtrui ir isideje kavos pili verdanti vandeni i ji - va ir visas aparatas.

Nesenai teko pirkti tai ishnagrinejau, mano antra puse pamishus del kavos.

Tokie 40 litu vertes aparatai tai gamina paprasta kava. Dar yra Sanseo - tas pats tik ten patogiau - pakeliais. Bet rezultatas tas pats. Pigiu pakeliu yra pirkti Belgijoje.

Vieninteliai kavos aparatai verti demesio yra tie kurie daro kava su spaudimu.
Buna kapsuliniai (brangios kapsules o ir kokybe - ivairios nuomones yra)

Pigiausia tai espresso mashineles kaip shita:
http://www.amazon.de/Saeco-HD8323-01-Si ... somaschine
Dar svarbu, kad butu 15 bar pompa. Ne mazhiau ir ne spaudimas sudaromas garu slegiu (turiu sena, ten daug vozones, ir nenuspejami rezultatai)
na pazhiurekit dar ir i atsiliepimus.

Atsiprashau jei ka nuvyliau
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by kregzdutenr1 »

Mano nuomone kavos skonis daug kuom skiriasi dar ir nuo kavos aparato kokybes bei paciu kavos pupeliu.Skani yra kava ta kuri yra svieziai pagaminta is katiktais sumaltu kavos pupeliu,kam patinka stipriai skrudintos pupeles kam vidutinisko skrudinimo .
Senseo kavos aparatai geri,bet cia jau skonio reikalas kavos pasirinkimo ,kas megsta tamsiai juoda kava ,kas svelnesne moka ir t.t(Bet tik ne pacia pigiausia ) viskas priklauso ir nuo kavos pupeliu skrudinimo,dregmes ,perdziovinimo ir t.t.Man patinka Ekspreso kavos aparatai vienam ,dviem puodeliukams kur uzpliko kava super gerai kad net putele nusistovi virsuje panasu jog geri su grietinele o tas kavos skanumas kiekvieno zmogaus skonio reiklas.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by kregzdutenr1 »

kregzdutenr1 wrote:Mano nuomone kavos skonis daug kuom skiriasi dar ir nuo kavos aparato kokybes bei paciu kavos pupeliu.Skani yra kava ta kuri yra svieziai pagaminta is katiktais sumaltu kavos pupeliu,kam patinka stipriai skrudintos pupeles kam vidutinisko skrudinimo .
Senseo kavos aparatai geri,bet cia jau skonio reikalas kavos pasirinkimo ,kas megsta tamsiai juoda kava ,kas svelnesne moka ir t.t(Bet tik ne pacia pigiausia ) viskas priklauso ir nuo kavos pupeliu skrudinimo,dregmes ,perdziovinimo ir t.t.Man patinka Ekspreso kavos aparatai vienam ,dviem puodeliukams kur uzpliko kava super gerai kad net putele nusistovi virsuje panasu jog geri su grietinele o tas kavos skanumas kiekvieno zmogaus skonio reiklas.
Dar norejau pridurti kavos aparata geriausia pirkti kai pats paragauji kavos is tokio paties gaminto aparato ,Bcc pas mus vaisina kava regis tas kavos aparatas apie 500euru ar 300kainavo ,kas megsta ekspreso ,viskas viename aparate svieziai sumala ir t.t.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by Greta »

Nugi as ten tik perdaug karstakokiskai sureagavau del ju laisku. ;) Be to, as turiu bjauru iproti uzsisakyt sestadieni, o pirmadieni jau rekt kur mano daiktas! :mrgreen: O jie siuncia 2-3 DARBO dienu laikotarpyje.

Viska jie gerai atsiunte, pirmadieni prisiunte man kazkokiu informaciniu laisku visa tunta, o antradieni atkeliavo prekes.
Tik buvo keista,kad kavos aparata atveze vieni, o kava - kiti. Nors uzsakymas buvo vienas ir toj pacioj firmoj. Jokiu babkiu uz atvezima aisku neeme, nes uzsakymas buvo virs 100 euru.

Kavo aparatas veikia puikiai, gerai ir lengvai reguliuojasi kavos stiprumas. Labai mazai sumatochos, viskas labai paprasta. Pupeles i talpikli supili, nustatai koki tam kartui nori stipruma ir nustatai koki nori kavos sumalimo lygi, yra gradacijos nuo 1 iki 10. Vot cia manau ir skiriasi reikalai nuo Klevo aprasyto, kad atseit galima kavos malimo masinele nusipirkt ir ta kava tiesiog uzsiplikyt filtre...

Deja, biski viskas ne taip...
Yra tikrai didelis skirtumas tarp skonio kaip butent kava sumalta. Zinoma, pupeliu rusis irgi svarbu, bet tai jau kazkaip savaime suprantama ir ner ko ne rasyt. Bet vot nuo sumalimo tiek daug priklauso, kad oi oi oi. Staciau as ji ir ant pirmo ir ant trecio ir ant desimto sumalimo lygio... Tai zinokit toks buvo skirtumas, jog atrode, kad visai kita kava geriu ir pagal stipruma ir pagal skoni. Kuo smulkiau kava sumalama, tuos skanesne kava. Tiesiog aromatas kitoks.

Siaip neturiu jokiu pretenziju kavos aparatui. Bet! Yra vienas bet! Jei tuo aparatu noretu pasinaudot pvz mano diedas, kuris anksti iseina is namu, tai nieko gero is to nebutu. :mrgreen: Sis aparatas tikrai skirtas ne seimynai........
Na kadangi kava geriu tik as, tai siuo klausimu viskas gerai.

Bet visi kiti, kas noresit ji pirkt, turekit galvoj, kad kai jis mala kava - girdimumas didelis. Tai trunka neilgai, bet jei kas jautriai miega - atsibus. Priedo, pabaiges gamint kava, jis duoda garsini signala pypt pypt pypt... :D Jo atjungt manau neimanoma.
Na jei seimoj visi keliasi kartu, tai problema atkrinta.
Siaip jau turbut visi aparatai, kurie su malimo funkcija, turi sita problema - daro triuksmeli. O ir visi siuolaikiniai turbut pypsi...

Visa kita pas ji aukstumoj!
Man labai patinka, kad gali gamint kava ir is pupeliu ir jau sumalta. Filtras yra pastovus, nemegstu as tu popieriniu. Aisku, popieriniu filtru reikia nusipirkt ir idet juos kas karta (ar viena karta trims naudojimams, ziurint kiek geriat kavos ir kiek bus atlieku) i pastovuji filtra. Nes aparatas, sumales kava, atliekas sumeta i filtra. Taigi geriau tegu meta i popieriu. Ismetei ir vsio, nereik plaut filtro.

Aparatas pats pasirenka kiek reikia sumalt kavos, pagal tai kiek jus uzsisakot kavos puodeliu. Jei paspaudziat ant skaiciaus 2, ka butent as darau, tai jis atseikeja kavos pagal jo nustatytumus dviem puodeliams. Bet vandens kieki turit jus patys pasirinkt, cia jau turesit paeksperimentuot kokio stiprumo norit. Ir beje, galimybe nuolat gaut skirtinga kava pagal vandens kieki ir malimo lygi - labai maloniai nuteikia. Kai is tos pacios kavos gali gaut ivairiu skoniu kava, pagal nuotaika, yra faina.
As pvz ipilu vandens viena arbatini puoda (is tu didziuju) ir spaudziu jam nurodyma - 2 puodeliai. Taigi jo atseiketa kava man yra kaip tik tas ant 1 arbatinio nemazo puodo. Na o kas ipils vandens 1 normalu kavos puodeli ir paspaus 2, tai gaus labai stipria kava. Vnz cia galimos ivairios variacijos.

Puodeliu galit uzsisakyt iki 10. Jei kava pilstysit i normalius kavos puodelius, tai bus kaip tik 10, tokia yra to stiklinio indo talpa.

Viskas lengvai atsidarineja, gerai veikia, viskas lengvai suprantama vien zvilgtelejus, bet yra prideta instrukcija ivairiom kalbom.
Vienintelis minusas - negalit aparato pristumt prie pat sienos ant virtuvinio stalo, jei gana zemai kabo spinteles. Bus sunku ipilt vandeni i rezervuara, kuris yra uzpakalineje dalyje ir yra gana siauras.

Yra budejimo knopke. Kol is rozetes kistuko neistraukiat, ji dega. Man tai nelabai patinka. Is rozetes kas karta traukinet neturiu jokio noro. Bet ir ta sviecianti knopke man nepatinka...

I aparata negalima pilti saldytu pupeliu. Visos kitos pupeliu rusys jam priimtinos.

Vnz yra minusu, yra pliusu, bet pliusu zenkliai daugiau. Nesigailiu nusipirkusi.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by Greta »

Beje, malimo lygiu yra 8, o ne 10, na bet manau ne esme.Visu dar neisbandziau. Kol kas tik 1, 4 ir 8. ;)
Pabaiges darba jis pyyyyy daro 5 kartus. ;)
Kavos kieki galite nustatyt 2, 4, 6, 8 ir 10 puodeliu. Na bet keleta kartu pasidarius kavos labai lengvai suprasite ant kiek puodeliu kada reikia spausti, jei norite isgert 1-2 ar 3 ar su sveciais 5-6 puodelius is karto.
Beje, pupeliu negalima i ji kisti ne tik saldytu, bet ir karameliniu.

Siaip tame aparate dar yra toks kaip ir minusas, kaip ir ne minusas. Na mes zmones naglejam ant akiu ir mums norisi to progreso vis didesnio ir didesnio ir aisku uz ta pacia kaina.... ;)
Vnz as turiu galvoj, kad jeigu siandien suberiau i ta aparata vienos rusies pupeliu, o ryt noriu gert kitos rusies, tai bus biski sunkoka. Nes i aparata reik bert pupeliu apie 2/3 tos talpos turio, kad malunelio sparneliai butu uzdengti. O pupeliu ismetimo mechanizmo nera. Na turiu galvoj tuo atveju, jei is ju nebenori daryt kavos. Jas reikia su saukstu iskabinti. Nelabai patogu, nes ten tas malunelis... Na bet aisku cia jau perdaug noriu uz 100 euru. :D

Siaip jau sita aparata galiu rekomenduot. Kam neuzkliuva jo minusai ir tinka kaina, tai tikrai vertas daiktas.

Pirmadieni ji uzsakysiu merginai, kuriai ir norejau is pat pradziu ji dovanot. Bet ziuresiu kur galima pigiau rast, as biski permokejau ant smugio uzsimaniusi. Ir taip jau gavos,kad kai jis atkeliavo ir as ji apziurejau, tai kazkodel jo uzsinorejau. ;) Juokinga, nes nesu kavos fane. Daznai 3-4 dienas neisgeriu ne puodelio. Ypac vasara. Na bet dabar geriu kasdien... Kiek ilgai nzn... Gal kol naujas zaislas nusibos. ;)

Bet kas geriat kasdien ir dar po keleta kartu, tai tikrai sitas aparatas geras daiktas.
Tik neskubekit pirkt inete uz 130. Pasidairykit pardese, gal rasit uz 100 ar net uz 90. As jau siandien maciau vienoj pardej uz 110 euru ir girdejau kalbas, kad atseit ji galima nusipirkt uz 90. Kur - nezinau. Na bet kas iesko, tas randa.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Geras nebrangus kavos aparatas

Post by Klevas »

Taigi tai 30-40 litu (10 euru) kavos aparatas plius kavos malunelis.

25 eurai tai viskas ka galima uzh tai moket.

Tai pirkit jau maltas pupeles ir kavos aparata uzh 10 euru.

Kavos aparatas kava turi daryti su 15 baru spaudimu, kad butu verta moket kazhka.
Post Reply