Netipiškas Olandijos orelis

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Greta »

Amina, ar tu dar gyva? As jau beveik gatava... :sick:
Siemet tikrai oras pribaigs. Nei ka daryt, nei skaityt, nei miegot... Iki 4 ryto neuzmiegu, paskui parpiu iki 12, o po to klumpes nesioju pirmyn atgal ir oru prognoze vis inete ziuriu... :think:
Nu tikrai absurdo teatras, rodo naktimis saltukus periodiskai iki pat kovo galo... O dienomis tokia dregme, kad mes visam name laikom +23, bet visvien dregme per visus kaulus eina.

Beje, siek tiek apsaugo karsta arbata su medum. Medaus reikia kokius 3 saukstus praryt. Po to savijauta bent valandai pagereja. Man net kraujo spaudimas pradejo blaskytis kas keleta valandu, ko niekad ner buve, virsutinis tai 110, tai 140. :silent:
saulens
Posts: 91
Joined: 2013-02-5, 21:35

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by saulens »

Tokiais momentais labai gerai padeda naminuke :thumbup: :thumbup:
p.s. protingai zinoma :lol:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Greta »

Naminuke nuo nemigos, spaudimo ar nuo dregmes kauluose? :D
saulens
Posts: 91
Joined: 2013-02-5, 21:35

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by saulens »

Greta wrote:Naminuke nuo nemigos, spaudimo ar nuo dregmes kauluose? :D
O tu pabandyk :thumbup: zinoma tik geros
User avatar
Nojus
Posts: 34
Joined: 2011-10-17, 07:09
Location: Breda

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Nojus »

Kad tos geros sunku butu gaut,gal zinai kur?
Kiek man teko girdet tai dzukijoj gamina gera.
Butu gerai isigyti.
Taip oras nelepina,bet cia Olandija,oro pasikeitimai per diena po kelis kartus manes jau nestebina.
O ir visoj Europoj siemet orai panasus,pavasaris nenori ateit,sniego kitose salyse priverte.
Neskubek teisti,skubek suprasti..(Seneka)
saulens
Posts: 91
Joined: 2013-02-5, 21:35

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by saulens »

Ir dzukijoj, ir zemaitijoj, ir dar velnias zino kur gamina visokia, bet imt reik is patikimu. Jai gauni kada tik uzsimanai - jau kelia itarima o jai noredamas gaut turi palaukt nuo savaites iki menesio net ir turi imt nemazau 5ltr, ir kaina ne pigiausia... kitaip sakant turi zinot ka ir is ko imi (minimum rekomendacijos)
O geriausia kai buna isbandytas produktas savo kailiu :D , tada ir isvadas padarai pagal save
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Greta »

Nu fainas orelis, smagu. Lapkricio 23 diena, o saule zeme voliojasi ir plius 14 laipsniu. Neprisimenu Olandijoje tokio lapkricio. Gal taip ir bus lemta, kad olandai visa ziema su maikutem pravaikscios? :clap:
Na mes, lietuviai, ir prie 14 laipsniu vaikstom su siltom striukem, nes zinom jog lapkritis. :P

Buvo silta ziema, grazus pavasaris, puiki vasara ir prasom - fantastiskas ruduo. Toks ispudis, kad zemes rutulys kazkiek pasisuko ir Olandija atsidure kitoje platumoje. ;)
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Andrius »

Pritariu :thumbup:
Bet man norėtųsi ir baltos žiemos... :roll:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Netipiškas Olandijos orelis

Post by Greta »

Andrius wrote:Pritariu :thumbup:
Bet man norėtųsi ir baltos žiemos... :roll:
Kartkartem ta balta visai smagu, bet tik ne Olandijoje. ;)
Pradedant nuo to, kad neturim zieminiu padangu ir baigiant tuo, kad turiu dirbt kaip verge, kad apvyniot savo sode augalus, kurie bijo sniego/salcio. :oops: Ir dazniausiai paskutini vakara, paknopstom, kai jau tikrai saltis kabinasi i nosi... ;)
Man jau geriau patinka ta balta ziema pasiieskot Austrijoj ar Sveicarijoj.
Post Reply