Silkes gaminiai

Post Reply
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Silkes gaminiai

Post by Klevas »

Nusipirkau tu olandishku silkuchiu, na kur 3 silkutes ir svoguniukai pafasuota
Skonis visai nieko, tik man asmenishkai skaniau kai isidejau grietines. Na kaina dar nenormali apie 2,5 euro.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Silkes gaminiai

Post by Greta »

Klevas wrote:Nusipirkau tu olandishku silkuchiu, na kur 3 silkutes ir svoguniukai pafasuota
Skonis visai nieko, tik man asmenishkai skaniau kai isidejau grietines. Na kaina dar nenormali apie 2,5 euro.
Oi kaip skanu man ta silkute. Niam niam... Jos buna ir po dvi supakuotos, ne tik po tris. Bet vienam zmogui kaip ir maza dvieju...
As irgi megeja ant ju uzsidet grietines. Aciu dievui, pasirodo as ne viena tokia pamisus. ;)
Siaip megstu isivirt prie tu silkuciu bulviu su lupena, grietines ant silkuciu uzsidet ir tada pirmyn. :clap:

Tiesa pirmus dvejus metus ji man atrode kaip varle, bet paskui taip pripratau, kad dabar uz ausu neatitrauksi. Zinoma, kaina labai uzkelta ir negaliu suprast kodel. Ypac jei turet galvoj,kad didzioji dauguma olandu raukosi isgirde apie silke ir zuvi. Jau imu galvot, kad jie raukosi tik todel,kad ji labai brangi. :lol:
O ir rukytos zuvys nepigios. Sviezios dar prie proto. Kartais nusiperku sviezios foreles, na tai kaina normali. Beje, rukytas ungurys cia pigesnis nei Lietuvoje ir zenkliai sviezesnis.Kartais galima gaut visai svieziu, ka tik is fabriko atveztu unguriuku, dar savo taukais blizga.
Ir idomiausia, kad cia nebuna tokiu dideliu, storu, persenusiu unguriu, kaip Lietuvoje, visada jaunikliai. Na bent as nemaciau.

O kas dar esat neatprate nuo basiai suriu silkiu, tai ju galite nuspirkt rusiskose pardese.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Silkes gaminiai

Post by Klevas »

O kur ieshkot sakysim tu rukytu unguriu? (marinuoti irgi patinka). Kazhkada machiau Aldi, bet tai buvo jau priesh 4 metus.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Silkes gaminiai

Post by Greta »

Klevas wrote:O kur ieshkot sakysim tu rukytu unguriu? (marinuoti irgi patinka). Kazhkada machiau Aldi, bet tai buvo jau priesh 4 metus.
Na turi but tavo kaime kazkokios mazos parduotuveles, kur parduodama zuvis, geriausia pirkt ten.
Dideliuose supermarketuose ir visokiuose Aldi jau buna ne pirmos jaunystes. Jie ten taip ivynioti i pleve,kad ne ka ir suprasi kokio jis sviezumo. Be to, as nemegstu isdorotu unguriu, t.y. kai nuo ju jau nuplesta odele ir jis padarytas file pavidalo. Perku su oda ( galva ir uodega), nes ta odele megstu nuvalgyti pati. ;) Be to, jei jis be odos, as nesugebu jo sviezumo nuspet.

Taipogi svieziu buna turguje. Kazkokia tai diena, manau viena karta per savaite, tavo kaime ar artimiausiame didesniame miestelyje, buna turgus. Taigi ten rasi zuvu skyriu ir jei pasiseks pamatysi svieziu unguriuku.Kartais buna ne pirmos jaunystes, o kartais visai sviezuteliai. Na ten aisku ne privatininkai prekiauja tais unguriais ir kitomis zuvimis, nors ir turguje, o kazkurios pardes atstovai, kurie vazinejasi per miesteliokus.
Post Reply