Bevielis internetas

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Bevielis internetas

Post by Greta »

Mano laptope yra bevielio tinklo plokštė (WLAN). Su raide n...
Si ta inete suzinojau apie tai :

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/20 ... 3279/print

Bet ka daryti, kad mano Laptopas pradetu veikti ten, kur yra galimybe naudotis bevieliu internetu, t.y. kad galeciau viesoj vietoj (ar viesbutyje) naudotis inetu. Ar turiu kazka sukonfiguruot, ijungt?

Is sito straipsnio ne viska supratau. :crazy:
Pagal autoriu iseitu taip, kad jei mano kompe yra WLAN, tai bet kada ir bet kur as galiu prisijungt prie ineto, nes aplinkui pilna neapsaugotu kompu/ineto vartotoju... Jis sugalvojo kazkur Lenkijoj prisijungt prie ineto ir taukst prisijunge... ;) Na man tokiu hakersu ciudu nebutina, as noreciau legaliai, leistinose vietose naudotis belaidziu.
Gal galit patart ka del to turiu padaryt kompe?
O gal nieko nereikia, tik nusinest ten Laptopa, isijungt ir pirmyn?
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Bevielis internetas

Post by Qlumpyz »

reikia perjungti laptopą ant bevielio režimo (pas mane yra knopkė), tada nueiti į ineto nustatymus (ikonėlė dešinėj apačioj) ir pasirinkti iš sąrašo tą operatorių per kurį planuoji naudotis bevieliu internetu.
aš pirmą kartą tai išbandžiau Kelno oro uoste, Starbucks siūlo nemokamą bevielį ryšį (2 val. atrodo...)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Bevielis internetas

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:reikia perjungti laptopą ant bevielio režimo (pas mane yra knopkė), tada nueiti į ineto nustatymus (ikonėlė dešinėj apačioj) ir pasirinkti iš sąrašo tą operatorių per kurį planuoji naudotis bevieliu internetu.
aš pirmą kartą tai išbandžiau Kelno oro uoste, Starbucks siūlo nemokamą bevielį ryšį (2 val. atrodo...)
Pas mane yra tik knopke, kuri ijungia Bluetooth. :shock:
Tokios ikoneles desinej apacioj (mirksintis kompiuteriukas) sitam Laptope nera.

Gal reikia nueit Wireless Network Connections?
Ten parasyta: Status: disabled. Ir toliau: Intel Wireless WiFi Link 5100.
Ten paspaudinejus jokiu sarasu negaunu... Gal reikia buti toje zonoje, kur duodamas bevielis rysys? :c
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Bevielis internetas

Post by Andrius »

Disabled reiškkia Wireless plokštės veikimas užblokuotas (išjungtas). Pirma reikia įjungti (Enable).
Jei įdėtum print screenų (iš wireless) būtų paprasčiau paaiškinti tavo situaciją.
Qlumpyz viską gerai aprašė.
dotydayy
Posts: 1
Joined: 2012-06-17, 11:28

Re: Bevielis internetas

Post by dotydayy »

Ka daryti,jeigu pas mane irgi ta pati problema, o niekas nepadejo?
eitvis7
Posts: 1
Joined: 2013-03-25, 22:38

Re: Bevielis internetas

Post by eitvis7 »

Pamėginti iš naujo, Qlumpyz tikrai gerai parašė :)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Bevielis internetas

Post by Greta »

dotydayy wrote:Ka daryti,jeigu pas mane irgi ta pati problema, o niekas nepadejo?
Gali buti, kad nera bevielio ineto galimybes/prieigos, todel jokiu sarasu nera ir nieko ijungt neimanoma.
Jei tai laptopas - patikrink bevielio veikima ten, kur jis tikrai yra - pvz oro uoste ar kokioj viesoj vietoj su uzrasais apie bevieli.
gtamaster
Posts: 1
Joined: 2013-04-23, 19:52

Re: Bevielis internetas

Post by gtamaster »

Dėkui už patarimus! :)
evil75
Posts: 1
Joined: 2013-04-25, 20:51

Re: Bevielis internetas

Post by evil75 »

Pasirodo buvo interneto wlan plokštė nusprogus.. Bet manau šie patarimai kažkam tikrai padės! :)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Bevielis internetas

Post by Greta »

Siaip jau su tuo bevieliu pasitaiko idomiu fokusu.... Net sakyciau is serijos "negali buti", bet va buna ir viskas.

Lietuvoje, daugiabutyje, mano mazas, silpnas laptopiuks beveik visada prisijungdavo prie interneto neikisus i usb modemuko !!!

Dabar gi, šita atvaziavima, ne karto neprisijunge per visa savaite ir aiskiai matos, kad nebesijungs. Turiu kist i usb modemuka ir moket babkes...:think:

Niekaip negaliu suprast kur problema, bet manau,kad ji mano Windowsuose. As sita laptopeli buvau nusivezus i Olandija, nes norejau is ten esancio kompo si ta pakraut, be to reikejo ji veztis i kelione i Ispanija.... Taigi belandziodama kur nereikia ir Cazemos kabelius bekaišiodama kazka nuknisau....

Kaimynai nepasikeite, visi tie patys. Ir as juos matau. :D
T.y. matau ju kompu pavadinimus, kai uzeinu su pele ant networko ikoneles apacioje desineje. Matau kartais 5, kartais 7 pavadinimus. Ir itariu, kad pas juos ne Wi Fi... Per tuos pavadinimus ieit i interneta negaliu, nes praso kodo.

Kaip ieidavau anksciau? Paprastai. Spausdavau ant Mozilos ir viskas - as inete. As visai netiketai toki atradima kazkada seniai padariau, kai pamirsus ikisti modemuka paspaudziau ant Mozilos....

Taigi reikia kazkokius nustatymus grazint atgal. Bet kaip tai padaryt????
Post Reply