Skype garso nustatymai

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Skype garso nustatymai

Post by Greta »

Idomu kas gali sukelt tokias keistas garso problemas Skype, kokios dabar nukrito man ant galvos...

Vienu metu namuose neveikia Skype garsas dviejuose kompuose. Vienas ineta gauna per kabeli, kitas per Wi Fi. Vienas stalinis kompas, kitas Laptopas. Kompas su Win7, laptopas su win8. Abu pries kelias dienas normaliai veike su skaipu.
Dabar staiga neliko garso, t.y. pasnekovas manes is viso negirdi, nors as ji puikiausiai girdziu. Visos kitos funkcijos veikia. Jokiu nustatymu nedariau ir ne neisivaizduoju is kur ta problemele atsirado.

Klevai, gal gali patart ka reiketu pamaigyti?
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Skype garso nustatymai

Post by Klevas »

Visu pirma tai internetas pas tave eina TIK per kabeli kabelines kompanijos o tas vietinis Wifi ar vietinis kabeliukas tai tik menka detale.

Pabandyk ta laptopa prisijungti prie kito tinklo sakysim per mobilu interneta ar nuneshk kur ne kabelinis operatorius, o DSL ar shviesolaidis ar pasinaudot kokiu vieshu Wifi

Tada patikrinsi, ar tavo interneto tiekejas ko neprimale. teorishkai ir tavo routeris galejo sugesti ar settingai pasikeist

Pirma pratestuok pati skypa paskambinus
echo123

Ten paskambinus gali kalbet o skypo automatas veliau ta pati pakartoja, taip testuojama
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Skype garso nustatymai

Post by Greta »

Klevas wrote:Visu pirma tai internetas pas tave eina TIK per kabeli kabelines kompanijos o tas vietinis Wifi ar vietinis kabeliukas tai tik menka detale.
Pabandyk ta laptopa prisijungti prie kito tinklo sakysim per mobilu interneta ar nuneshk kur ne kabelinis operatorius, o DSL ar shviesolaidis ar pasinaudot kokiu vieshu Wifi
Tada patikrinsi, ar tavo interneto tiekejas ko neprimale. teorishkai ir tavo routeris galejo sugesti ar settingai pasikeist
Pirma pratestuok pati skypa paskambinus
echo123
Ten paskambinus gali kalbet o skypo automatas veliau ta pati pakartoja, taip testuojama
Na taip, per kabeline kompanija, o kaip kitaip, apie tai ir sakau, tik gal kitais zodziais as sudesciau... Per ta pacia kompanija ir Wi Fi gaunu. Ir Wi Fi galiu naudot visoj Olandijoje, tik nutolus nuo namu reik irasyt kita numeri prisijungimui ir vsio.

Skype jau is karto pratestavau per ta echo, kai tik mano balso nebebuvo girdet. Deja, rezultatas neigiamas: mano pasakytu zodziu nesigirdi.

Dar nepatikrinau per vieša Wi Fi, tingiu šiandien judet is namu. Ryt ta padarysiu...
Jauciu, kad viskas baigsis tuo, kad teks skambint Ziggo ir prašyt pagalbos. Jie daznai patys kazka nuknisa ir kol nepaskambini - neatstato i vieta.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Skype garso nustatymai

Post by Greta »

Per vieša wi fi laptopa patikrinau - neveikia mikrofonas.....

Iejau i settingus, visur ten stovi on. Aštuntuose windowsuose per settingus reikia eiti i privacy ir tada pasirenki microphone.
Pas mane stovi ON prie Let apps use my microphone.

Dar prie keturiu galima rinktis on ar off - evernote touch, movie momens, skype, sound recorder. Visur stovi ON.

Paskui nuejau per Control Panel i Speech Resognition. Viska apziurejau, bet ka ten reiktu keisti neaisku, nes pas mane laptope vidinis mikrofonas, o ten visur pasirinkimai del prijungiamo mikrofono.

Pabandziau prijungt isorini mikrofona, bet rezultatas tas pats... Nors gal ir negalima isorinio prijungt, jei mikrofonas cia vidinis...

Kaip bebutu, neaisku ka dar galeciau padaryt.... :roll:
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Skype garso nustatymai

Post by Klevas »

Nenaudoju 8 windowsu, pas mane visur 7ti.
Reikia paziuret gal padaryta mute windowsu mixeryje
arba pats mikrofonas blogas, arba draiveriai susichimichijo
arba garso korta parejo

Control Panel eini i SOund toliau i Recording.
Image

ten reikia pasirinkti ir paziuret
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Skype garso nustatymai

Post by Greta »

Paspaudus Sound - Recording pas mane lenteleje yra tik vienas paveikslelis, o ne trys. Kepso tik mikrofonas, toks kaip tavo lenteleje pirmas pagal paveiksleli, bet prie jo pas mane parasyta: Microphone: Realtek High Definition Audio Default Device.

Na paspaudinejau viska ka galejau, bet neatrodo,kad ten kazkas ne taip. Viskas normaliai nustatyta, rodo, kad mikrofonas veikia 100 % galingumu ir t.t.

Beje, per Win8 dar reikia paprakaituot kol ta Sound lentele randi. :D
Win 8 turi viska, bet viskas ne taip lengvai randama kaip Win7 ir niekas nepadaryta kaip XP - vartotojo patogumui. Bet reikia visada atsimint, kad ten yra viskas. Reikia tik laiko ir kantrybes. Geriausia visko ieskot per paieskos sistema Search. Ja prisišaukt irgi ne visada lengva - reikia judint pele ekrano dešineje puseje ir melstis. :D


NUOLANKUS AČIŪ KOMPIUTERASTAMS UŽ ŠI GĖRĮ, KURĮ JIE SUKŪRĖ SUNKIŲ PAGIRIŲ METU.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Skype garso nustatymai

Post by Klevas »

Jei veikia mikrofonas (kalbant shokineja i virshu juostos) tai kazhkas nutiko su skype.
Reikia kokia kita programa paleisti kuri su mikrafu veikia, sakysim koki sound recorderi.
Win7 yra tarp accesories tai turi but ir win 8.
ten gali isiriasyt savo balsa i faila ir pasiklausyt.

Tiesa Win8 yra meslas jau senai isleista win8.1 kuria galima nemokamai updatint ir ten viskas protingiau.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Skype garso nustatymai

Post by Greta »

Radau be vargo, irasiau savo teksta ir pasiklausiau. VISKA GIRDZIU.
Apsidziaugiau, nulekiau i skype, ikalbejau i ta echo ir nieko, negirdziu saves...................


Butent 8.1 ir turiu, tik tingiu ta vienetuka prirasinet. ;) Gal ji ir protingesne nei 8.0, bet tai neguodzia. Ir vis vien neina suprast kokiu tikslu reikejo toki absurda padaryt. Atrodo taip, lyg operacine sukure lietuvis, kuris norejo prikakoti kaimynui i kiema.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Skype garso nustatymai

Post by Klevas »

Na, ka,
mikrafas veikia, garso korta veikia.
Skypas neveikia, ten visokiu nesamoniu buvo man kazhkada.

Papraschiau ji ishinstaliuot, atsisiust nauja ir instaliuot
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Skype garso nustatymai

Post by Greta »

Išinstaliavau, perkroviau kompa, vel is naujo parsitempiau skype. Parsivilko su tais paciais grobais - su mano skypes vardu ir visais kontaktais. Garso nera.
Vėl išinstaliavau ir pabandziau rast kitos versijos skype. Ne kazka eina rasti del win 8 , bet radau. Suinstaliavau ir vel parbildejo su mano vardu ir kontaktais. Neduoda naujos skypes be mano vardo ir kontaktu... Garso nera.

Dar pagalvojau gal kaprizijasi todel, kad atjungta kamera. Ijungiau. Niekas nesikeicia.
Garso nera.
Post Reply