Naujas kompiuteris

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Naujas kompiuteris

Post by kregzdutenr1 »

Greta wrote:
kregzdutenr1 wrote: ..................Pvz as kai perku koki laptopa aplankau ne viena parduotuve ,nes noriu palyginti ne tik kokybe prekes bet ir kainu skirtuma.
Na as specialiai po daugybe pardziu nelekiu, nes kazkada paskaiciavau, kad jei taip ieskot pigesnio kompo, tai gal nusipirksi 50 euru pigiau, bet kiek isleisi transportui, kiek prarasi laiko ?!

Dazniausiai pagal tokia schema veikiu: nuvaziuoju i pardes to ano ir dar kazko, tuo paciu aplankau ir pvz Saturna. Apziuriu Laptopus. Jei kazkas labai patinka ir atrodo per visus kantus viliojanciai - uzsirasau jo duomenis. Namuose ta Laptopa isnagrineju inete. Randu jo kainas kitur, kainas inetinese pardese, randu jo pliusus ir minusus, perziuriu visus parametrus, permastau. Jei tai tikrai tai ko as noriu, kita diena nuvaziuoju ir perku.

Dazniausiai nevaziuoju ir neperku, nes pagal parametrus pamatau tai, ko nerodo parduotuve ir kas man nepatinka............ ;)
Na o man toli vazinetis nereikia as gyvenu netoli centro desinele bcc parduotuve ,kaireje saturnas .Beje as megstu uzsukti ir neplanuotai pasidairyti ir stais randu kokia indukcine dujine nukainuota apie kuria senai svajojau ,planavau pirkti ,sena kaina buvo 1500eur, ;) o sumokejau 400 erais maziau :)
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Naujas kompiuteris

Post by Qlumpyz »

Nojus wrote:Mediamarkt arba MyCom irgi neblogas pasirinkimas.Bet reikia vaziuoti ir rinktis vietoje.O LT nieko neperku,nebent duona :) .Ten kainos nesveikai uzkeltos viskam.
Aš savo paskutinį desktopą pirkau būtent MyCom, labai patenkintas tiek kompu, tiek servisu!!! :clap: Teko jau porą kartų kreiptis, tai viską atliko nemokamai ir labai operatyviai!
User avatar
Nojus
Posts: 34
Joined: 2011-10-17, 07:09
Location: Breda

Re: Naujas kompiuteris

Post by Nojus »

Greta wrote:
Nojus wrote: ..................Ten kainos nesveikai uzkeltos viskam.
Is pirmo zvilgsnio taip, bet paieskojus, pasidairius, viska galima nusipirkt pigiau nei Olandijoje ir kompa ir buitine technika ir maisto produktus.
o kaip su kokybe,a?ar manai kad i LT vezamos kokybiskos prekes?Kiek zinau i 3-cias salis tiekiamos atitinkamos kokybes prekes.
Neskubek teisti,skubek suprasti..(Seneka)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Naujas kompiuteris

Post by Greta »

Nojus wrote:
o kaip su kokybe,a?ar manai kad i LT vezamos kokybiskos prekes?Kiek zinau i 3-cias salis tiekiamos atitinkamos kokybes prekes.
O tu manai,kad Olandijoje yra kitaip ir cia viska gauni ypatingai kokybiska? ;)
Manau,kad kokybe - sekmes reikalas.

Ir netikiu tom pasakom, kad butent Baltijos salims gaminami nekokybiski gaminiai.
Paziurek kur surinktas bet kuris butinis prietaisaas, kuri perki Olandijoje ar Lietuvoje. Pamatysi,kad daznai pvz Ispanijoje.
Ir Olandijoje ir Lietuvoje rasi tos pacios firmos skalbykliu/dziovykliu, surinktu Ispanijoje. Na ir ka? Gal manai, kad jie viena diena surinkineja nekokybiskus, o kita diena kokybiskus gaminius? ;)

Tas pats ir su TV. Esme tik tame kur surinktas. Zinoma svarbu ir kuria savaites diena surinktas ir kuriuo menesio laiku, bet to jau niekaip nesuzinosi.

Kas del kompu/laptopu cia jau kita muzika. Tiek Olandijoje tiek Lietuvoje gali ikisti garaze surinkta daikta, jei mato,kad esi silpnas vartotojas. Bet nemanau,kad tam paprastam vartotojui bus blogai, jei viskas bus sudeta butent tai, kas ivardinta. Manau,kad kompa gali surinkti bet kuris PC prakutes vartotojas, jei tuo rimtai domisi ir tas kompas nebus prastesnis uz surinkta kokiam Taivanyje ar Kinijoje. Gal net geresnis, nes nebus gaves smugiu transportavimo metu.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Naujas kompiuteris

Post by Greta »

Kaip ziurit i Laptopa Sony Vaio SVE1513H1E ?

Man tai kazkoks svetimkunis tas Sony, bet gal reiktu susipazint?:)
Siaip labai iprasti yra HP ir Asus, bet negaliu situ markiu rast su bent jau patenkinamais procesoriais uz ne didesne kaip 600 euru kaina…

http://www.sony.nl/product/vaio-e-series/sve1513h1e

Nu as matau tik viena trukuma: jame patupdyta ta gyvate apsaugine McAfee Internet Securit. Kol jos neisknisi, tol Kasperski negali ikelt. O McAfee galima ismest tik per ju puslapi saite. Kaip tai padaryt nezinau
dviratis32
Posts: 1
Joined: 2013-06-24, 09:45

Re: Naujas kompiuteris

Post by dviratis32 »

Greta, gal galit patarti kur galima rasti parduotuvių (NL), kurios daro dažnus išpardavimus kompiuteriams ir kitai elektronikai?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Naujas kompiuteris

Post by Greta »

dviratis32 wrote:Greta, gal galit patarti kur galima rasti parduotuvių (NL), kurios daro dažnus išpardavimus kompiuteriams ir kitai elektronikai?
Nezinau nieko apie ispardavimus, vaikstau po pardes nedaznai, taigi neprisimenu, kad buciau kada nors pataikius ant kompu ispardavimo.
Zivis
Posts: 1
Joined: 2015-09-30, 19:19

Re: Naujas kompiuteris

Post by Zivis »

Sony Vaio visai neblogi, bet nepopuliarūs kažkodėl. Draugas turėjo, nusiskundimų negirdėjau.
Aš pats turiu Asus, prieš tai turėjau Dell. Iš esmės jie mažai kuom skiriasi, dabar kepami gan panašūs. Žiūrėk parametrus ir jei toks dalykas yra- aukštesnę klasę, tada kokybiškesnis būna.
Litrijus
Posts: 14
Joined: 2016-06-22, 12:15

Re: Naujas kompiuteris

Post by Litrijus »

Aš darbui naudoju Lenovo kompą su 1TB, kadangi reikia daug failų saugoti kompiuteryje, tai reikia kad ir atminties daugiau būtų ir greitesnis šiek tiek geriau yra, o laisvalaikiu tai Acer panaudoju ir jis man geras bei patogus. Turiu nedidelį, tai kaip tik mano poreikiams. O dažniausiai išvis bandau po darbų net neįsijungti to PC, nes norisi pailsėti, o jei naršymui tai tiesiog telefoną naudoju arba planšetę :)

_____________________________
Kam naudojamas svetainės medis?
pipbanker
Posts: 3
Joined: 2017-02-23, 19:46

Re: Naujas kompiuteris

Post by pipbanker »

Maciau, kad cia yra pilna svetaines medzio kurimo instrukcija
Post Reply