Zvejyba

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
justinas13
Posts: 1
Joined: 2012-07-15, 11:16

Re: Zvejyba

Post by justinas13 »

Sveiki visi man yra 13 metu ir noreciau pasiteirauti ar man butina pirkti ta VISPAS?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Zvejyba

Post by Greta »

justinas13 wrote:Sveiki visi man yra 13 metu ir noreciau pasiteirauti ar man butina pirkti ta VISPAS?
VISPAS turi pirkti tavo tevas ar mama arba brolis/sese, vyresni nei 16 metu. Vienas, be suaugusiuju, tu negali zvejot. Jei tave bet kur viesoje vietoje patikrins policija ir nustatys, kad 13 metu vaikas vaiksto vienas, be saugusiuju prieziuros, tavo tevai gaus bauda 500 euru. Antra karta tave pagave - tevams uzdes bauda apie 2 tukst, o trecia karta gali siulyt tave is ju paimt ir perduot globejams uz vaiko neprieziura. Tokios cia taisykles ir pries veja nepapusi. Iki 14 metu tiek namuose, tiek viesose vietose tu negali buti be suaugusiuju prieziuros. Ir visai nesvarbu, jei matai kad kazkas taip daro. Tavo tevams tai nepades, kai busi tu pagautas.

O zvejyba, tai butent ta vieta, kur labai lengva buti pagautam,nes ten daznai tikrina dokumentus. Jei atrodai vyresnis nei 13 metu,esi aukstas, tai gatvej beveik kaip ir nerizikuoji buti pagautas, jei neisivelsi i nemalonumus.
VISPAS reikalingas, bet nesulaukes 14-16 metu tikrai nenusipirksi.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Zvejyba

Post by Amina »

Ne visai teisingai Greta:

Jeugdleden onder de 14 jaar, peildatum 1 januari, kan onder begeleiding van een volwassen persoon met het juiste document zonder document mee vissen. De jeugd mag met 1 hengel vissen.

Als jeugd alleen gaat vissen, dan hebben ze of een jeugdvergunning of jeugdVISpas van de vereniging nodig. Je wordt dan lid van een hengelsportvereniging. Als het jeugdlid met 1 hengel vist en aangewezen aassoorten(geen roofvis) dan heeft hij/zij genoeg aan een jeugdvergunning. Met deze jeugdvergunning mag hij/zij alleen op de verenigingswateren vissen.

Met de jeugdVISpas daarentegen mag het jeugdlid bijna overal vissen, met twee hengels en op roofvis.

Saltinis: http://www.vispas.nl

Trumpai sakant, 13-metis gali zvejoti be vispas, jeigu kart yra suauges, turintis vispas. Jei nori zvejoti vienas, turi isigyti jeugdvispas(vispas jaunimui) arba jeugdvergunning.

Gali atsidayt sita nuoroda, irasai savo pasto indeksa, gimimo data ir pasitikrink, kokio leidimo tau reikia:

http://www.sportvisserijnederland.nl/vi ... spas_check
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Zvejyba

Post by Greta »

Paziurejau tavo nuorodas. Idomu, bet nesuprantama. Mano drauge pries 4 metus buvo nubausta todel, kad jos 13 metu sunus vienas vaziavo autobusu. Jis lanke baseina, iki stoteles treneris atvesdavo visus vaikus, susodindavo i autobusus, o tevai ju laukdavo autobuso atvykimo vietose. Atrodo ko ten tarskintis tevams pirmyn atgal per visa Utrechta. Bet va, buvo "gaudynes" ir papuole. Taigi gaunas taip,kad 13 metu vienas gali lindet krumuose ir zvejot, o vaziuot mieste autobusu negali. :o
ZverisKLP
Posts: 11
Joined: 2012-04-2, 08:19

Re: Zvejyba

Post by ZverisKLP »

Kažkaip keista, pilni miestai vaikų, važiuoja dviračiais, matau jų tikrai daug... Taip išeina visi pažeidinėja įstatymą? Kažkas čia ne taip :roll: Be to, matėt juk mano nuotrauką kur vaikinukas atėjo pažvejot. Taip išeina tėvams bauda garantuota?
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Zvejyba

Post by Amina »

Greta wrote:Paziurejau tavo nuorodas. Idomu, bet nesuprantama. Mano drauge pries 4 metus buvo nubausta todel, kad jos 13 metu sunus vienas vaziavo autobusu. Jis lanke baseina, iki stoteles treneris atvesdavo visus vaikus, susodindavo i autobusus, o tevai ju laukdavo autobuso atvykimo vietose. Atrodo ko ten tarskintis tevams pirmyn atgal per visa Utrechta. Bet va, buvo "gaudynes" ir papuole. Taigi gaunas taip,kad 13 metu vienas gali lindet krumuose ir zvejot, o vaziuot mieste autobusu negali. :o
Cia kazkas ne taip. :roll: Jau issakiau savo nuomone kitame poste del vaiku palikimo venu. Matyt buvo kita priezastis, del ko ji nubaude.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Zvejyba

Post by Greta »

Amina wrote:
Cia kazkas ne taip. :roll: Jau issakiau savo nuomone kitame poste del vaiku palikimo venu. Matyt buvo kita priezastis, del ko ji nubaude.
Gali buti. Apie tai nepagalvojau. Juk viena, kaip yra is tiesu, kita - ka man papasakoja vaiko tevai. Juolab,kad tai ne artima drauge, o tik gera pazistama.
User avatar
Nojus
Posts: 34
Joined: 2011-10-17, 07:09
Location: Breda

Re: Zvejyba

Post by Nojus »

Sveiki,gal kas aplink Breda zuvaujat?
Neskubek teisti,skubek suprasti..(Seneka)
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Zvejyba

Post by Qlumpyz »

šį savaitgalį Leeuwardene vyks Pasaulio moterų žvejybos pirmenybės.
19th Ladies Coarse Angling World Championship 2012

http://www.sportvisserijnederland.nl/sp ... neral_info

programa:

http://www.sportvisserijnederland.nl/sp ... =programme

Dalyvių jau dabar privažiavę nemažai ir aktyviai treniruojasi.

Kiek mačiau yra daug komandų iš Belgijos, Italijos, Ispanijos, kelios lenkų, suomių, lenkų ir rusų. Jos kasdien šeria kanale žuvis.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Zvejyba

Post by Greta »

Fainas turetu buti renginys. Biski tolokai nuo manes. :problem: Be to, rugpjucio 26-ai esam uzsisake bilietus i Amsterdamo Carre teatra..............................

Bet aciu uz nuoroda, maloniai pasiskaiciau.
Post Reply