Vaizdo ir garso nustatymai naujame Laptope

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
Post Reply
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Vaizdo ir garso nustatymai naujame Laptope

Post by Greta »

Vis dar vargstu su vaizdo ir garso nustatymais naujame Laptope.
Ir problema ne tik tame,kad operacine Windows 8, bet ir tame, kad desktop yra per didelis laptopui -17,3 coliu ir kad jis tiesiog televizorinis... Toks ryskus LED... Taigi geriausias vaizdas, kai feisas nuo jo bent apie 70 cm.. Na o mes iprate feisa laikyt nuo jo apie 0,40-0,45 cm. Laptopas juk ne televizorius. Cia ir klavisus reikia minkyt, nzn ka galvojo gamintojai. Prie laptoo bunam arciau prikise nosis, nei prie kompo.
Beje, kiek teko skaityti, tai LED ekranai buvo gaminami tik nuo 32 coliu, o LCD - nuo 15 coliu. Kaip cia atsirado LED su 17 coliu??? Na kaip bebutu, laptopa tikrai neverta pirkti su LED!

Pats nustatymas is vienos puses nesudetingas, bet is kitos sunkiai iveikiamas. Ten duodamas langelis, bet realiai pagal ji nieko neimanoma nustatyt. Na ta problema isprendziau, ijungiau greta nustatymu langa su internetine televizija. Taigi jau sis tas... Negana to, pasistaciau laptopa greta kompo ir kompe taip pat ijungiau ta pacia inetine. Taigi matau to ar kito kanalo kokybe ir bandau priversti savo laptopa isgauti tokia pat ar panasia vaizdo kokybe... Taip pat aisku nebus, vaizdo plokste kita ir win kiti, bet...
Bandziau nustatinet ir pagal fotkes, bet vis delto geriau pagal tv.

Patys nustatymai mazai keicia ryskuma ir spalvas, daugiau tik veikia dviem rezimais: tamsiau - sviesiau. Bent toks susidaro ispudis. Reikia nustatyt HUE ir SATURATION nuo 0 iki 100. Nors galva dek i siena - tik sviesyn ar tamsyn ir nezinia kaip juos suderint...
Spalvos tik 3 ir plius viena vaivorykstine, na vnz ta ir pasirinkau, kad zaistu visos spalvos...
Dar vienas nustatymas kur reik nustatyt Contrast, Brightness ir Gamma. Pagal gamintoja stovejo 52, -5 ir 0,8, bet nebuvo idealu. Bandau varinet pirmyn atgal, labai daug priklauso nuo ju suderinimo, bet kol kas idealumo neispaudziau........ Ypac esu nepatenkinta del vaizdo klipu kokybes youtubeje.
Na as pirma karta gyvenime nustatineju laptope vaizda, taigi man mokytis ir mokytis.:)

Siaip jau, kai dievas nori nubaust - atima prota. Taigi ateme man ji ir nusipirkau laptopa Olandijoje... Lietuvoje niekad nebuna su nenustatytais vaizdais..................... Jei ideta operacine, tai vaizdas ir garsas sutvarkyti. Bet dabar isivaizduoju kas butu, jei nusipirkciau kompa be operacines.Ten butu dar 100 problemu....

Su garsu dar blogiau. Garsa visu 100% nustaciau, pasirodo stovejo varnele ant 80, bet nerandu kur nustatyt kitus parametrus. Garsas slykstus, dzeržgia, stringa ir t.t. O garsas man labai svarbu, nes kasdien klausausi muzikos per youtube.
Olandiskuose forumuose radau nusiskundimu del sio laptopo mikrofono. Atseit jis kazkur nepatogiai negerai šone idetas, o turetu buti priekyje...

Na savotiskai erzina tie dalykai, bet savotiskai ir idomu. Nors siaip jau asmeniskai man sitas pirkinys yra prastas... Pazaisiu ir bandysiu atsikratyt.
Post Reply