dovana

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
Post Reply
Aleksandrassk
Posts: 7
Joined: 2019-03-18, 23:27

dovana

Post by Aleksandrassk »

Draugei gimtadienio proga noriu padovanoti kažkokios veiklos. Ji mėgsta sportą, maudynes, grožio klinikas, šiaip apskritai aktyvų laisvalaikį. Patarkit vietų į kurias galėčiau kuponą nupirkti ar kažką panašaus. Biudžetas nėra labai mažas, tai noriu išgirsti apie vietas kur geras aptarnavimas ir paslaugų kokybė.

Aekar
Posts: 3
Joined: 2019-03-17, 23:33

Re: dovana

Post by Aekar »

Tai bilietas į Spa ir tiek ? :D Darai čia viską manau per daug sudėtingai, atrodo jau žinai ką ji mėgsta ir ko nori daugmaž. Jeigu apie mažiau girdėtus variantus tai galbūt bilietas "ekspedicijai" (orientaciniai žygiai+ kopinėjimas+ baidarės+ dviračiai ir t.t.); išgyvenimo pratybos; pasivažinėjimas bagiais; alpinizmo pamokos? Jeigu vistiek neapsisprendi gali čia šiek tiek idėjų pasisemt https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dova ... ovanos-jai tuo pačiu gal ir kokią akciją užgaudysi.

Brigitule
Posts: 3
Joined: 2020-05-8, 11:46

Re: dovana

Post by Brigitule »

Jei patinka protinė veikla ir bendradarbiavimas tai rekomenduoju išbandyti pabėgimo kamabrius. Vilniuje jų yra daugybė tia galima tikria išsirinkti sau tinkamą pagal įvairiausią tematiką. Pavyzdžiui pačiam teko bandyti vilniaus atominėje elektrinėje, tai tikrai remžkomenduočiau visiems. Tų pačių organizatorių rengiamas ir naujas kamabrys su Marso tematika https://www.coderoom.lt/lt/kambariai/marso-kolonija. Jei kam įdomu išbandykit, manau turėtų būti neblogas.

Post Reply