Išmanus butas

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
Post Reply
assetas
Posts: 25
Joined: 2018-09-19, 18:32

Išmanus butas

Post by assetas »

Sveiki. Čia turbūt dauguma jau turi savo nuosavus namus/butą, tai būtų įdomi jūsų nuomonė, kaip žiūrite į namų automatizavimą? Kalbu apie protingų namų sistemas. Ar naudojate? Jei taip, tai kokiuus gamintojus išskirtumėte? Ar manot kad čia turtingų žmonių išmislas, kurie neturi kur pinigų dėti tiesiog ?:D

Meshkius
Posts: 38
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Išmanus butas

Post by Meshkius »

Jei tik leidzia finansai, manau verta. Juk tam ir kuriama, tobulinama, kad tomis naujovemis naudotumemes ir kad ne mes namams, o namai mums tarnautu. As visuomet svajojau apie maza jauku kampeli, kuris butu tik mano, tad gimtadienio proga uzsisakiau minkstasuoli is admodum.lt ir kasdien nors pusvalandi galiu atsiriboti nuo visko. Tad tikrai dziaugiuosi, kad savo svajone igyvendinau. Pailsejus, pabuvus su savimi, daugiau jegu ir kantrybes atsiranda kasdieneje rutinoje.

VuduMaster
Posts: 12
Joined: 2018-09-4, 12:03

Re: Išmanus butas

Post by VuduMaster »

Čia šiek tiek į namų temą turiu klausimą, galbūt kas nors turite namuose įsirengę minkštinimo filtrus https://www.pribus.lt/vandens-filtrai-n ... kstinimas/ Pas mane labai kietas vanduo labai daug kalkių. O gal kažkokių kitokių reikia?

Post Reply