Duona

Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Duona

Post by Amina »

Pas mus supermarkete yra ir vienu tu cashew riesutu - sudytu ir ne. Netgi gana nemazos dezutes, bet nepigus jie.

Ersketroziu sirupa zinau is Lietuvos. Ersketrozes sudetine vaikisku Rosvicee sirupu dalis, bet cia visai ne tas kaip lietuviskas. Man dar labai patinka ersketroziu marmeladas. Vaikai ji irgi mielai valgo, be to daug vitamino C.

Greta, uzsimaisiau rauga. :D Laikysiu orkaitej, vis pasildysiu po kelias minutes. Temperatura neturi virsyt 40 laipsniu ir but ne zemesne nei 25. Jei bus zemesne - irgi gausis, bet procesas gali uztrukt 1-2 dienas ilgiau. As kai dabar nedirbu, tai galesiu vis priziuret temperatura. Skaiciau, kad tie, kurie neturi siltos vieteles, laiko rauga lovoj po kaldra, suvyniota i ranksluosti ir dar padeda salia pusle(kaip tas daiktas vadinasi? :roll: ) su karstu vandeniu.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Duona

Post by Greta »

Amina wrote:
............................Ersketrozes sudetine vaikisku Rosvicee sirupu dalis, bet cia visai ne tas kaip lietuviskas.

.....................Skaiciau, kad tie, kurie neturi siltos vieteles, laiko rauga lovoj po kaldra, suvyniota i ranksluosti ir dar padeda salia pusle(kaip tas daiktas vadinasi? :roll: ) su karstu vandeniu.
Rosvicee visai ne tas skonis. Buvau nusipirkus, bandziau gert praskiedus, bet man uzsidege skrandis, o skonis irgi tik siaip... :thumbdown:
Kodel sakai, kad vaikiskas tas sirupas? As tai tik suaugusius maciau naudojant. Vasara pila i vandeni ir geria toki atseit limonada. Dar pries tai pastato i saldytuva ta paruosta limonada. Taip pat pila ant naturalaus jogurto.

Po kaldra... Chmmmmm, ideja gal ir gera. Mastau taip, kad galima i bet ka ivyniot, nors ir i stora megztini, paskui sudet i kartonine dezute, o greta dezutes pastatyt elektrini radiatoriu. Visa tai galima pastatyt palepej. Bet garantijos del tu 25 laipsniu tikrai nebus... Kita vertus kazin ar musu proseneliai turejo termometrus ir stebejo dvi paras kad butu 25 laipsniai... ;)
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Duona

Post by Klevas »

Qlumpyz wrote:Rugelio mėgėjams rekomenduoju bet kokią Roggenbrood, būna sidabriniuose pakeliuose. Beje vokiška man dar skanesnė, bet ir olandiška panaši. Mes ją valgom su snertu.
Nusipirkau tame sidabrinyje... na vidutine.

"Eifel-Brot" parduodama Vokietijos Norma parduotuvese palyginu super... tiesiog suvalgau viena, kaip delikatesa.

Skani ir "Das Rheinische" parduodama Aldi Sud
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Duona

Post by Qlumpyz »

sužinojau, kodėl olandiška duona skiriasi nuo vokiškos, lietuviškos ir t.t.
olandai visą tešlą kildina mielėm, o lietuviai ir vokiečiai - raugu.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Duona

Post by Qlumpyz »

labai aiškiai atskleistos olandų kepėjų machinacijos su "raugu" šios dienos laidoje "Keuringdienst van waarde".
beje tas žilas Jan Borgesius mano buvęs darbdavys :mrgreen:

http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1368014
Post Reply