Auto pirkimas

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
Post Reply
zingeris
Posts: 33
Joined: 2018-06-27, 22:30

Auto pirkimas

Post by zingeris »

Renkuosi nauja automobili. Gal turit kokiu idomiu variantu? Kokias markes patartumet rinktis o kokias iskart atmestumet? Reiktu auto ekonomisko, gan talpaus, patikimo, galia ne taip ir svarbu. Kokia nuomone apie dabar populiarius hibridus?
assetas
Posts: 25
Joined: 2018-09-19, 18:32

Re: Auto pirkimas

Post by assetas »

O kiek pasiruošęs esi mokėt? Aš pats dairiausi neseniai naujo automobilio ir svarsčiau ar imti naudotą iš skelbimų ar imtis per lizingą naują. Tai kažkaip labiau linkstu prie naujo hibridinio toyotos. Dabar pastebėjau tų hibridų labai padaugėję miesto gatvėse, tai pats pravažiavęs visai supratau kodėl. Tai gali pasidairyt į hibridus https://www.tokvila.lt/lt/parduodami-na ... tomobiliai, iš tikrųjų tai jų kaina net ir naujų ganėtinai priimtina. Tuo labiau kad perkant hibridą dar savotiškai ir investuoji, nes jeigu važinėsi pagrinde mieste, tai labai daug sutaupysi. Pats renkuose tarp Corolos ir Yario, tai labiau linkstu prie Corolla nes ji kiek pigesnė nors realiai ta pati mašina kaip ir Yaris.
arijasss
Posts: 1
Joined: 2019-03-26, 00:48

Re: Auto pirkimas

Post by arijasss »

Jei ieskot ne naujo bet kokybisko ir gero automobilio patarciau pasiziurinet - https://lt.brcauto.eu/automobiliai gal kazka rasit! O ir pasiteirauti ten galima, labai geri konsultantai.
GrazinaKat
Posts: 5
Joined: 2019-03-27, 09:27

Re: Auto pirkimas

Post by GrazinaKat »

Ačiū už patarimus, vyrai. :)
Meshkius
Posts: 83
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Auto pirkimas

Post by Meshkius »

Nusiziurejau auto, bet skiles stiklas. Zinau, kad carglass keicia tikrai greitai ir gerai, bent kai draudiminis ivykis buvo ir keiciau, tai tikrai tik pagyrimai https://carglass.lt/kainos/priekinio-stiklo-keitimas/ O kai be draudimo, naujai nupirktam automobiliui ar yra skirtumas kur keisti?
User avatar
baibas
Posts: 1
Joined: 2021-07-13, 14:24
Contact:

Re: Auto pirkimas

Post by baibas »

O apskritai verta turėti automobilį Olandijoje? Nėra super brangus išlaikymas?
Post Reply