Netipiškas Olandijos orelis

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Netipiškas Olandijos orelis

Post by Greta »

Ar pas mus nera temos apie ora ar as tiesiog jos neradau? :crazy:

Vnz mes Olandijoje sniegu uzkloti. Gal ne kaip Niujorke, bet artejam prie to. Netipiskas ir nedaznas reiskinys Olandijai. Ir jau antra karta siemet.
Kiemas atrodo kaip pasakoj, bet vaziuot keliais pasakos nera, juolab,kad visu padangos vasarines. :think: Sliauziam visi 30 km/h, susikibe kaip domino.

Salcio jokio, laikos apie nuli,sniegas drimba kaip ryziu kose. :D
Pagal oficialia statistika kol kas turim tik 6 cm sniego, taigi atsiliekam nuo Niujorko 4 cm. ;) Nors man atrode,kad ant mano maskes buvo 30 cm kupetis. ;) Vos su sluota nustumiau nuo stogo. ;)
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Klevas »

Nera jokio sniego, nemanau, kad uzh keliu kilometru Olandijoje jo yra.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Greta »

Klevas wrote:Nera jokio sniego, nemanau, kad uzh keliu kilometru Olandijoje jo yra.
Ar norejai pasakyt,kad man vaidenas? :D Aciu. :clap:

Siaip jau toj pacioj Olandijoj vienur gali buti sniego priversta, o kitur lyti.
Nereik ne taip toli begt, daznai vasara buna tam paciam musu kaime taip,kad vienoje vietoje sviecia saule, o kitoje - linoja.

Beje, ne karta yra buve pries keleta metu,kai per tv mateme jog Vokietija uzversta sniegu, o pas mus vos ne pavasaris, jau beveik geles zydi, saulute sviecia.
Taip kad tie kilometrai ne rodiklis.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Klevas »

Na gruodzhio men panashiai ir buvo- vokietijoje (kelis km atrode, kaip Sibiras, vos kelias mates, o tik pravazhiavus siena, ish kart sniego mazhejo, tik vietomis matesi.
Asihku, kad jurinio klimato shalyse viskas keichiasi greitai, bet faktas kad Limburgo pietuose sniego shiandien nebuvo.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Amina »

Patvirtinsiu, kad Gretai nesivaidena, pas mane irgi visas kiemas baltas, o ant gatves siandien jau geriau - sausa ir jokio sniego nebelike. :D Tikekimes, kad greitai jo is viso nebebus.

Praeita antradieni is viso geras fenomenas buvo ; prabudom 6.30 nuo zaibu ir griaustinio, po to visa diena repertuaras toks - 10 min. krusa, po to slapdriba, paskui koki pusvalandi saule sviete, po to vel krusa, slapdriba, saule ir taip visa diena. Na o treciadieni kai atsikeliau, tai ne tik kiemas baltas buvo, bet net ir masinos nesimate. Teko pries iseinant is namu saligatvius nusikast ir maske nusivalyt. :D
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Greta »

Pas mus irgi kiemas dar gabalais baltas, nors gatves jau svarios. Praejusia nakti buvo baisus vejas, jau galvojau,kad mano medelius išraus...
Ir tikrai neiprastai salta kaip vasario viduriui. Arteja kovas, turetu dvelkti pavasariu, jau turetu kai kurios gelytes pradet zydet, kaip daznai buna.

Ir prognoze nieko gero nezada iki pat vasario galo: naktimis vis bus šalnos. Brrr.... :thumbdown:
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Andrius »

Arnhem vis dar žiema. :) Aną savaitę kai užsnigo, net į darbą nepavyko nuvažiuoti. Buvo 50 km. kamštis nuo Vokietijos sienos iki Utrecht.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Greta »

Siandien vel snigo ir sniegas kol kas laikosi, temperatura siuo metu Utrechto provincijoje -1. Nakti bus -6. :o
Aplinkkeliu vaziuojant masinos siandien sliauze 30km/h, ten kur leidziama 70 km/h. Sniego lyg koses ant kelio buvo privaryta. Patekau i pati "grazuma". ;)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Greta »

Siandien vel prisnigo, pašalo, keliai kaip ciuozyklos. :thumbdown: :o :sick: :oops:
Nusibodo iki gyvo kaulo ta ziema, jau jauciuos lyg palaidota nuo tos drėgmės................
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Amina »

Man lygiai tas pats, Greta... :thumbdown: Keikiau visa diena vakar ta sniega, nekisau nosies is namu. Jau praeita savaite apsidziaugiau, kad dienos ilgeja, kad nebera sniego, o sekmadieni kai uzdrebe, tai ir vel viskas nuo pradziu.... o siandien uztat pliurza lauke. :?
Post Reply