Politiniai žaidimai

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Politiniai žaidimai

Post by Greta »

Na va, dabar kazkas lenkus kirkina, t.y. samdo, kad neramumus organizuotu...... :think:

Citata
"Penktadienį Varšuvoje per pokario partizanams atminti surengtas eitynes nacionalistai ragino po dviejų savaičių vykti į Vilniaus lenkų protesto demonstraciją.
Demonstrantams buvo priminta, jog užsakytais autobusais į Vilniuje vyksiančią demonstraciją prieš švietimo įstatymo pataisas bus vykstama kovo 17 dienos ryte. Socialiniame tinkle „Facebook“ visi norintys vykti į Vilnių yra raginami iki kovo 3 d. į nurodytą banko sąskaitą pervesti po 90 zlotų.
Vietos nacionalistai į savo renginius kviečiasi agresyvumu visoje Europoje pagarsėjusius futbolo chuliganus, tad beveik visada eitynės baigiasi riaušėmis arba susirėmimais su policija."
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Politiniai žaidimai

Post by Greta »

Na va, turim nauja berniuka musu smelio dezeje - prancuza Olanda (Hollande). :clap:
Kaip suprantu berniukas superaktyvus ir ateina nusiteikes rimtai zaist, o jei ka, tai ir smelio kitiems zaidejams i akis pasvaistys toje dezeje. :mrgreen:
Kol kas nesupratau ar jis tikrai zais ar tik vaidins zaidzianti. Tu prancuzu vyru nesugebu suprast, nes labai jau ju vyriskos smegeneles su moteriskom permaltos, t.y. neatskirtos kaip kitose tautose. :lol:

Kaip bebutu, Europa jis tikrai sukirsins, cia bus pirmas didelis darbas. Jei tik tiek - puse bedos. Bet itariu, kad jis gali Europa padalint i dvi dalis. Vienoj pusej bus tie,kurie nori taupyt babkes, kuriu neturi, o kitoje puseje tie, kurie nenori nesamu babkiu taupyt, bet nori jas uzdirbt ir tik tada pradet taupyt. Na dar yra tokiu, kurie nenori nei taupyt, nei dirbt, nei mokesciu moket, kaip pvz Graikija, bet aisku jie jungsis prie antros grupes, kuri nedeklaruos verztis dirzu. ;)

Zinoma, lozungas labai geras: dirzu neverzkim, kurkim darbo vietas, gaminkim produkta ir braidykim babkese iki keliu. Tik kazkaip labai jau senas kaip pasaulis tas lozungas ir visiems gerai zinomas. Keista, kad Olandas su tokia programa isoko i prezidentini traukini... :D Jei viskas butu taip lengva, tai finansiniu problemu nebutu is vis.

Vnz ziuresim kas cia bus toliau. Man labai idomu ka Olandas darys ir kokiais argumentais spaus prie sienos Merkeliene. Manau,kad nuo jos prades Europos pertvarkyma. :lol:

Qlumpy, ka prognozuoji? Ar bus is situ siaudu kokiu nors grudu?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Politiniai žaidimai

Post by Greta »

Tai va, Olandijoje arteja rinkimai i parlamenta.
Siandien tyrinejau kandidatu sarasa.
Mane sudomino stai kas. Partijose irasyti kandidatai is JAV (Niujorko,Atlantos), Rusijos, Baltarusijos (Maskvos, Minsko), Vokietijos ...
Pavardes olandiskos........?????.... :crazy:

As jau apsisprendziau uz ka balsuosiu. Nesakysiu uz ka. Nes dar suesit mane, iškišę iltis per monitoriu. :lol: :lol: :lol:
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Politiniai žaidimai

Post by Amina »

Greta wrote:As jau apsisprendziau uz ka balsuosiu. Nesakysiu uz ka. Nes dar suesit mane, iškišę iltis per monitoriu. :lol: :lol: :lol:
Tai jau turbut uz Wilders. :lol: :lol: :lol:
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Politiniai žaidimai

Post by Qlumpyz »

Amina wrote:
Greta wrote:As jau apsisprendziau uz ka balsuosiu. Nesakysiu uz ka. Nes dar suesit mane, iškišę iltis per monitoriu. :lol: :lol: :lol:
Tai jau turbut uz Wilders. :lol: :lol: :lol:
:clap:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Politiniai žaidimai

Post by Greta »

Amina wrote:
Greta wrote:As jau apsisprendziau uz ka balsuosiu. Nesakysiu uz ka. Nes dar suesit mane, iškišę iltis per monitoriu. :lol: :lol: :lol:
Tai jau turbut uz Wilders. :lol: :lol: :lol:
:silent:
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Politiniai žaidimai

Post by Amina »

Hehe, o ko cia bijot pasisakyt? :mrgreen: Man tai vienodai ka kiti galvoja, nors is kitos puses manau, kad politika, kaip ir religija - kiekvieno asmeninis reikalas ir nieks del to neprivalo niekam pasiaiskint. ;)

As tai sugalvojau, kad turbut balsuosiu uz PvDA. 8-) Dar visu ju programos punktu neperziurejau, tik ziurejau debatus, tai dar ne 100%, bet jau beveik apsisprendziau. :D
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Politiniai žaidimai

Post by Qlumpyz »

kaip ir prieš kiekvienus rinkimus, taip ir dabar galite pasinaudoti Stemwijzer'iu.

Man ir vėl išmeta Groen Links :mrgreen: :thumbup:
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Politiniai žaidimai

Post by Amina »

Tai tau dar nieko, man ismete Partij voor de Dieren. :lol: :lol: :lol: Nu ir nesamone, kazkoks vienas klausimas sutapo su ju poziuriu ir tiek. As ju programa paskaiciau, man jie ne prie ko. :D
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Politiniai žaidimai

Post by Greta »

Visos ju programos tufta!!! Visi jie atvirai meluoja ir net nesivarzo/nesigedi. Nes niekas paskui neprivalo pagal tas programas atsiskaitinet. Be to, visi dirba tik na pokazuchu - kad itikt rinkejams, vienai grupei ar kitai.
Vot todel man Wilders ir patinka,kad jis yra toks koks yra ir nemeluoja! T.y. sako ka galvoja, nevynioja zodziu i vata ir labai aiskiai sudesto savo pozicija ir jos laikosi jau n metu.O ka jis blogo siulo? Jis nieko nesiulo nuzudyt, sukist i duju kameras ar kitaip fiziskai pult zmogu.Jis tik siulo nustot maitint dykaduonius ir parazitus is musu uzdirbtu babkiu. Kas nenori dirbt ir mokytis - cemodan, vokzal ir privet!
Atrodo lyg dabar valdantieji to nedaro! Cha! Nuolat vyksta deportacijos ir simtai tinginiu isvyksta namo pries savo valia. Tik tiek,kad viskas vyksta tyliai. O jei visa tai priklausys nuo Wilderso, tai jis kiekviena grupe islydes su dudu orkestru ir palipes ant backos isdros dar kalba. :D Zinoma, tai erzins Briuselio ponus, bet uztat gal privers vietinius parazitus kazkiek pradet mastyt.
Post Reply